Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kazlas, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Különösen kímélő és bőrsemleges ph-értékű formula minden bőrtípushoz.

Hajnacinci

2018. január 1.

Érzékeny bőrre is kiváló csak sajnos ritkán lehet megtalálni az Aldiban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Érzékeny bőrre is kiváló csak sajnos ritkán lehet megtalálni az Aldiban!

Effendigirl

2016. december 7.

Mint ahogy már előttem is írták: jó áron jó összetevők, jó összhatású termék. Kellemes használni, jó, hogy van benne avokádó olaj (vízhiányos bőrre az elvileg jó), niacinamide, panthenol; nem szárítja és nem irritálja az arcbőröm, talán még puhítja, hidratálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Csirip74

2016. november 13.

Nagyon jó az illata, sokáig elég, szerintem veri simán a "márkás" arctejeket. Remek termék, remek áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

telelle

2016. május 12.

Kicsit híg, így nem vagyok vele sokkal előrébb, mintha egyszerűen olajjal mosnék arcot, de ettől még zuhany alatti arcmosásra tök jó lenne. Csakhogy! Rohadt büdös, pont olyan, mint az a régi Baleás arcradír amit szintén a lábamra használtam el, mert az arcomon nem bírtam elviselni ezt a szűnni nem akaró orr- és agyfacsaró szagot. Ráadásul a flakonban még egész fini, csak az arcom lesz büdös (tudom, a legjobb az lenne, ha illatmentes dolgokat használnék, hát ilyenkor különösen vágyom erre xD). Az benne a bosszantó, hogy illatszer nélkül tök jó lenne. Asszem megint van egy tusfürdőm. Tulajdonképpen nem érzem akkora pazarlásnak, mert 500 Ft volt 250 ml, csak a testemen meg valószínűleg nyálkásnak fogom érezni. First world problems.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

meggyfagyi

2015. augusztus 28.

Már a második flakon alján járok,és a bőröm valamiért most unta meg,elkezdett tőle kipattogni,egyre több mitteszerem is lett. Először erre nem is gyanakodtam,hiszen már olyan régóta használom,ezért először tonikot váltottam,aztán arckrémet,de nem javult a helyzet. VÉgül elkezdtem kókuszolajjal tisztítani,és újra helyrejött!!sajnálom,mert nagyon szerettem. Ennek ellenére tudom ajánlani,nem tudom nálam mi történt :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

carolinett33

2015. március 13.

szerintem szuper, én simán arclemosóként használtam vizes bőrre, leöblítve. hagy egy réteget de törülközéskor eltűnik és legalább nem szárít egyáltalán. erősebb szemsminket is max 2 körben lehoz. érzékeny bőrre viszont nem ajánlom mert nem mondom, hogy csípett (kivéve ha a szemembe ment) de nem is kifejezetten nyugtató érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

melinda25

2014. október 25.

Az én bőröm nagyon zsírosította ha rendszeresen használtam, max. heti egyszer jó használni, és nem csak letörölgetem hanem lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

beautifullife

2014. október 19.

Háát..érzékenynek mondható a bőröm és ugyan nem történt semmi, de ha sokáig van a fejemen, kicsit csípi.
Amúgy jól tisztít, olcsó és első ránézésre szépek az összetevői, de szívesebben ajánlanám a Lidl sajátmárkás arctejét. Azt most vettem meg és jobb ennél, csak az a fránya pumpás adagoló nem a leggazdaságosabb. -.-
Kicsit rákattantam az Aldi/Lidl vonal kozmi termékeire, mert szuper áron szuper minőség. :D
Négy csillagot adok, mert ha nincsen ló, jó a szamár is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Négy csillagot adok, mert ha nincsen ló, jó a szamár is.

Bunnylove92

2014. augusztus 9.

Hmmm...kicsit fura, hogy masszírozzuk bele a koszos bőrünkbe aztán meg nedves vattával töröljük le...háát...a bőröm puha lett utána, de mintha kicsit égette volna, szóval nálam annyira nem vált be.
Update: kibékültünk végül, már fürdés közben használom a vízzel megtisztított arcomra, így jó puha marad tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

sky

2014. május 8.

Szépek az összetevői, kedvező az ára, de a sminket nekem kissé nehézkesen szedi le. Nekem sem tetszik a tejet a koszos bőrre koncepció, általában akkor használom, ha teljes sminkben voltam és előtte, utána micellás vizet használok. A szememre nagyon szeretem, mert nem irritál, jól hidratál utána, nem pirosodik ki másnapra az érzékeny szemkörnyék, a porfestéket maradéktalanul és gyorsan leszedi, de a spirállal nem boldogul, arra csak a micellás víz vált be. Egy flakon így elég lesz egy évre :O). De nem bántam meg a megvételét, többet tud ár-érték arányban, mint sok drágább társa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak