Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2014. június 26.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Hecate

2019. augusztus 12.

Én ajándékba kaptam egyet, gondoltam idehaza kipróbálom. Kedvelem a friss, harmónikus illatát. Felfújáskor kis ideig kellemesen hűvösnek érzem. Az izzadsággátló hatása nem rossz, de a hozzá tartozó OLD SPICE HAWKRIDGE stiftet ebben és illattartósságban jobbnak érzem. Persze csak otthonomban használom, tudom férfi termék. De azokon a napokon, mikor itthon vagyok és nem várok senkit megfelel. Az ára baráti. Viszont az én bőrömön nem nagyon tartós. Ugyanakkor aki szereti a HAWKRIDGE stifftet, annak remek kiegészítője lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

NemesZ

2016. október 29.

A legjobb. A legeslegjobb!!!!
Férfiként írom hogy hála égnek nincs ilyen erős oroszlánszagu markáns illata, ellenben lágy és kellemes illatú. Mégis férfias és tartós.
És a barátnőm imádja, főleg rajtam:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

A legjobb. A legeslegjobb!!!!
És a barátnőm imádja, főleg rajtam:)))

yanded

2015. május 16.

Egy ideig nagyon tettszett az illata. Többször is vettem belőle anno, végül meguntam az illatát és lecseréltem egy más márkájú, de hasonló árkategóriájú dezodorra. Na akkor azzal összehasonlítva jöttem rá, hogy ennek olyan wc illatosító illata van. Rossznak nem rossz, de én max. légfrissítőnek tudnám elképzelni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
anitaanett

2015. március 22.

Barátomon ezt az illatot szeretem a legjobban! Szerencsére ilyen illatú izzadásgátlót és tusfürdőt használ. Ő is szereti nagyon az illatát, többi új Old Spice illat nagyon büdi ehhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Anise Alcohol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol