Ombia

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzokeJudit, Módosítva: 2013. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az OMBIA Hyaluron arcápoló gél magas tiszta hyaluron és Mimox tartalmának köszönhetően hatékonyan küzd a bőröregedés ellen. Kimondottan az arc, a nyak és a dekoltázs ápolására lett kifejlesztve. Az Ombia Hyaluron arcápoló gél mind magas, mind alacsony molekulatömegű hyialuronsavat tartalmaz magas koncentrációban.

A magas molekulatömegű hyaluronsav gondoskodik:
-a bőr optimális nedvességszintjéről
-a finom ráncok és barázdák kisimításáról
-a bőr selymes és puha érzetéről
-azonnali hatásról

Az alacsony molekulatömegű hyaluronsav gondoskodik:
-a nedvesség tárolásáról
-nedvességmegkötő képességének köszönhetően a bőr feltöltéséről
-a bőr védőrétegének erősítéséről
-a bőr megnyugtatásáról

Eredmény: Az azonnali bőrsimító hatás sugárzóan friss és feszes megjelenést kölcsönöz a bőrnek, ami ennek köszönhetően lényegesen fiatalabbnak tűnik. A gél gyorsan felszívódik és nem hagy hátra zsíros réteget a bőrön.

Misa

2019. február 28.

Őszintén szólva, nem tudom, javít-e bármit a bőröm állapotán.
Lefekvés előtt használom, az egész arcomon. Mivel ragacsos, zselés állaga van, ezért száradás után feszíti a bőrömet, úgyhogy még egy réteg hidratálót szoktam felkenni rá. Összességében ártani nem árt, de nem tudom, mit kellene látnom eredményként. A hyalurontartalom miatt használom, aztán majd 2-3 hónap múlva, mikor elfogy, lehet, hogy többet tudok róla mondani.
Egy egyértelmű negatívumot felhoznék: pipettás kiszerelése van, ami nem volt egy nyerő ötlet. A zselé sűrű, a pipetta nem elég erős, ezért baromi nehéz vele felszívni az anyagot. Egy pumpás kiszerelés sokkal praktikusabb és higiénikusabb lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Őszintén szólva, nem tudom, javít-e bármit a bőröm állapotán.

Szilvi666

2018. március 5.

Már 2 hónapja használom és nagyon elégedett vagyok vele. Könnyű, gyorsan beszívódik, nem irritál, feltölt és hidratál. Mint minden hyaluronsavas szérumnál ebbél is szoktam desztillált vizet csepegtetni az arcomra, hogy legyen mit megkötnie a bőrömben. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nap

2017. július 22.

Illatanyagmentes, áttetsző, könnyű állagú gél. Általában a finomabb vonalakra teszek pár cseppet arckrémezés előtt, majd erre kenem rá a hidratáló krémet, amivel szépen elvegyül, beszívódik. Simítja, hidratálja a bőrömet, mindezt a legtöbb hyaluront tartalmazó gél árának töredékéért. Ár-érték arányban verhetetlen, napi pár csepp használta mellett kb. egy évig kitart. Az én bőrömet nem bántja, pedig érzékeny, irritációra hajlamos. Mindig be szoktam belőle tárazni, ha épp kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

mogyorospele

2017. január 11.

Ahogy eddig a tobbi normal boru, en is 5-ost adok ennek a termeknek. Szerintem nagyon jo, konnyu hasznalni, gyorsan beszivodik, nekem egyaltalan nem bantja a borom, kisimultabb vagyok tole. Szeretem, ujra veszem majd, ha lesz meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

drica

2016. augusztus 14.

Jó ára és az összetevő listán második helyen szereplő hyaluron miatt vettem meg.
A bőrön kellemes érzetet nyújt. Az adagoló pipetta is praktikus. Esténként vetettem be. Reggelre kisimultabb, teltebb lett a bőröm, szinte azonnal.
Ami miatt mégsem veszem meg többet: többszöri nekifutasra is, egy hét használat után, apró és fájdalmas pattanások jelentek meg az arcomon. Nem tudom melyik összetevője okozza, de így már nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

THIERRY

2016. április 9.

Magas hyaluronsav tartalom, és csak a legfontosabb összetevők. Nagyon jó, hogy nincs benne feleslegesen alkohol, parfüm stb. A csomagolás és a kiszerelés nagyon praktikus. Tökéletesen adagolható a zselés állagú termék a pipettán keresztül. Kipróbálás céljából vettem meg, de sokkal jobb mint amire számítottam. A bőrt belülről tölti fel, védőréteget képez, (mindezt szilikonok nélkül) ami még reggel és érezhető. Ezzel egy időben viszont nem zsírosítja a bőrt. Az összes apró pattanásomat eltüntette. Természetesen ez nem egy krém, inkább egy kiegészítő ami mégis elhagyhatatlan, ezért szükséges felé még krémet használni. Eddig 1 üveggel használtam el, a hatása azonnal látható és hosszútávon is sokat javít a bőr állapotán. Gyorsan beszívódik. Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

j.sule

2016. február 9.

Érdekes ez a termék: tavaly is vettem, mert úgy emlékeztem, nagyon jót tesz a bőrömnek, simít, hidratál stb. De az idén nem működik jól, csak krémmel keverve tudom eldolgozni, önmagában húzza a bőröm és ragad. Nem tudom, hogy a bőröm változott-e ennyit, vagy tavaly sem volt a szérum tökéletes. Biztos nem veszem újra, elhasználom, aztán búcsú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 9.

Diana82

2015. november 8.

Azt gondoltam, nyáron a kánikulában majd csak ezt fogom használni, mert nem zsírosít, de nem így történt. Önmagában kevés, mert nem hidratál kellőképpen. Fele hidratáló, fele hyaluron gél kombó bevált, de a macera miatt csak heti 1-2 alkalommal használom. Feszesebbnek, simábbnak érzem tőle a bőrömet. A párom is használja szemkörnyékre, arcra, ő nem kevergeti. Olyan cukin piperkőcködik a tükör előtt férfi létére. Amúgy rajta is látom, hogy hidratáltabb és feszesebb ahol bekeni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

ingyombingyom

2015. április 6.

Hát nekem nem jött be, pedig adtam neki egy esélyt. Ragad, maszatol, húzza a bőröm. Megpróbáltam kevesebbet kenni de úgyse volt jó. A végén már szárított is.
Kegyelemkettes az ára és a jó leírás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

Kegyelemkettes az ára és a jó leírás miatt.

Ria13

2015. február 28.

Testes, pedig zselés állagú, nem szívódik be, ragacsos érzést hagy maga után és szárítja a bőrömet...Igaz, hogy olcsó volt, még kísérletezem vele, de egyelőre csak 2 csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8