Ombia

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aanyta, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Tusfürdők

Az acaibogyó-kivonatot és B5-provitamint tartalmazó tusolókrém gyengéden tisztítja a bőrt és ápolt érzetet biztosít. A rendkívül bőrbarát összetevőknek köszönhetően megőrzi a bőr természetes egyensúlyát.

Bőrbarát pH-értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Frufru3

2020. augusztus 15.

Kitöröltem a véleményem,mert amióta leírtam,nincs nálunk a boltban,vagy beszűntetik,vagy drágábban akarják adni,vagy elvittétek előlem,szóval😣🤐

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

francais

2019. október 22.

Nekem ez az illat kissé túl sok. Szépen tisztít, de nem nagyon hidratál. Az illata sokáig megmarad fürdés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Chantall

2018. március 22.

Hát nálam ez a tusfürdő kenterbe veri az összes extra reklámmal ellátott krémtusfürdőt. Szerintem még sűrűbb is mint pl a Nivea tusik. Az illata tökéletes, és tartós. Jól habzik, nem szárít. Mi kell még? Egy dolgot sajnalok...hogy csak 3 illatban kapható, és csak ez az egy tetszik 😐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

ipszilonze

2017. november 22.

Tényleg jó ez a tusfürdő! Engem a csomagolása tett kíváncsivá, és örülök, hogy elcsábultam. A bőrömet egyáltalán nem bántotta (mint ahogy sok márkás termék...) tiszta, friss érzetet hagy maga után, és az illata is nagyon jó, az áráról nem is beszélve. Abszolút pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Babsszi

2017. november 5.

Első Aldis tusfürdőm, és szégyellem magam mert végtelenül gagyinak hittem, pedig ez.. ez nagyon jó! Krémes, könnyen habzik, tiszta érzetet biztosít, tartós az illata és hát bizony.. ez az illat! Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Womanetina

2017. augusztus 29.

Juj, ez nagyon jó! Thierry Mugler Angel parfümjéhez tudnám hasonlítani az illatát.<3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Aanyta

2017. augusztus 5.

Ma találtam erre a gyöngyszemre. Valószínű, hogy új termék, még soha nem láttam.
Három féle illatban volt, én ezt választottam.
Állaga megfelelő, az illata erősnek tűnik flakonból szaglászva, de fürdés után meg is marad.
Jól habzik, lágy, krémes habja kellően tiszta érzést biztosított tisztálkodás után.
Én simán megadom az öt csillagot, kellemesen csalódtam.
Az illatáról még annyit, hogy nem tudok rájönni, hogy mire hasonlít. Ismerem az illatot de nem ugrik be melyik termék az :) Hátha ismerős lenne itt valakinek és megosztaná :))
*****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Három féle illatban volt, én ezt választottam.
Én simán megadom az öt csillagot, kellemesen csalódtam.
*****

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate