Ombia

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

wildrose

2022. május 5.

Mindenféle szemsminket könnyedén leszed és nem irritál. Tökéletes kis lemosó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 5.

Mindenféle szemsminket könnyedén leszed és nem irritál. Tökéletes kis lemosó.

tth.agi

2022. április 25.

Olcsón jót kategória. Mindenfele sminket leszed, viszont mindenkeppen arcot kell mosni utana, hagy maga utan egy reteget. Engem ez nem zavar, a micellas viz is ilyen. Megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

audreyenn

2022. március 23.

Tőlem is megy az 5 csillag. A Lancome Bi sminklemosó nálam az etalon, de tizedannyi áron ez is pont annyira jó..minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 23.

Dorina09

2022. január 19.

A legjobb sminklemosó. A vízálló szempillaspirált nagyon szépen és könnyen lehozza. Kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

brigi50c

2021. október 2.

Hát az tény egyébként, hogy ennyi pénzért jó, lehozza a vízálló sminket is (nagyjából), viszont NEM SZABAD otthagyni a bőrön sminklemosás után. Dupla tisztítás első lépésének kiváló, de ha lusta vagyok és fent hagyom, mindig másnapra pattanásos arcbőrt eredményez (mármint a szokásosnál is pattanásosabbat, I guess).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

kisTi

2021. július 18.

A legeslegjobb szemfesték lemosó! Dörzsölés nélkül lehoz mindenféle szemfestéket/spirált, évek óta nagy kedvencem. Mindennapos használat mellett sem okozott irritációt. Tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Lunacska

2021. március 14.

Érzékeny szemem van, ez az a lemosó, ami nem irritálja, nem csípi, árban verhetetlen és könnyen beszerezhető. Hatékony és bőr/szembarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

heiserfanni

2020. október 21.

Szerintem a legeslegjobb! Igaz, még abszolút nem próbáltam másikat, de ha lehet, nem is szeretnék. Árban verhetetlen, gyönyörűen tisztít, nyugtatja a bőröm, én minden nap használom - igaz,arctisztítóként- imádom 😍!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Banyika

2020. március 8.

Szuperjó! Ajánlom, nagyon szépen leviszi a sminket. Fontos, hogy össze kell rázni mielőtt használná az ember. Én eleinte ezt nem vettem részre, és csak az egyik fázisból fogyott :). Az én szememet sem csípi ellenben a micellás vízzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

karolinakovacs87

2019. november 14.

Hozza azt, amit a drágább verziók a drogériákból, sőt... Nagyon superül leszedi a szemfestéket, nem hagy kellemetlen érzést maga után a bőrön. Árban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid