Old Spice

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml és 70 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 770 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2012. június 9.

Kiszerelés:   50 ml és 70 ml
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 770 Ft

Kellemes trópusi illatú dezodor.

Ár: 770 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
szabokapetike

2017. szeptember 24.

Nagyon trópusi illata van, imádom. Mint ha Pina Colada koktél lenne rajtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Nagyon trópusi illata van, imádom. Mint ha Pina Colada koktél lenne rajtam. :)

Lunalys

2015. augusztus 8.

Imádom az illatát, különleges, igazán egzotikus, édes, férfias illat. Az ananász és kókusz dominál benne. Nagyon jól beszívódik a bőrbe és igazán tartós. Már nem hiszem, hogy árulják, nekem piacon és aluljáróban sikerült levadásznom ezt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Oraculum

2015. március 14.

Imádtam az illatát,illetve a krémes stiftet, ami azonnal beszívódott, lenyúltam páromét, mert annyira bejött.
Az összetevői miatt kap csak 4*-ot és mert sajnos már nem látom a boltokban:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Az összetevői miatt kap csak 4*-ot és mert sajnos már nem látom a boltokban:(

jetroh

2013. november 18.

Az illatát nagyon szeretem és a barátom se panaszkodott még rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Az illatát nagyon szeretem és a barátom se panaszkodott még rá.

szuperninaa

2013. január 21.

Kellemes meglepetés! :-)
Alapjában nem szeretem a pasikon az édes illatokat, óckodtam is tőle, mikor a párom megvette. Viszont kellemes csalódás ért, mert nagyon megszerettem ezt az illatot, néha mikor olyanom van magamra is kenek belőle! :-)
Nem kell belőle sok, mert elég lágy, és csak fehér krémesek leszünk,
a "kevesebb több" alapon működik, ráadásul jól, nem keveredik a szagokkal, csak ezt lehet érezni egy hosszú nap után is! Én még nem tapasztaltam irritációt. Szeretjük! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Kellemes meglepetés! :-)
Nem kell belőle sok, mert elég lágy, és csak fehér krémesek leszünk,

Darky

2012. július 27.

Ez az a termék/márka, ami leégeti a párom hónalját. Pedig Ő nem kényes bőrű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Ez az a termék/márka, ami leégeti a párom hónalját. Pedig Ő nem kényes bőrű...

Málni

2012. június 2.

Kár volt megvenni, az illata nagyon jó viszont alig akarja beszívni a bőr és amihez csak hozzáér megfogja fehérre:S Az összetevői sem a legjobbak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2