Olive&Oliva

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galivali, Módosítva: 2020. június 3.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Tusfürdők

50% olivaolajból, és 50% százalék gyengéd habosító tenzidekből, nagyon érzéki egzotikus virágillattal. A termék kétkomponensű, felrázás után csodás krémes állagot vesz fel.

galivali

2020. június 3.

Tartós, intenzív, csodás illata van. Krémes állagú, nem igazán habzik, mint a natúr kozmetikumok általában. Jól tisztít, nem szárította a bőröm, ami nálam nagy szó. Annyira elégedett voltam vele, hogy kipróbálok más illatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid