Olivia

Ár:   4170 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: farkasreni, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kizárólag természetes összetevőkből álló, feszesítő Q10 koenzimmel és szilvamagolajjal dúsított sheavajas nappali arckrém tökéletes hidratálást és fiatalodást biztosít a 30 év feletti bőrnek. Könnyen felszívódó, mégis zsírosabb és tápláló arckrém, ami hidratáló hatású sheavajjal és regeneráló, tápláló olajokkal készült, ezenkívül hialuronsavat és Q10-et tartalmaz. Az erőteljes antioxidáns Q10 koenzim, ami a bőr korai elöregedése elleni kivételes védőhatása miatt elismert, korlátozza a kollagén lebomlási folyamatát és hozzájárul a ráncok mélységének csökkentéséhez. A hialuronsav elősegíti a hidratációt, ezáltal feszesebbnek és teltebbnek tűnik a bőr. Az arckrémben található értékes olajok regenerálják, hidratálják a bőrt és a mélyebb rétegekbe juttatják a hatóanyagokat. Rendszeres használata mellett a bőr feszes, hidratált és puha tapintású lesz.

karolinapoles

2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Természetes, könnyű, sokáig kitart. Mar haromszor vettem újra. Csodálatos anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Évia

2018. június 1.

Eleinte jónak tűnt, de pár használat után elkezdte szárítani a bőrömet. Nem hidratált eléggé, ugyanakkor pattanások jöttek az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

senskin

2018. május 3.

A krém nagyon jó, nagyon jó összetevőkkel, de nekem inkább éjjelre jó, mert olyan mintha egy láthatatlan maszk lenne rajtam, nehezebben szívódik be nekem, úgyhogy nappalra csak úgy tudom használni, ha aláhidratálok egy mattitó krémmel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

minibear

2018. február 20.

Életem eddigi legjobb arckréme. Alig van illata, csupa jó összetevő, se nem szárít, se nem zsírosít, az arcbőröm érezhetően feltöltődik ettől a krémtől. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

papramona

2017. december 26.

Krémet akartam venni édesanyámnak, és véletlenül bukkantam rá, tetszett amit olvastam, így rendeltem magamnak.
Nagyon finom süteményre emlékeztető illatú, krémes, de nem zsíros állagú. Éjszakára használom, mert felkenés után ha vastagon teszem látszódik a bőrömön egy kis réteg, de reggelre mindig felszívódik. Két hete használom. Puhább és kipihentebb látszatú tőle a bőröm, még egy kicsit hidratálhatna jobban, akkor talán nem fogyna ilyen gyorsan, hamarosan újraveszem. :) Nagyon érzékeny a bőröm és egyáltalán nem irritálta a krém. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

LocusFruit

2016. december 17.

Ezt a krémet eredetileg karácsonyi ajándéknak szereztem be a harmincas évei közepén járó nővéremnek, DE nem bírtam magammal és hát... elkezdtem használni.

Nagyon kellemes marcipán illata van, az állaga is inkább sütemény krémre hasonlít.

Nagyon tápláló, de nem zsírosít. Elvileg nappali krém, de én éjszakàra is ezt használtam az utóbbi 3 hétben. Szépen egységesíti a bőrömet, hamar beszívódik.

Szívem szerint 5 csillagot adnék, de mivel nagyon gyorsan fogy (már majdnem ki is végeztem a 75 ml-es tégelyt), csak 4 csillagos.

Újravevős! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Újravevős! :-)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate