Old Spice

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 670 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. január 3.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 670 Ft

Dezodor stift.

Ár: 670 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bettina28

2018. szeptember 21.

A párom szinte mindig a Whitewater verziót használja, az a kedvence, viszont legutóbb nem volt a boltban az az illat. Emellett döntöttünk, bár nekem kicsit túlságosan citrusos volt az illata. Azóta már nem érzem kellemetlennek, egész jól hozzászoktam már ehhez az illathoz is. Szerintem a hatása is jó, mindenesetre a párom csak és kizárólag ezt a márkát használja izzadásgátló téren, és azon belül is ezeket a géles verziókat. A ruhákon nem vettem észre eddig hogy foltot hagyna, és egyéb negatív hatást sem tudok említeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

champagnepapi

2018. május 24.

Hatékony, csak ez a kicsit erős borotvahab/férfi szappan szaga nem biztos hogy előnyös parfüm mellé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

SidneyFox

2017. október 17.

Párom kedvence! :) Nem tudják nála letaszítani a trónról!
Nagyon szeretem én is az illatát. Sokáig tart, de egy dolgot hiányolok: a dezodort ebben az illatban....mostanában nem látom a polcokon.....:(
De ennek jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Párom kedvence! :) Nem tudják nála letaszítani a trónról!
De ennek jár az 5 csillag!

Nuvi

2016. augusztus 21.

Nagyfiam használta. Már nem. Nagyon szeretjük az illatát, hatását, csak csúnya barnás elszíneződés lett mindkét hóna alatt, bármelyik Old Spice dezodort próbálta. Sajnáljuk, mert amúgy tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Marcsus

2016. augusztus 21.

A férjem jelenlegi dezodorja, ő maximálisan elégedett vele (amúgy is az Old Spice-ra esküszik). Az illata finom, ami ha izzad, akkor is elnyomja a szagokat, én is nem egyszer észrevettem, amikor este hozzábújtam ebben a nyári melegben, hogy milyen fincsi férfias illata van még nap végén is. :) A ruhán nem hagy nyomot, könnyen kenhető, és relatíve sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

gyovai890

2013. október 16.

Ennek is nagyon jó illata van és maximálisan véd az izzadság ellen. Párom ezt is szereti ahogy a többi illatot is az Old Spice-től!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)