Ombia

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FooZoGo, Módosítva: 2018. január 16.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Értékes kókusz- és mandulaolajat tartalmaz, mely érezhetően gyengéd ápolást jelent a bőrnek. Az egzotikus kókuszillat elvarázsolja az érzékeket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Mylosttwin1111

2021. március 4.

Ez a testápoló tökéletes kiegészítôje a Balea napozás utáni tusfürdôjének, valamint a hawaii kókuszos szárazsamponjának. Az én orrom szerint mindhárom termék illata egy és ugyanaz. Aztán lehet, hogy csak rossz a szaglásom... Mindenesetre amikor használom ôket, még a leghidegebb téli napomat is feldobják ezzel a trópusi, naptejes illatvilággal. Hidratálása nem igazán van, de az illat kárpótol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Vikkinca

2020. október 21.

Ohhhh ez az illat...nagyon szeretnék egy ilyen illatú parfümöt! Testápolóként is jó,de beszívódhatna gyorsabban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

devababa

2018. május 28.

Illata nagyon finom. Allaga kicsit hig, ezert vigyazni kell, hogy nehogy sokat nyomjunk ki belole. Arban szuper, hisz 399 Ft-ert vettem 500 milit. Gondolom jo sokaig eleg lesz.Kellemesen puha utana a borom. Nekem normal borom van. Vizhianyos borre szerintem talan meg jobb. En teljes mertekben elegedett vagyok vele. Ahhoz hgy csodaszer legyen, intenzivebbnek kellene lennie illatanak, vagyis hogy tovabb lehessen erezni. Megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

MissQuen

2018. március 16.

Nyáron ezt használtam! Bevállt ! A kókusz és mandula olaj remekül hidratált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Nyáron ezt használtam! Bevállt ! A kókusz és mandula olaj remekül hidratált!

Anita1978

2018. március 12.

Folyekony krem, isteni illattal, hamar beszivodik, a kontosomnek meg a pizsimnek is ettol olyan fini illata van.Nekem tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

dunaimano

2018. január 12.

Jó az illata, de nagyon folyékony, konkrétan kb. kiborítottam a felét ahogy nyomni akartam belőle. Hidratáló hatása átlagos, ennél más termékeket jobban szeretek. Csodaszernek sem mondanám, de majd elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

FooZoGo

2017. december 27.

Nekem maximálisan bevált ez a termék. Egyszerűen imádom, ár-érték arányban is tökéletes.
Pozitívum:
- illata valami eszméletlen finom
- puhává tesz, pedig nekem nagyon száraz és hámló bőröm van
- ára elképesztően kedvező, főleg, hogy 500 ml
Negatívum:
- talán annyi, hogy nem hiper gyorsan szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Pozitívum:
- illata valami eszméletlen finom
- puhává tesz, pedig nekem nagyon száraz és hámló bőröm van
- ára elképesztően kedvező, főleg, hogy 500 ml
Negatívum:
- talán annyi, hogy nem hiper gyorsan szárad

Effendigirl

2016. december 7.

Nagyon tetszik az illata, hidratál is, és még sokáig a használata után megmarad az illat és a puhaság is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak