Old Spice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok

Az Old Spice Citron 48 órán át csökkenti a hónaljizzadást. Férfias citrusillattal, lime és szantálfa jegyekkel.

A Citron tudja, hogy teljesíthető vágyaid vannak: mindössze egy őserdei nyugágyban heverészve akarsz videojátékokat játszani, miközben a majmok egyfolytában lime-mal tömnek, egy gyönyörű diplomás nő pedig fésülgeti a hajad. Az Old Spice férfidezodorokkal ilyesmikre törekedhetsz. Eláruljuk, hogyan szabadulhatsz meg a testszagtól és az erős izzadástól.

pisonce

2017. augusztus 11.

Szeretem ezt a deot, de sajnos ez sem szüntette meg az izzadásomat, sőt, a 12 órás műszak utolsó 2 órájában kifejezettem büdös lettem tőle. A ruhákból alig tudom kiszedni a foltot, csak a 700 Ft-os kb. Mülleres folttisztítóval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

svekits

2017. július 6.

Kellemes illata van, nem leszek kellemetlen szagú, ha ezt használom, viszont MINDEN ruhán meglátszik. Nem csak a feketén a sárgán is, és alig jön ki mosáskor. A hónaljamon is ott ül a fehér folt és undorítóan néz ki és ideggörcsöt tudok tőle kapni néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Fancsaaa04

2017. március 15.

Bajban vagyok vele. Mivel annyi jót olvastam róla itt Km-en gondoltam kipróbálok én is egyet. Hát majd ezután másra fog esni a választásom, szerintem annyira nem is véd se az izzadás se a szagok ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Málni

2016. szeptember 16.

Ez a stift hasonlít leginkább az egyik régi Old Spice illathoz, sajnos nem emlékszem már a nevére, nagyon kis visszafogott, nincs semmiféle férfias citrus, hihetetlenül lágy és kellemes. Lányok, nők is könnyedén hordhatják. Izzadok ettől is, viszont tényleg nem lesz büdi az ember, egész nap megmarad a bőrön. A sötét ruhák veszélyben vannak, mert fehérrel fog főleg rögtön felkenés után, bár nekem fehér maradt mosás után is a felsőm a hónalj részen, csak ezért nem adok rá max pontot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2