Best of Beauty 2019

Old Spice

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: Avokado1, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor stift.

aquana

2019. június 20.

Az egyik kedvenc Old Spice illatom, talán csak a Strong Sluggert szeretem jobban. Ha nincs semmi izgalmas új illat a polcokon akciósan, újra szoktam venni. Dezodorál is szépen, pedig nyáron izzadok rendesen, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

bettina28

2018. szeptember 21.

Párom abszolút kedvence. Csak Old Spice-t használ, azon belül is szinte mindig ezt. A legutóbb nem volt belőle a boltban, teljesen meg volt lőve. Végül a Kilimanjaro illat mellett döntött, ami szintén jó. A hatásuk ugyanaz, jó az izzadásgátló hatása, irritációt sosem okozott még neki és a ruhákon sem hagy foltot. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

marci789

2018. szeptember 17.

Kellemes illat, ám nem tart túl sokáig. Foltot nem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Kellemes illat, ám nem tart túl sokáig. Foltot nem hagy.

MrsBean

2018. július 7.

Ha van kellemes férfi illat, akkor ez az :-) Ez vált be legjobban a Kedvesnek, én pedig imádom az illatát :-) alumíniummentes, ez fontos, ezért én is kipróbáltam, mert én meg mirigy-gyuszis vagyok :-)) amúgy tök jó, csak hát nyilván vicces pasi illatúan létezni, így hétköznapokra nem használnám :-) de a barátom reggel felkeni és még este is ilyen illatú, úgyhogy hatékony kis dezodor :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Zsazsika89

2018. május 25.

Párom és apukám régóta ezt használja és nagyon szeretik.Semmi irritáciot nem okozott nekik soha.Izzadás ellen is bevált és nem hagy foltot a ruhájukon.Mellesleg én is nagyon szeretem az illatát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

papramona

2018. február 17.

Vörös, irritált, duzzadt lett tőle párom mindkét hónalja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Vörös, irritált, duzzadt lett tőle párom mindkét hónalja.

lacee4

2017. november 17.

Jó illat, jó izzadásgátlás ( mondjuk én nem vagyok nagyon izzadós) Nem hagy semmilyen foltot a ruhán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 3.

Nagyon kellemes illatú, sokáig elég és ami a legfontosabb: felveszi a harcot az izzadás ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

buzavirag

2017. január 4.

Párom ezt, és még nehány illatú deot használ ettől a márkától, nála tuti befutó ez az illat! Nem hagy foltot a ruhán, és a hatása is kiváló. Parfüm mellett is tudja használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

romsicsbori

2016. november 8.

Valamelyik nap elfelejtettem dezodort vinni kedvesemhez, úgyhogy másnap a reggeli zuhany után csaltam egy picit, az övét használtam. Hát le a kalappal ezelőtt a deo előtt. Se a kellemetlen szag, se a kifejezett izzadás nem jelentkezett egész nap. Ezt a hatást egy női dezodorral sem sikerült még elérnem. Ha van valami szolidabb illat, biztos ebből a termékcaládból választok legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)