Old Spice

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: cattitude, az összetevőket feltöltötte: Alex, Módosítva: 2019. május 2.

Kategória:   Dezodorok

48 órán át tartó deo stift a trópusi pálma illatával.

nemesmoni90

2019. június 14.

Amennyire az elején óckodtam attól hogy férfi deo-t használjak ma már annyira imádom :)
Nagyon szeretem hisz nem kell sokat kenni belőle de mégis használ még ebben a tikkasztó nyári meleg időszakban is.
szval állagra és illatvilágban is nekem teljes mértékben megfelelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

szval állagra és illatvilágban is nekem teljes mértékben megfelelt.

cattitude

2018. július 24.

kíváncsi voltam a limitált(?) illatú Old Spice-okra és ennek nagyon jó az illata szerintem <3 hasonló, mint a Hawkridge, de nem olyan édeskés, inkább friss kókuszos, nagyon bejön nekem. sajna későn vettem észre, hogy alumíniumos, szóval inkább akkor használom, ha nagyon izzadós az idő. ennek ellenére a jó illat és hatás miatt 5 csillagot adok.

update: találtam belőle alumíniummenteset is \o/ annak piros a csomagolása és a cucc maga meg kék. jó használni, szeretem, a párás japán 40 fokban se leszek tőle büdös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Hidratálók: Propylene Glycol