Old Spice

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   125 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   125 ml és 150 ml
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 750 Ft

Az Old Spice Original felfrissít és nemcsak férfiasan illatossá tesz, de felkészít az éjszakai kalandokra is.

Ár: 750 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bettina28

2018. szeptember 21.

Párom próbálta ki, mert a kedvence az Old Spice Whitewater illatcsalád. A fújós spray verzió viszont nem igazán jött be neki, sokkal jobban szereti a stiftes izzadásgátlóját a márkának. Egy próba volt ez neki, vissza is tért a stifteshez, arra esküszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

dunaimano

2018. január 11.

Kedves párom esküszik rá :) Illatra is szuper, tartósságra is. Időnként én is használom, ha olyan helyre megyek, ahol tuti nem akarok megizzadni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Alapillatnak tényleg ALAPILLAT. Csak nem ez a mai! EZ az Old Spice, NEM AZ az Old Spice. Sajnos. Sajnos minden megváltozott...vagyis rosszabb lett...az Old Spice is. Meg minden, a Mackósajt-tól, a párizsi-ig...Mindenből kispórolják a nemes, jó minőségű összetevőket és olcsóval, silánnyal, szintetikussal pótolják. Ez a helyzet. Én is Old Spice-on nőttem fel, katona éveimben (is) az after shave-em volt...ha megérzem az illatát rögtön déja vu-m van...Csak az még a Made in England, Old Spice by Shulton volt...az 1938-as recept alapján gyártott....amit a szocialista állami "kül.ker" valahogy behozott az országba...tényleg ISTENI volt! Megunhatatlan! Leginkább a fahéj és szegfűszeg adta a karakterét, valami hihetetlen szépséggel....pedig egy olcsó, drug-store illatról beszélünk, nem pedig valamely divatház presztízs-fogyasztásra szánt álom-kreálmányáról... A régi illat 5-ös fölé kétszer, a mostani egy gyenge közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Joe38

2016. február 22.

Biztos elfogult vagyok,de szerintem ez egy alapillat!
Nyilván 2 dolog alapjaiban meghatározza a véleményemet....
1.Gyakorlatilag ezen nőttem fel.
2.Azért akárhogy is,ez az illat 1938-ból jön!
Ha pedig még ma is ott van a polcokon és megállja a helyét,
akkor tud valamit ez az Old Spice...
A 4* csak azért ,mert amit most vettem nemrég dezodort(ezer éve nem használtam!)
valahogy gyengébb tartóssággal bír mint korábban!2-3 óra és már sehol a " spice"!
Szerintem régebben jobban állta a sarat,de az illat még mindig rendben van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.

Biztos elfogult vagyok,de szerintem ez egy alapillat!
Nyilván 2 dolog alapjaiban meghatározza a véleményemet....
1.Gyakorlatilag ezen nőttem fel.
2.Azért akárhogy is,ez az illat 1938-ból jön!
Ha pedig még ma is ott van a polcokon és megállja a helyét,
akkor tud valamit ez az Old Spice...
Szerintem régebben jobban állta a sarat,de az illat még mindig rendben van!

Norazsani

2015. december 9.

Férjem ezt használja,nekem annyira nem tetszik az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Férjem ezt használja,nekem annyira nem tetszik az illata!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Eugenol, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate