Old Spice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 3.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló gél.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kingus23

2020. június 24.

Barátom csak ezeket a zselé állagú dezodorokat szereti.Nagyon meg van vele elégedve, sokáig elég ,így ár érték arányban is szuper.Az állaga,az illata is nagyon jó,nem hagy foltot,teszi a dolgát.Nála folyamatosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

emagdi

2020. január 17.

MIvel több nőtől is hallottam / olvastam már, hogy ilyet használ, és mennyire bevált neki, gondoltam, hogy én is kipróbálom. Az illata oké, az állaga jó, egyenletesen kenhető, és hamar szárad. Nekem nem hagyott foltot a ruhákon, az izzadásgátló hatása is teljesen rendben volt. Viszont: kb két hét után nagyon begyulladt tőle a bőröm! Ilyen még sosem fordult elő, egy dezodortól sem, és azt sem mondhatnám, hogy érzékeny a bőröm. :(. Nem tudom, hogy mi lehet az oka, de valamilyen összetevője nagyon agresszív, vagy túl nagy mennyiségben fordul elő a termékben. Szóval csajok, óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 17.

Málni

2018. október 9.

Nem vagyok tőle elájulva, az illata gyenge 5-10 perc után, leginkább semleges, unisex. Én szinte ugyanúgy izzadok tőle és viszonylag gyorsan is fogy, pedig felváltva használom. Azt hiszem nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

Karesz1985

2017. május 6.

Classic illat, a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 6.

Classic illat, a legjobb.

roddo

2016. szeptember 8.

Az izzadásgátló hatása számomra teljesen megfelelt, az illata nem volt a legintenzívebb, de egy ilyen terméket nem is az illatáért veszünk elsősorban. Ami picit hátránya, hogy zselés állagának köszönhetően vagy várni kell kicsit amíg ráveszi az ember a pólót, vagy el kell fogadnia, hogy ha hozzáér akkor némileg benedvesíti, viszont szerencsére foltot nem hagyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 13.

Vicces ihy nokent nyilatkozni rola mivel en evek ota ezt hasznalom. Tudom hogy furcsa de ez a legjobb izzadasgatlo amit valaha hasznaltam. Nem tudom meg tippelni sem hogy hany db-ot hasznalhattam el eddig. ☺
Nagyon szuper es nagyon tartos. Az illata nem agressziv 10perc utan nem is erezni hogy ezt hasznalom. Ugymond sosem buktam meg le ☺ameddig forgalmazzak en ezt fogom hasznalni ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Jnaika

2016. május 29.

Imádom!!Tartós az illata és sokáig tart egy dobozzal!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 29.

Imádom!!Tartós az illata és sokáig tart egy dobozzal!

tátombák

2014. június 5.

Testvérem használ ilyet. Az illata eltér a stiftes whitewaterétől, ez a zselés szerintem intenzívebb. Már többször újravettük, nagyon szereti. Annyi hátránya van, hogy nem tesizsákba-dobálós a kiszerelése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

deagle13

2014. március 18.

Jó illata van és hatásos, de nekem több pólóm hónalja is elszíneződött tőle elég hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

lipi650

2014. január 22.

Jó illata van. Ami bosszantott az az, hogy a csomagoláson nem volt feltüntetve az összetevők listája, így csak a neten rákeresve tudtam leellenőrizni, hogy sajnos ez sem aluminium-mentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.