Old Spice

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2011. május 12.

Kategória:   Dezodorok

kati7891

2016. július 3.

A kedvesem nagyon ritkán használ parfümöt, de izzadásgátló stiftet annál inkább! Hát ennek a terméknek olyan finom illata van, hogy amikor ezt használja mindig megdicsérik, és kérdezik milyen parfümöt használ! Szerintem jó választás, ha valaki nem csak az izzadásgátlást, de a jó illatot is fontosnak tartja! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

ribizlizizi

2015. július 31.

párom ezt használta, mikor megismertem, gyorsan lecseréltettem vele egy hawkridera :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Diaaa

2015. július 9.

mindig ilyet veszek a páromnak, nagyon jó az illata!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

mindig ilyet veszek a páromnak, nagyon jó az illata!!!

ancsirigo

2015. június 10.

Hú, imádom a páromon! Kellemes, hosszan tartó illata van, illetve megfelelő védelmet nyújt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

pono

2015. január 7.

A baratom kizaolag ilyet hasznal evek ota, es meg sosem ereztem rajta izzadtsagszagot, akkor sem ha edzett. Az illata nagyon jo, es a hatasa is tokeletes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Laura19

2014. január 25.

Én vettem Apának, akciósan. Az illata isteni, férfias! Imádom érezni rajta. Sokáig kitart, remekül dezodorál. Újravesszük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

gyovai890

2013. október 16.

A párom rengetegféle izzadásgátlót kipróbált és csak ezek a termékek jöttek be nála. Izzadás terén kiváló és az illata is egész nap érződik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

andrej

2013. szeptember 6.

Kedvesem használja, az egyetlen, örök darab, amit használ, mindig van belőle itthon. Nem a legszebbek az összetevői (fránya BHT és társai), de legalább aluminiumsó nincs benne. Szeretem rajta érezni ezt az illatot, soha nem hagyta cserben izzadás terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

matine91

2013. május 20.

A párom használ ilyet, mondanom sem kell, hogy hajnalban felkeni és este 11-kor is érzem rajta, amikor hazaér. Ezt még megkoronázza egy eszméletlen illat, ami felteszi a csillagot az 5-ösre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

peter02

2013. április 28.

Az illata nagyon bejött, ráadásul viszonylag tartós, és ami kifejezetten tetszik, hogy nem hagy nyomot a ruhán. Viszont most, hogy már tudom, hogy rákkeltő anyagot tartalmaz 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)