Olivia

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HFanni22, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Kakaóvajas fürdőpraliné a tündöklő bőrért! A fürdőpraliné alapját képező kakaóvaj igen gazdag különböző telítetlen zsírsavakban, vitaminokban és kitűnő antioxidáns forrás, mely csökkenti a bőröd kiszáradását és javítja annak rugalmasságát. A rózsageránium illóolaj élménnyé teszi a fürdőzést: rózsára emlékeztető lágy illata nyugtatja és frissíti az elmét és a testet, miközben lágyan hidratálja a bőrt."

hugsandcups

2019. február 18.

Nos én nem tudom mit sikerült vennem tavaly karácsonyi vásárkor, de nekem nem jött be, az biztos. Mállott, porzott széjjel az egész, fürdés közben valamilyen furcsa, filmes réteget képzett a bőrömön, ami nyomott hagyott és nem győztem lemosni. Ahogy a kádat is totál megszínezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Csipetke

2018. május 26.

Nem gondoltam volna, hogy ennek a kis darabkának ennyire erős illata lesz egy egész kád vízben. De nagyon finom virágos gyümölcsös illata van. Kellemesen hidratál és nagyon kellemes volt a használata. Órákig eltudtam volna ücsörögni a vízbe :) A csomagolása is nagyon aranyos és igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

HFanni22

2017. december 25.

Ajándékba kaptam. Elképesztően erős illatú praliné, egy nagy kádnyi vízben is finom meggyes-citromos, rózsás illata volt. Valóban puhábbnak éreztem a bőrömet fürdés után, bár használtam vele együtt más termékeket is. Amit ígér, azt beváltja. A csomagolása olyan, mint egy luxusbonboné. Engem megvett kilóra! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.