Ombia

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hegyesibetti, Módosítva: 2020. március 3.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hyaluronnal és glicerinnel megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől, a sminktől és a faggyútól. A kímélő tisztító gél gondoskodik a gyengéd tisztításról és kellemes érzést kölcsönöz bőrének.

Viktoria07

2021. március 26.

Úgy látom kifutó termék már akciósan sikerült beszereznem és nem igazán látom másik Aldiban. Az illata nekem bejön az állaga kellemes nem csípi a szemet és egész jól leszedi a sminket 98 %-ban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Kise

2020. május 6.

Szeretem használni, az Eveline hialuronsavas lemosóját váltotta ez a termék. Jól habzik, nekem egy pumpálásnyi elég. Már a másik lemosó sem csikorgóra tisztította a bőröm,( azaz többszöri vizes lemosás után is érzek egy kis réteget) ez sem, de én így szeretem. Smink lemosásra nem használtam magában, mert mindig egy olajos lemosót használok előbb, s ez csak a második lemosó. A napi fényvédő, szennyeződés, por, stb. lemosására azonban jól bevált. Illatát imádom, olyan frissen levágott fűre hajaz nekem. Pumpás adagolója praktikus. Egyetlen hátránya, hogy kicsit jobban szárít mint vártam- legalábbis a korábbi lemosómhoz képest. Legalábbis neki tudom be az orrom közeli szárazabb bőrt, pedig a jó idő beköszöntével már nem szokott gondom lenni a bőrszárazsággal. Négy csillagot így is kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

Terkabarka

2020. március 13.

600 Ft körül vettem és azt kell mondjam, szerethető termék. 2 pumpálásnyi kell ahhoz, hogy normálisan felhabozzon, egész szépen tisztít, főleg az árához képest.
Az illata nekem tetszik, levendulás. Személy szerint az illata sokkal jobban bejön, mint a Neutrogena arclemosó gélé, amit csak azért nem használok, mert irritál az illata.
Az összetevői azért nem a legszebbek...
Ár-érték arányban 4 csillagot mindenképp megérdemel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

Az összetevői azért nem a legszebbek...
Ár-érték arányban 4 csillagot mindenképp megérdemel

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate