Ombia

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lemosók, Tonikok

agiv

2019. május 14.

Tökéletes!! Pillanatok alatt leszedi a sminket, nem kell dörzsölni nem csípi a szemem, ugyanolyan jó mint a lild-s társa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Wonderwoman91

2019. április 26.

Az itteni pozitív vélemények hatására döntöttem úgy, hogy kap egy esélyt.
Nem bántam meg, bevált, ajánlom mindenkinek! Nem csípi a szemet, leszedi a sminket, (bár folyékony rúzzsal még nem teszteltem), ár-érték arányban tökéletes, ha lehetne, a 6 csillagot is megérdemelné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Az itteni pozitív vélemények hatására döntöttem úgy, hogy kap egy esélyt.

szfanni97

2019. április 2.

Régebben a Nivea kétfázisú sminklemosója volt a kedvencem, azonban elég drága lett és teljesen véletlenül az Aldiban voltunk amikor a párom észrevette és mondta hogy próbáljam már ki, annyit megér. Azóta ez a favorit. Nagyon könnyen lehozza a vízálló szempillaspirálomat, alapozót, mindent!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

balogh.andrea

2019. március 28.

Hát én eldobom az agyam. Ha akarnám se tudnám összeszámolni, hány féle-fajta lemosót próbáltam már ki az elmúlt cirka 20 év során, mióta sminkelem a szemem - micivíz, micigél, olaj, összerázós, tej, kendő, minden. Voltak jobbak és rosszabbak is nyilván - na de ez...Hát ez mindent kenterbe ver. Nincs olyan erős, annyira vízálló és annyira réteges smink (beleértve a spirált is), amit ne tudna leszedni. Nem csíp, nem látok a használata után félórákig homályosan, nem éget, nem viszket, nem piros. Nagyon szeretem és amíg csak elérhető, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

FurcsaKavics

2019. március 6.

Az itteni vélemények miatt próbáltam ki ezt a fajta szemfestéklemosót. Nekem kb mindegyik csípi a szememet, még az is, amire kimondottan rá van írva, hogy nem fogja csípni. Kicsit ódzkodtam emiatt ettől a terméktől, de lám ez nem csípett, nem okozott irritációt, és nem szárította ki a szemkörnyéket. Olajos szemfestéklemosónál eszembe nem jutna, hogy húzodik utána a szemkörnyék, pedig jártam már úgy és nagyon kellemetlen tud lenni. Ennél nem tapasztaltam ilyet. Elég kiadós kiszerelésben lehet kapni, így sokáig elég. Illata kb nincs, ami nekem pozitívum. Ár-érték arányban nagyon megéri. Mivel nem használok vízálló sminktermékeket, nekem minimális erőfeszítéssel lehoz mindent is az arcomról. Nem csodaszer, de tudja, amit egy ilyen lemosónak tudnia kell. Újra vevős termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

2019. január 22.

Én is sok mást kipróbáltam már. De ez bevált. Egyedül, ami zavar benne, hogy tudja csípni a szemem. Ezért vontam le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

idonthaveaname

2018. november 16.

Annyira örülök, hogy rátaláltam! A Nivea kétfázisú sminklemosója volt a kedvencem, de sajnos elég drága lett, így kötöttem ki nála, és mondhatom, csupán hajszálnyival marad el a Nivea mögött!
Eleve csak az olajos, kétfázisú formulákat preferálom, és benne sem csalódtam, minden eltávolít, plusz sokáig elég a kiszerelése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Dephiinia

2018. május 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam! Remekül leszedi a legmakacsabb szempillaspirlálomat is. Nem csípi se a szemem, sem a bőröm. Az olajos érzés szerintem kellemes, tápláló. De azért vízzel lemosom az arcom utána. Egyáltalán nem szárít. Az illata kellemes. Igazán remek termék, az ára meg csak plusz öröm.

Update: Most, hogy már 2 hónapja mindennap nap használom (a fele még megvan) kicsit kezd sok lenni az olajos érzetből...most már micellás vízzel is átmegyek az arcomon utána, hogy az lejöjjön. Jah és a Maybelline Lash Sensational szempillaspirálok már kihívás neki, nem tudom azokat mi viszi le könnyedén?! Minden mást továbbra is szuperül szed :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

leili

2017. augusztus 27.

Én nem szerettem, hogy fel kellett rázni és nem keveredtek jól egymással a fázisok, azonnal kettéváltak, továbbà nekem túl zsíros érzetű volt a szemem környéke utána, és a víz nem viszi le csak a szappan vagy az arclemosó... DE minden sminket képes leszedni és 100x jobb és olcsóbb is, mint Nivea kétfázisúja, szóval megy a 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

mnikolett

2017. július 1.

Legjobb!! Nem is értem hogy a drágább társai miben tudhatnak többet, mint ő. Azért az árért amiért vesztegetik pedig ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid