Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Mrk93

2021. április 20.

Érzékeny bőrre semmiképp nem ajánlom, természetesebb dezodorra váltottam. Kellemes illatú és ez egész nap kitart. Fontos tudni, hogy ez nem izzadtsággátló, hanem dezodor, így nem elvárható az izzadtsággátló hatás. Árban kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Wolf7

2021. január 3.

Évek óta használom. Először az illata győzött meg, ilyen jó illatú dezodor szerintem nem is létezik még egy. Azt is észrevettem, hogy legalább dupla olyan jól véd mint az összes többi női dezodor. Egész napra jó illatot biztosít. Hiába férfi dezodor, nőknek is csak ajánlani tudom. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Naftalin

2020. november 21.

Nagyon tetszett az illata, állaga, ára és hogy alumíniumsó-mentes, a nyáron használtam, nem gátolta az izzadást, de nem volt kellemetlen szag. A lepontozás oka viszont hogy egyik napról a másikra olyan durva allergiás reakciót okozott, hogy hetekig nem jött tőle helyre a bőröm, vörös lett és fájdalmasan felhólyagosodott :( Sajnos így azonnal le kellett cserélnem, eddig semmilyen dezodor nem váltott még ki ilyet, így érzékenyebb bőrűeknek nem tudom jó szívvel ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

juud30

2020. október 28.

Párom használja, nagyon elégedett vele, én pedig imádom az illatát :D Egy hosszú munkanapot is simán kibír, és sokáig tart egy stift.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

vador

2020. október 15.

Igazából halál fölöslegesen pontozom végig ezeket a zselés Old Spice deókat, mert tulajdonképpen ha egyet kipróbáltál, mindet kipróbáltad, hatásra, állagra ugyanolyanok és amennyit én ezzel kísérleteztem, az alapján állítom, ezek a legjobb alumentes dezodorok a piacon.
Szóval a véleményezés szigorúan magamnak emlékeztető, hogy tudjam, melyik mennyire jött be illatra. Ez a farkasos változat eléggé meglepett a nagyon markánsan és intenzíven édes, gyümölcsös, cukorkás karakterével, eléggé behatárolja a parfümhasználatot is, de nem rossz, csak inkább nyárra lesz ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

SzisziAdri

2020. október 13.

Én is itteni vélemények alapján vettem meg, nagy reményt fűztem hozzá, de sajnos csalódnom kellett... alapvetően izzadós típus vagyok, semmilyen mentes deo nem vált be eddig. Az az egyetlen pozitívum, hogy késő délutánig bírja, de akkor már lehet érezni, konkrétan kezdek büdös lenni. Aktívabb napokon biztos, hogy pár óráig bírná csak. Biztos, hogy nem veszem újra és nem is ajánlom másoknak sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

sziluetta

2020. október 1.

Teljesen egyetértek lexyusz véleményével. Én itteni vélemények alapján szereztem be, mert a női deokat kb mind végigpróbáltam már és úgy éreztem, hogy egyik se az igazi. Hát ez sem. Tök jó gumicukor illata van, de egyáltalán nem segít az izzadtságszag ellen. Konkrétan jobban járok akkor már ha nem használok semmit. Nagyon büdösnek érzem magam estére vagy akár már napközben is. Biciklivel járok dolgozni, ez azért szerintem nem egy akkora megterhelés, egy deonak simán ki kellene bírnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

lexyusz

2020. augusztus 25.

Próbáltam már más Old Spice dezodort is, de részemről vannak ennél jobban is :D A kék stiftes verziót szereztem be, narancsos-gumicukros illata van, nekem az nagyon tetszett. Nyárra viszont kevés volt, tavaszra is majdnem estére. Reggel szépen bekentem magam és estére tisztára büdösnek éreztem magam tőle, így ezért annyira nekem nem vált be. Próbáltam már a macisat, oroszlánosat is, de idáig a Timber nevezetű viszi a prímet. Párom vette magának, de nem tetszett neki az illata itthon mikor megszagolta, így megörököltem én, és ennek örülök is. Ha újra is veszem akkor lehet inkább fehér változatot próbálok ki, nem ezt a kéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Peppertree

2020. július 8.

Az alumnetes deok nekem valahogy nem szoktak beválni, mindig büdös lettem. Aztán ajánlották az állatos Old Spice stifteket, amelyek meglepő módon egyáltalán nem férfias illatúak. Kipróbáltam, és azóta is csak ezt (és a medvést) használom.
- Nem hagy sárga foltot a ruhán.
- Nap végén sincs izzadságszagom.
- Finom narancs illatú.
- Alumínium mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

- Nem hagy sárga foltot a ruhán.
- Nap végén sincs izzadságszagom.
- Finom narancs illatú.
- Alumínium mentes.

Bolvarin

2020. június 14.

Sok jót olvastam róla, elég izzadós vagyok, uh gondoltam teszek egy próbát. Illata nagyon jó, unisex. Hatása nálam jónak számít, egy átlagos napon szuperül teljesít, de a stresszes napok végén már érezhető a kellemetlen szag. Azért nem adok 5*-ot,mert van ettől jobb dezodorom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol