Old Spice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Dezodorok

Az Old Spice Whitewater egy tiszta és pezsdítő illat, melyet mindig előkaphatsz, ha a felüdülés nagyszerű érzése után áhítozol.

miomio

2013. április 18.

Barátom használja, nagyon szeretem rajta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Barátom használja, nagyon szeretem rajta :)

nat_getzeny

2013. április 18.

fú, nagyon gusztustalan, rosszabb mint bármilyen testszag. volt egy pasim, aki ezt használta, és mondtam neki, hogy ez válóok. elviselhetetlen szag, és számomra teljesen megfoghatatlan, miért használták a 90-es években annyian. gondolom, a reklámja jó lehetett, mert sok férfin éreztem akkoriban. szerencsére ma már kiveszôfélben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Lisette

2012. november 11.

Az én párom is ezt használja, és imádom rajta! :) Tényleg egy nagyon kellemes, friss illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Linda0222

2012. november 11.

Nagyon szeretem, a párom használja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Nagyon szeretem, a párom használja:)

mbuck1163

2012. március 20.

A férjem és a fiaim használják ezt a dezodort, de elsősorban a stiftet. Nagyon kellemes illata van és sokáig frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Linalool, Limonene, Lyral, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Eugenol