Best of Beauty 2019

Ombia

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 x 4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: foxinthebox, az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2015. október 5.

Kiszerelés:   3 x 4,8 g
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló rúzsok az ajkak gyengéd ápolásához extra hidratálóval, E-vitaminnal és méhviasszal. Az intenzív ápolás, egy leheletnyi szín és gyümölcsös aromák különleges kombinációja. Bőrbarát összetéptele dermatológiailag bizonyított.

Mesike91

2018. június 20.

Tényleg IceTea illata van a barackosnak! Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe? :D A barackosat éjszakára kenem télen, többi csak van, hátha nem lesz semmi nálam. Ápolnak, de minden másban rosszak. Viszont sok apró csillam van bennük, ami jó pont, de ezt a termeket ez sem menti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

PETRA820718

2018. május 28.

Kivàncsiságból vettem meg, de nem igazán vàltotta be a hozzá fűzött remènyeket.Illata nekem nem igazán van, szìnük se igazàn még a pirosaknak se, ez nem is lenne baj, de hidratálni sem tud ahogyan kellene.Kicsit olyan mintha nem is kentem volna semmit a szàmra, hát fényleni nem fog az tuti, újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Nixe

2018. április 14.

Kicsit nehezen indult be... Aztán felmelegedett a számon és szépen eloszlott. A színei természetesek, az illata finom. Az 5 csillagot az árával érdemli ki, hanem csak 4-et kapna. Ja, nem leszel függő tőle, mint a Labellotól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

s_kitty

2018. március 10.

A barackos a kedvencem, teljesen ice tea illata van. A tobbit elajandekoztam, mert nekem nem allnak jol a bogyos szinek. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

wineherd

2018. március 8.

nekem tetszik. :) az illata is, szerintem kellemes. a színek is tetszenek. nem túl erősek, de ez így jó. örülök, hogy megvettem. a hidratálás nem túl erős, ezért 4 csillag. mindet örömmel fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

adri4488

2017. december 26.

mindegyiknek nagyon jó az illata, de nem igazán hidratálnak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

mindegyiknek nagyon jó az illata, de nem igazán hidratálnak

Effendigirl

2016. december 7.

A színei, illatai jók,de azért a hidratáló hatás lehetne erősebb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

A színei, illatai jók,de azért a hidratáló hatás lehetne erősebb...

MrsWolf

2016. június 14.

A barackos a legjobb! Annak jó a színe is...egyből elfogyott, aztán ott maradt a többi 2.
Az a bajom, hogy túl erős a színűk...
De amúgy szuper, jól hidratál, jó az illata/íze.
Bár a barackos a legjobb. Ár-érték arányban jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Az a bajom, hogy túl erős a színűk...
De amúgy szuper, jól hidratál, jó az illata/íze.
Bár a barackos a legjobb. Ár-érték arányban jó!

oroszi

2015. december 30.

Naagyon jól ápol és mivel a meggyesnek és a málnásnak van 1 kis színe ezért nagyon jó rúzs helyett , 1 kis színt ad neki bár vigyázni kell a kenésével mint a rúzzsal de 2 az 1 ben ápol és színt ad hiszen a rúzsok és a szájfények hajlamosak kiszárítani ajkainkat :) A barackosnak az illata nekem nem tetszik így azt még nem is használtam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Zsokaa

2015. december 3.

Én nagyon szeretem ezeket az ajakápolókat. Mindháromnak szép a színe, jó az állaga, és jól is hidratálnak. A barackosnak kicsit mű az illata, talán csak ennyit tudok negatívumként megemlíteni. Amúgy tényleg szuper termékek, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Színezék. Piros.