Olivia

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wd1102, Módosítva: 2020. december 15.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

"Életerősampon vékonyszálú, hullásra hajlamos hajra, kb. 2 flakon sampont vált ki egy korong. Könnyen szállítható, kifejezetten jó Zero Waste alternatíva a flakonos samponok helyett. Csomagolása lebomló, újrahasználható pamutzsák. Kézzel készített hazai termék."

Mesterséges illatanyagtól, színezéktől, parabénektől mentes

Vegán termék

Aemit28

2021. május 1.

Pár éve probálgatok kölönböző samponszappanok / szilárd samponokat és ez volt eddig a legígéretesebbnek tűnő.
Nem szárította a fejbőrömet, hajmosás után könnyen kezelhető volt és érződött, hogy ápolta a hajamat. És még az elfeledett babahajaim is elkezdtek nőni tőle:)
Pár nap múlva is tartotta a hajam a kondicióját és nem kezdett el lelapulni. Heti 1-2 hajmosás mellett elég sokáig kibírja. Nekem most fogyott el nemrég és már isten tudja mikor vettem. Talán 2-3 hónappal ezelőtt.
Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni, főleg a zero waste szemlélet követőinek.

Annyi negatívumot azért hozzáfűznék, - ami lehetséges, hogy csak nekem az - hogy, alapjáraton hullámos hajam van és szeretem is így, viszont hajmosás után nagyon kiegyenesítette a hajamat a korong.
Illetve a korong a végén már mozaikosra törik szét amit elég nehéz kisdarabonként felhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Scara

2021. február 28.

Nos, nem lett volna túl nagy tragédia, ha ezt otthagyom az üzletben...
Kivételesen most semmi más terméket nem használtam, hogy megnézzem mit is tud ez a kis korong.
Az illata nagyon finom, friss, citrusos és hajmosáskor kellően habzik is. Ez sajnos az összes pozitívum, amit el tudok róla mondani.
Hajszárítás után a hajam fésülhetetlenül szállt, fénytelen és vattaszerű lett tőle az egész hajhossz.
Az illatából pedig semmi nem maradt meg. Hajvasaló és hajolaj kellett ahhoz, hogy egyáltalán valahogy meg tudjam fésülni a hajam, pedig ezeket csak ritkán használom.
A sampon korongokat inkább hagyjuk meg a Lush-nak 😊, ezt pedig majd kézmosásra elhasználjuk itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Nos, nem lett volna túl nagy tragédia, ha ezt otthagyom az üzletben...

wd1102

2020. december 22.

Egy használat után:
A pamutzsák szuper, így végre tudom mibe csomagolni utazáshoz. A hajmosás egyszerű. Első mosásnál kevesebb a hab, de a másodikra már jó sok képződik. A vékony szálú, nagyon hamar lelapuló hajam a szárítást követően elképesztően dús hatású volt, emlékeztetett a régi, hajhabos időkre. Ezzel máris megnyert magának. Külön öröm, hogy még másnap is dúsabb, mint szokott lenni. Kíváncsian várom, vajon kitolja-e a 2-3 napos hajmosási ciklust, illetve nem okoz-e hosszabb távon irritációt, száraz korpát.

Frissítés: Sajnos a hajmosást nem tolja ki, a 3. napon már igencsak vállalhatatlan. Ennek ellenére marad az 5*, mert jobb a hajam textúrája, dúsabb hatású még a mosás másnapján is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Egy használat után:

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT