Olfactive Studio

Ár:   27 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   27 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Orr: Dora Arnaud

Fejjegyek: yuzu, rózsabors, feketebors, szecsuáni bors, elemi

Szívjegyek: galbánum, csillagánizs

Alapjegyek: cédrus, ámbra, rum

Olfactive Studio Still Life fújósok
Ár: 2200 / 5ml, 4200/ 10 ml , Eladó: leaseydoux
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

leaseydoux

2021. augusztus 27.

Szerintem is egy kiemelkedő alkotás a citrusos illatok között, főleg hogy ez a kategória alapvetően teljesen hidegen hagy, de mégis van benne valami, ami az első pillanattól kezdve ellenálhatatlanná tette számomra, és ami a környezetemben lévőknek is azonnal feltűnt. (Konkrétan amikor ezt viselem, mindig megkérdezi valaki, hogy mi ez, főleg a viselése első óráiban.) Nemrég esett le, hogy ez a legjobb értelemben vett 90-es évek vibe, amit személy szerint én nagyon szeretek, főleg hogy kamaszkorom kedvenc illatára, a L'Eau de Kookai-ra hasonlít, nem is kicsit. Mit megadtam volna az elmúlt években, hogy újra érezzem! Érezném még sokkal tovább is, emiatt egy csillag mínusz, de attól még a sárga szín és a 90-es évek tökéletes illat-manifesztációja számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

googles

2019. július 29.

Update
Ha valaki friss, citrusos illatban keres tartosat, akkor ez az. Magamon is erzem orakig es a szillazsa is jo.

Nagyon bejott ez az illat. Pont nekem valo, citrusos, tiszta, friss, ahogy meg tudtam allapitani, jo hatosugaru is. Pont az én zsánerem.

Aranyos, hogy Zólyomi Zsolt üzletében 39.000 huf, míg a notinonál 25.100 huf a 100 ml-es üveg.
Hiába, a Fashion streeten (ez eleve LOL elnevezés) magasak a bérleti díjak és az egyéb járulékos költségek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 29.

Update

aidanne

2018. június 29.

Update 2: egy ev telt el, es en ujra vettem. Mar nem csak en, de a ferjem is hasznalja. Meg mindig szeretem az ude, friss es nem mindennapi fuszeres illatat. Amikor a ferjem hordja, imadom, masnap is meg meg csap ez a finom illat :)

Update!
Ez a legfantasztikusabb friss-tiszta illat amivel valaha talalkoztam. Szo szerint locsolom magamra mert annyira szeretem es meg igy srm tudom tuladagolni. Szinte biztos vagyok hogy ezen a nyaron el is fogy. Ujraveszem az biztos!!!!

Teljesen veletlen fedeztem fel, mikor uj szerelem illatomat vasaroltam. Kivancsi voltam, hogy az elado fiatal lanynak mi a kedvence. Amit ott mondott, mar az megfogott: "szeretem, ahogy edzem, izzadok , megis ez a friss konnyed illat vesz korul es en ehiszem, hogy minden helyzetben friss lehetek"
Ez akar a legjobb marketing szovegnek is elmehetett volna mert en tavaszra meg mert meg nincs ilyen friss illatom , mindenkepp felfigyeltem. Azonnal felfujtam es ugy ereztem lehet benne valami amit az elado lany mondott.
Vissza mentem ezert a csodalatos, toszta, zoldeskes illatert ami ugyan unisex, de nokent nem erzem, hogy ferfias illatom lenne , inkabb noiesen lezser. A ferjem is kiprobalta es szerinte is remek illat.
Azoknak ajanlom akik tenyleg egy lezser, de minosegi illatra vagynak, vagy szimplan azoknak akik nem szeretik az eros illatokat, de szeretnenek konnyed, kellemes illatuak lenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Update!

andrea91

2018. június 27.

Az egyik legszebb citrusos illat. Kategóriájában nehezen elképzelhető hogy mennyire különleges..:) vannak azok az illatok, amitől felfordul az ember gyomra, na ez az ellentéte, annyira letisztult, frissítő. Abszolút uniszex.

A fashion streeten vettem, amivel nem csak a LOLt fizeted, amúgy, hanem többek közt emberként szolgálnak ki, és biztos nem kétes eredetű árut kapok. Ugyanakkor nem a kapzsi N-s tarsasagot gyarapítom hanem egy igazan kedves es tehetseges magyar parfumort.
Biztos velem van a baj hogy ez szamit es lehet nem lennek ennyire szentimentalis ha nem olyanok lennenek a tapasztalataim a N-val kapcsolatban amilyenek.

Lezaraskent pedig annyit hogy lassan el is fogy, es nagyon eselyes az ujravasarlas:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Kardvirág

2017. augusztus 18.

Engem nem nyűgözött le. Szúrós, citrusos, semmi extra. 12 egy tucat nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Coumarin, Geraniol, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)