Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Frissítő kubeba olajat és sheavajat tartalmazó kecsketejes natúr szappan.

Egy igazi vitamin bomba szappan, frissítő kubeba illattal. Az igen értékes, zsírsavakban, A, E, F vitaminban gazdag shea-vajat, illetve a szintén vitaminokban (A, B, B2, B6, B12, C, D.) és ásványi-anyagokban (kálcium, magnézium és kálium) gazdag kecsketejet tartalmazza. Intenzív hidratáló, bőrápoló hatású, száraz bőrre illetve minden bőrtípusra ajánlott.

IrisAnn

2020. július 15.

Nagyon-nagyon finom illata van! A vőlegényem pikkelysömörös, az orvosok ajánlották, hogy érdemes olyan összetevőket használni az ápolásához, amiket ez a szappan is tartalmaz. Tényleg nagyon sokat javít az állapotán ez is. Mindketten használjuk, nagyon jól hidratál, isteni finom narancsos-citrusos illata van, nagyon jól tisztít és habzik is. Újravevős mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

szabs

2018. október 10.

Imádom, kellmes illató, jó habzás és az összetevők is szuperek! Viszkettem pár tusfürdő és szappan után, ez a szappan rendbe tett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

cseperke

2018. január 19.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, aminek nagyon örültem! Én zuhanyzásnál használtam, nagyon szerettem. (Egyébként szerintem már nem úgy néz ki, mint a képen, hanem az egész narancssárga.)

Előnyök:
- kellemes és frissítő az illata (kubeba)
- nem szárítja a bőröm
- nagyon jól habzik, krémes
- kényelmesen,kellemesen szét lehet oszlatni a testen, mert csak akkor nyikorog, ha már lemostad magadról.

Hátrány: nem annyira tudom elképzelni, hogy egy szappan hogyan tudna hidratálni, de ez nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Előnyök:
- kellemes és frissítő az illata (kubeba)
- nem szárítja a bőröm
- nagyon jól habzik, krémes

Sofia1

2016. január 10.

Nagyon jó kis szappan, rendszeresen használom. Egyáltalán nem szárít és csodás az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Anouk

2015. február 18.

Első használatra nagyon tetszik, az illata nekem kicsit erős, de a mostanában száraz bőröm kevésbé érződött száraznak zuhanyzás után. Egyenlőre 4 pont, kíváncsi vagyok hosszú távon hogy teljesít.

Update: Mégsem jött be, kicsit szárított, az illatát nem tudtam megszokni, de a legnagyobb gondom vele, hogy pattanásokat okozott a dekoltázsomon. Egyetlen pozitívuma, hogy tényleg frissebbnek éreztem magam zuhanyzás után. Azóta több szappannal is kísérleteztem hajra/testre/arcra, rossz és kevésbé rossz tapasztalatokkal, most úgy érzem elegem lett belőlük, nem hiszem, hogy a közeljövőben megint szappant vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

sztikke

2014. szeptember 7.

A kedvenc fürdős szappanom!! Nagyon krémes, egyáltalán nem szárítja a bőrömet, isteni illata van és nem fogy gyorsan. Ez után a szappan után nem kell naponta hidratálóznom magam, ami nagy szó nálam, mert az utóbbi időben a tusfürdőktől folyton viszketett és húzódott a bőröm (valószínűleg az SLS és egyéb csúnya összetevők miatt). Ez a szappan viszont szépen helyrerakta a bőrömet, és ma már állandó kellék a polcomon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

rmihalyi

2014. július 8.

Reggel és este ezzel mosok arcot. Időnként a sminket is ezzel mosom le és ebben is tökéletesen teljesít. Az illata külön élmény, pláne amikor lefekvéskor is érzem a párnán az illatot!:) Nagyszerű termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

marinababa92

2014. február 24.

kézmosásra használtam és ekcémás foltos kezem hipp-hopp rendbe jött tőle, még krémeznem sem kellett! nem csíp, mélyen hidratál, a száraz bőr lehámlott és most friss és egészséges a kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

lumiukko

2014. január 18.

Fincsi szappan, az illata nagyon frissítő, citrusos, amit imádok. Krémes habja van, ami könnyen "kinyerhető", nem kell 1 óráig a kezemben forgatni. Nem szárít, de nem is javít a bőr alapállapotán. De: hihetetlenül gyorsan fogy! Sajnos emiatt csak 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

VeraTala

2013. december 3.

Jól habzik, nem szárít, imádom az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Jól habzik, nem szárít, imádom az illatát.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate