Old Spice

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: 6vilag, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 2.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló stift, amely 48 órán át nyújt védelmet a szagok és izzadás ellen.Tiszta, friss és férfias illattal ajándékoz meg.

NeliaA

2020. november 4.

Kedvesem használja, aztán egyszer elfelejtettem magammal vinni a neszeszerem, mikor nála aludtam.... azóta én is rákaptam, mert nagyon jó a hatása és az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

cattitude

2020. június 3.

szerintem _nagyon_ jó illata van ennek a deónak, inkább fás, kicsit citrusos, nekem nagyon bejön magamon is és máson is. nyilván nem ezt használom, ha az Angelt vagy a Lady Vengeance-t fújom fel, inkább a frissebb illatú parfümjeimhez illik. hatása szerintem ugyanolyan jó, mint a többi Old Spice deoé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Hidratálók: Propylene Glycol