Old Spice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodni, Módosítva: 2016. január 12.

Kategória:   Szappanok

Kellemes férfias illata van.Felfrissít, elpusztítja a baktériumokat, a testszagot megszünteti.

bodni

2015. december 31.

Több éve megvan már ez a szappan egy hármas csomagban vettem.A szavatossága sajnos lejárt pár éve így fürdeni nem ajánlott vele,de a fehérneműknek és a szekrénynek egy kis finom illatot ad még.Azt hiszem ez a Pure Sport illat a zöld színü.Finom friss zöld illata van nyomokban érezni még.Nem a klasszikus töményebb édeskés Old Spice illat.Mint a legtöbb parfümszappan ez is kissé szárított, ezért inkább zsíros vagy normál bőrüeknek javaslom ha még hozzájutnak valahol (külföld), mert itthon nem kapható egy ideje.Nem értem egyébként nálunk miért nem lehet kapni szappant a cégtől, az USA-ban és az angolszász országokban elég népszerű még mindig.A tusfürdők térhódítása ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Színező anyag. (Zöld)