Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: kukac13, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók

Bőrápoló krém érzékeny és igénybevett bőrre természetes növényi kivonatokkal és értékes ápoló anyagokkal.

- olivával: Intenzíven ápolja a száraz bőrt, sheavajjal, panthenollal és E-vitaminnal.

- kamillával: Természetes kamillakivonattal és bisabolollal.

- körömvirággal: Körömvirág-olajjal, panthenollal és E-vitaminnal.

pilleriin

2017. március 29.

Nekem körömvirágos van, kivakart, száraz bőrre használtam nyáron, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

kukac13

2014. november 15.

Nekem árnikás és körömvirágos van. Nálunk a magyarhoz képest kicsit húzósabb az ára de nem a svájci hasonló termékekhez képest. 4,99 CHF
Nagyon jónak találom őket, itt ha gyermeken valami búb, ütés, kék folt, stb van első tanács: kend be árnikával! A lányom megütötte a farokcsontját a múlt héten, elég erősen. A kórházi javaslat: kenjük árnikával! Pár egyéb krém és illóolajjal csináltam is krémet, 2 nap múlva mondta, hogy már nem kell kenni. szóval szuper krém, bár aki teheti csinálja magának, hisz az a teljesen naturális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 15.

Cipriana

2013. február 11.

Nekem a körömvirágos van meg, kemény 400 forintért sikerült megvásárolnom. Sűrű, gazdag krém azonnali hidratálóhatással, szépen rendbe tette a kiszáradt praclijaimat, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Dóry

2013. január 15.

Én az olivásat vettem meg. Fantasztikus! isteni az illata, és tényleg nagyon puha lett tőle a kezem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Lanolin Oil eo I eu 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.