Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. május 31.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Igazi nyári szappan, hűsítő mentával, kakaóval. Jótékony a pattanásos bőrre, ugyanakkor nem szárít.

Hűsítő szappan borsmentával. Jótékony a zsíros, pattanásos bőrre, de ugyanakkor mégsem szárítja. Minden bőrtípusra kiváló. A kakaó antioxidáns hatású, enyhén méregtelenítő. Ez a szappanunk a férfiak kedvence.

liljaa

2019. szeptember 17.

Töretlen lelkesedéssel vesszük meg újra és újra, én egyébként szeretem váltogatni a tisztálkodószereket, de a szerelmem függő lett. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Csipetke

2018. augusztus 8.

Isteni friss illata van. Kellően habzik és nagyon jó használni. Nem fogyott túl gyorsan sem. Ebben a nyári melegben igazi frissítő ez a szappan. Nem túl erős benne a menta ami nekem abszolút pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

susi95

2018. július 27.

Frissítő, mentás illata van, néha valami füstös megfogalmazhatatlanul fura (talán dohányfüsthöz hasonló) utóillattal, ami engem abszolút nem zavart, ment nagyon a mentához, de ezzel együtt nagyon férfias. Arcmosásnál éreztem, ahogy hűsít és fertőtlenít. Olíviás szappanokhoz képest lassabban kopott, ami nagy előny, mivel elég borsos az áruk. Kézmosásra is tökéletes, elég max 2x átforgatni, hamar felhabzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

zsuzsu92

2016. május 31.

Nagyon finom illatúak az olivia szappanok, és a bőröm is szereti, talán egy kicsit lehetne kézre állóbb, de a pattanásos bőrömmel igazán jót tett, így 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Lili91

2016. május 10.

A rendelésem mellé ajándékba kaptam egy mintát (nem is kicsit) és nagyon finom volt az illata. Engem nem szárított, nem hagyott kellemetlen érzést a bőrömön és eleg sokaig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

makoskutya

2016. január 18.

A férjem imádja pedig nagyon nagy fenntartásai voltak a szappanokkal kapcsolatban.Nekem a menta miatt nem jött be, de ez nem a szappan hibája!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Please

2015. november 3.

Vannak ilyen árban sokkal jobb natúr szappanok is. Sajnos nekem nem jött be. Szárította a bőrömet, viszketett is tőle, és fürdésnél alaposan le kellett mosnom, mert rajta marad egy réteg a bőrömön...Az illata viszont szappanhoz képest kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Heloise

2014. szeptember 11.

Az összes Olivia szappanról csak szuperlatívuszokban beszélhetek! Az összest szeretem, nem szárítanak, nagyon finom az illatuk. Egyetlen hátrányuk, mivel puhábbak mint a bolti szappanok, ezért hamar fogynak. Csakis gondos lecsepegtetés után érdemes a szappantaróra helyezni szárítás céljából. Mivel az áruk elég borsos én rendszerint az üzletben vásárolom meg őket féláron abból a kosárkából, amik leértékeltek valami miatt. (Például kézzel készült mivoltuk miatt nem lett olyan a színük, vagy a formájuk...stb) Így mindenképp megéri jól bevásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

mrsfitz

2014. augusztus 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódnom kellett. Elég pattanásos volt a bőröm, akkor beszereztem egy ilyet, de nem jött be nálam. Az illata viszont nagyon tetszett, és az összetevők is jók.
Viszont a saját tapasztalataim miatt csak 2 csillagot tudok adni. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Viszont a saját tapasztalataim miatt csak 2 csillagot tudok adni. :/

crazy cat lady

2014. június 20.

a barátomnak vettem, és nagyon szereti. zuhanyzásra, arcmosásra használja és teljesen meg van elégedve vele. zuhanyzásra én is kipróbáltam már, nekem is bevált, de az arcomra nem merném használni, a kókuszolaj miatt félek, kipattognék tőle. kellemes az illata, jól felfrissít, nagyon jól habzik és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.