Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2021. augusztus 11.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Alsace

2022. augusztus 1.

Egy hete használom, főleg itthonra és éjszakára, így teljesen jól teljesít rajtam, bevallom utcára nem mertem még. Arra megvan a bevált nőim, nyáron eszem ágában sincs megreszkírozni egy bebüdösödést, sanszosan télen sem. Jelenleg úgy áll az életem, hogy sokat vagyok otthon, így addig is szívesebben használok egy alumenteset. Az illata minden, csak nem férfias, jelen esetben ez abszolút pozitívum, de azért elég vicces egy vad farkasos imidzset édes-citrusos illattal árulni. Párom szerint üdítőszaga van, szerencsére amúgy nem marad meg sokáig, nem zavarja a parfümhasználatom.
Ha elfogy, szívesen újraveszem.

( Ironikus, hogy 10 grammal több, mint a nőim és olcsóbb. Ki érti ezt? :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Ha elfogy, szívesen újraveszem.

( Ironikus, hogy 10 grammal több, mint a nőim és olcsóbb. Ki érti ezt? :D )

smlrz

2022. július 21.

Először is, szeretném leszögezni, hogy nőként használom a terméket, egy FB csoportban olvasott vélemény alapján vettem meg a terméket. A dezodor illata édes, citrusos, hasonlít a narancsos gumicukorra. A vásárlást nem bántam meg, ugyanakkor izzadásomra időszakos segítséget nyújt - úgy vettem észre, hogy a ciklusommal (PMS) nem tud megküzdeni. A gyengébb napokon, amikor számomra átlagosan, másoknál talán kicsit erősebben izzadok, tökéletes. Nem színezi el a felsőimet, ha viszont felkenés után azonnal öltözöm, képes fehér foltot hagyni a ruhán. Az illata kellemes, teljesen elfedi az izzadást. A nyári meleggel is kellemesen megbirkózik, de nem szünteti meg teljes mértékben az izzadást. PMS-ből adódó izzadásomat nem igazán mérsékli, bizonyos felsőkön (a kevésbé organikus, jobbára műszálas vagy vastagabb, de nem kötött anyagból készült pólókkal) ilyenkor kissé kellemetlen szag marad, de az izzadság szagát teljes mértékben elfedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

Magnesse

2022. július 16.

Ha nőként nem véd az izzadság ellen, akkor férfi desodornak gyenge... az illata tetszik, nem hagy nyomot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 16.

nkarmen

2022. június 20.

Első használat után örültem, hogy végre egy deo, amitől nem érzem magam büdösnek 1 órával használat után, viszont a hónaljam nagyon piros lett és kisebesedett. Az illata nem az a tipik férfi illat, citrusos-édes illat, inkább uniszexnek mondanám.
Pozitív: finom illat | nem hagy foltot a ruhán | nem folyik le az első izzadságcseppekkel | elfedi az izzadságszagot
Negatív: bőrirritációt okozott | az illata nem tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

Negatív: bőrirritációt okozott | az illata nem tartós

BRebi

2022. június 13.

Az illata nagyon finom, de sajnos kellemetlen szagom lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 13.

Az illata nagyon finom, de sajnos kellemetlen szagom lesz tőle.

viragocskaa

2022. június 13.

Aztaaa! :D
Sosem gondoltam volna, hogy nőként egyszer férfi dezodort fogok a hónaljamra kenni, de hát ez a nap is eljött. Az illatát egyszerűen imádom, egyáltalán nem pasis, nekem olyan gyümölcsös gumicukor feeling-je van. Kifejezetten édes és gyümölcsös. Én a kék, zselés verziót vettem meg, és eddig nagyon jónak érzem. Elég reggel egyszer használni és egész nap kitart, míg egy női dezodort akár 2-3-szor is újra kellene kennem, hogy csak hasonló hatást érjek el vele. Arról, hogy beszínezte-e a ruháimat még nem tudok nyilatkozni, de ha valami rosszat tapasztalnék akkor update-elek. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, szerintem nem is fogok több női dezodort venni!

Update: egyáltalán nem színezi a pólókat, ingeket, új kedvenc dezodort találtam. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 13.

Aztaaa! :D

WednesdayAddams

2022. június 10.

Itteni vélemények miatt vettem meg, mert régóta akartam már egy alumínium mentes deot.
Kezdjük a pozitívumokkal: tényleg nagyon finom, édeskés illata van, engem személy szerint a narancsos Fantára emlékeztet. Nem hagyott nyomot egy ruhámon sem.
Viszont (rajtam) egyáltalán nem tartós, két órával a felkenése után már olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, kimondottan büdös vagytok tőle. Emellett irritálja a hónaljamat, főleg szőrtelenítés utáni 1-2 napban, piros, ég és viszket tőle, pedig nekem sosem szokott ilyen gondom lenni más termékekkel.
Nagy jóindulattal se tudok neki két csillagnál többet adni sajnos, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

ddoorraa

2022. június 1.

Nőként én ezt a deot használom.
Illatra meg nem mondaná senki, hogy ez egy férfiaknak szánt termék. Narancsos, gumicukros illata van.
Pár hete használom, de eddig nagyon szeretem. Az illatát is jól érezni miután felkentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Nőként én ezt a deot használom.

Cofi1234

2022. május 28.

Az illata nagyon kellemes narancsos. Meg nem mondanám hogy ez férfi deo. Amúgy nem sokáig érezni magát az illatot, inkább csak ha közelebbről szagolom meg. Hatásra nagyon jó. Egész sokáig bírja. Egy izzadós nyári napot nem bír végig, de erre nem is számítottam egy alumínium mentes deotol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

d.anett89

2022. május 18.

Hónapokig,ha nem 1 évig minimum használtam. Kezdetben valóban nagyon jó volt,tette a dolgát melóba is elég volt.. mára már kevés.. abszolút nem bírok vele 1-2 óránál többet.. büdös vagyok tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol