Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

bubblegum67

2020. április 13.

Kipróbáltam, mert hallottam hogy uniszex illat és jó izzadásgátló. Nem tagadom, ez így is volt, 1 hónap használat után sajnos kiütött a hónaljam és nem használtam többet. A párom használta el végül, neki nagyon tetszett, nem volt gondja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

asztromélia

2020. április 13.

Az illata teljesen Haribo gumimaci, es ennyi is lenne az osszes jo tulajdonsaga. Ez az illat sajnos azonnal elillan, en izzadok mint a lo vele es meg budos is leszek, a ruhaim is, de durvan. Nekem ennyire rossz dezodorom talan sosem volt. Majdnem egy teljes tubust elhasznaltam, nem hamarkodtam el a velemenyem azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

mlnda

2020. április 9.

Mar nagyon-nagyon reg ota (8eve?) csak ezt az izzadasgatlot hasznalom, eddig nekem ez valt be a legjobban. Hasznaltam a medveset is, de ez az igazi. Bevallom, leginkabb az illata miatt szeretem. Azt amugyse hiszem, hogy barmi meggatolhatna az izzadast, es az nem is lenne igazan egeszseges dolog. A lenyegre visszaterve, az illata ennek a farkasosnak edeskes, citrusos, cukorkas.. mint egy finom Maoam az ember honaljan. :)) Nem kemenyedik meg tole a ruha es nem is hagy feher foltokat; maga az izzadsag termeszetesen attol meg foltot hagy, nem is varhatom, hogy csak ugy nyom nelkul varazslatosan elillanjon.
Szerintem ez a deo mindent tud, amit egy halando ember honaljan egy deonak tudni kell. Kellemes illatot izzadok, amikor izzadok. Ez nekem eleg is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Clementine

2020. március 30.

Kb egy hónapja használom. Az izzadást nem állítja meg de a kellemetlen szagokat nagyon jól elfedi. Most hogy itthonról dolgozok nem nagyon izzadok, viszont edzésekhez szoktam használni és csak a kellemes narancs illat érződik a legkeményebb edzés után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Esteeldr

2020. március 30.

Több helyen is olvastam, hogy milyen jó illata van, unisex. Ki is próbáltam egy dm-ben, nagyon tetszett. Tokre örültem, hogy biztos egy erős izzadásgátló hatású stift lehet, ha már férfi termék alapjáraton. Hát, se nem erős izzadásgátló hatása nincs, de viszont olyan szinten kiszárította a hónaljamon a bőrt, hogy napok óta nem merem bekenni semmilyen dezodorral, annyira csípi minden jelenleg. Sosem tapasztaltam ilyet, úgyhogy biztosan ennek tudható be. Kukában landolt. Azoknak a nőknek ajánlom, akik egy héten 2x-3x használnák, nem minden nap. Szinte sebes lettem tőle. Nyilván nem a női puha bőrre lett “teremtve”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

nreka

2020. március 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a dezodort. Nagyon izzadós vagyok, úgyhogy mindig kihívás már csak olyan deót venni, ami jól működik. Ehhez jönne hozzá, hogy alumentes legyen és ne fogja meg a ruhát. Eddig ezzel a deóval elégedett vagyok. Kicsit izzadok, de nincs kellemetlen szag, csak az erős narancs illat. Nekem talán ez az egyik negatívum, túl erős az illata. A ruhát sem fogja meg. Újra fogom venni, de letesztelem a többi illatot is. :)

Update: Csak ez az egyetlen dezodor ami megmaradt és használ. Az illatát nagyon megszerettem. +1 csillag, úgy is mindig ezt veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

olahnemese

2020. február 17.

Én is felvállalom, hogy Old Spice-t használok nő léttemre. De ez tuti nőknek szánt deo :D
Fincsi narancsos-citrusos illata van, nálam nagyon jól teljesített, tavaly egész nyáron ezt használtam és fogom is.
Nálam tuti befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Nálam tuti befutó.

bepet

2019. szeptember 5.

Egyszer nem volt dezodorom, és a barátom old spice izzadásgátlóját használtam. Amint elfogyott az enyém rögtön vettem magamnak is. Jobb, mint a női dezodorok, mert ettől nem izzadok. Számomra egyáltalán nincs férfias illata. Tetszik az állaga és az, hogy nem hagy fehér foltot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

mlexa

2019. július 31.

Rengeteg nőtől olvastam, hogy ez igazi kis csodaszer. Hát ezt a nagy meleget egyáltalán nem bírja olyan jól. Az illata tényleg jó, kellemes citrusos. Az állaga is jó, nem hagy foltot a ruhákon, és nem lesz büdi az ember nap végére sem. De az izzadság foltok ugyan úgy ott vannak a ruhán ettől a terméktől függetlenül is. Kicsit csalódott vagyok, mert azt reméltem, hogy vége a foltoknak. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Qwerty

2019. július 2.

A boltban kellemesnek, frissnek tűnt az illata, itthon csak tömény gumicukorszörpnek. Fúj. Viszolygok ilyen cukros ragacsszagú valamit magamra kenni, a szaga szerencsére nem tart sokáig. Nem rossz egyébként, irritációt sem okozott, de ilyen melegben erre is kell szódabikarbőna rásegítésnek. El fog fogyni. Majd. Egyszer. Nem tudnám minden nap ezt szagolni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol