Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Frissítő kubeba olajat és sheavajat tartalmazó kecsketejes natúr szappan.

Egy igazi vitamin bomba szappan, frissítő kubeba illattal. Az igen értékes, zsírsavakban, A, E, F vitaminban gazdag shea-vajat, illetve a szintén vitaminokban (A, B, B2, B6, B12, C, D.) és ásványi-anyagokban (kálcium, magnézium és kálium) gazdag kecsketejet tartalmazza. Intenzív hidratáló, bőrápoló hatású, száraz bőrre illetve minden bőrtípusra ajánlott.

szabs

2018. október 10.

Imádom, kellmes illató, jó habzás és az összetevők is szuperek! Viszkettem pár tusfürdő és szappan után, ez a szappan rendbe tett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

cseperke

2018. január 19.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, aminek nagyon örültem! Én zuhanyzásnál használtam, nagyon szerettem. (Egyébként szerintem már nem úgy néz ki, mint a képen, hanem az egész narancssárga.)

Előnyök:
- kellemes és frissítő az illata (kubeba)
- nem szárítja a bőröm
- nagyon jól habzik, krémes
- kényelmesen,kellemesen szét lehet oszlatni a testen, mert csak akkor nyikorog, ha már lemostad magadról.

Hátrány: nem annyira tudom elképzelni, hogy egy szappan hogyan tudna hidratálni, de ez nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Előnyök:
- kellemes és frissítő az illata (kubeba)
- nem szárítja a bőröm
- nagyon jól habzik, krémes

Sofia1

2016. január 10.

Nagyon jó kis szappan, rendszeresen használom. Egyáltalán nem szárít és csodás az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Anouk

2015. február 18.

Első használatra nagyon tetszik, az illata nekem kicsit erős, de a mostanában száraz bőröm kevésbé érződött száraznak zuhanyzás után. Egyenlőre 4 pont, kíváncsi vagyok hosszú távon hogy teljesít.

Update: Mégsem jött be, kicsit szárított, az illatát nem tudtam megszokni, de a legnagyobb gondom vele, hogy pattanásokat okozott a dekoltázsomon. Egyetlen pozitívuma, hogy tényleg frissebbnek éreztem magam zuhanyzás után. Azóta több szappannal is kísérleteztem hajra/testre/arcra, rossz és kevésbé rossz tapasztalatokkal, most úgy érzem elegem lett belőlük, nem hiszem, hogy a közeljövőben megint szappant vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 18.

sztikke

2014. szeptember 7.

A kedvenc fürdős szappanom!! Nagyon krémes, egyáltalán nem szárítja a bőrömet, isteni illata van és nem fogy gyorsan. Ez után a szappan után nem kell naponta hidratálóznom magam, ami nagy szó nálam, mert az utóbbi időben a tusfürdőktől folyton viszketett és húzódott a bőröm (valószínűleg az SLS és egyéb csúnya összetevők miatt). Ez a szappan viszont szépen helyrerakta a bőrömet, és ma már állandó kellék a polcomon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

rmihalyi

2014. július 8.

Reggel és este ezzel mosok arcot. Időnként a sminket is ezzel mosom le és ebben is tökéletesen teljesít. Az illata külön élmény, pláne amikor lefekvéskor is érzem a párnán az illatot!:) Nagyszerű termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

marinababa92

2014. február 24.

kézmosásra használtam és ekcémás foltos kezem hipp-hopp rendbe jött tőle, még krémeznem sem kellett! nem csíp, mélyen hidratál, a száraz bőr lehámlott és most friss és egészséges a kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

lumiukko

2014. január 18.

Fincsi szappan, az illata nagyon frissítő, citrusos, amit imádok. Krémes habja van, ami könnyen "kinyerhető", nem kell 1 óráig a kezemben forgatni. Nem szárít, de nem is javít a bőr alapállapotán. De: hihetetlenül gyorsan fogy! Sajnos emiatt csak 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

VeraTala

2013. december 3.

Jól habzik, nem szárít, imádom az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Jól habzik, nem szárít, imádom az illatát.

Suklaakeiju

2013. november 19.

Anyunak vettem, első fürdőszappanja, és imádja. Száraz bőre van, de ez után nem kell használnia testápolót. Nagyon finom, citrusos illata van.
Négy csillag csak azért, mert gyorsan fogy, és nagyon hamar széttört. (Az én ilang-ilangosomnak már kevesebb mint fele van csak meg, és nem tört még szét, pedig ugyanúgy használjuk és tároljuk.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate