Ombia

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Juti-, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Tusfürdők

A borsmenta kivonatnak és a friss, élénkítő illatnak köszönhetően életerőt adó élmény vele a zuhanyozás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Inana

2021. február 23.

A lilát próbáltam ezidáig,nem vagyok odáig az aldis termékekért.
Amolyan turista csomagba beillő,már első használata után viszketős bőrszárazságot eredményez.
A mindennapi rutinba nem illik bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

A lilát próbáltam ezidáig,nem vagyok odáig az aldis termékekért.
A mindennapi rutinba nem illik bele.

lettniko

2019. június 29.

A tavalyi Aldi Női futóversenyen kaptam a befutócsomagban a sárga tusfürdőt, de csak most került sorra.
Az alap illata nem lenne rossz, de van benne valami iszonyúan büdös összetevő, ami miatt próbáltam minél kevesebb levegővétellel letudni a zuhanyzást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

Kriszti1987

2018. július 31.

Aldi Női Futóversenyen a pirosat kaptam. Jól habzik, de nekem kicsit erős az illata. Futás után nem érzem olyan frissítőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

csemezb

2018. július 13.

A piros változat van meg nekem, meglepően olcsó volt, amúgy meg se vettem volna, csak elfogyott a tusfürdőm és nem mentem már másik boltba, aztán amolyan "úgy is szeretek mindig új kozmetikumokat meg mindenfélét kipróbálni, jó lesz ez is" - vásárlás volt. Hát, nem lett jó. Nagyon híg az állaga, sok kell, hogy felhabozzon, az illata még egész kellemes, DE iszonyat irritálja a bőröm, a mellkasom, a karom vörös volt tőle és nagyon égett. Második használatra már kevésbé voltam piros, azóta már jó néhány használaton túl vagyok, és úgy érzem, több esélyt adtam már ennek a terméknek, mint kellett volna. Még mindig irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

guki

2018. július 9.

A kéket kaptam Aldi női futáson, a befutócsomagban. Az a legkisebb gond, hogy nem tetszik az illata. Nagyon szárítja a bőröm, nem jó érzés vele zuhanyozni/fürödni. Ezen kívül nagyon híg állagú, nem érzem a tisztító hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Macska27

2018. július 1.

A sárga Happy tusfürdőt vásároltam meg. Híg, zselés állagú és számomra megmagyarázhatatlanul furcsa illata van. Azonkívül, hogy nagyon olcsó, nem szárítja és irritálja a bőröm, más pozitívumot nem találtam benne. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

-Juti-

2017. augusztus 4.

A kék színű a mentás. Zselés állagú, kissé folyékony tusi, intenzív borsmenta illattal. Jól eloszlatható, közepesen habzik, könnyű lemosni. Nem szárít, illata nem marad meg, csak a zuhanyzás ideje alatt érződik. Előnye: könnyen elérhető, praktikus csomagolás, nagy kiszerelés, gyönyörű kék szín és igazán frissítő illat. Nem szárít és olcsó. Hátránya: hígabb az átlagnál, illata hamar elillan.Lehet, hogy kézmosóba is töltök egyet, ott érvényesül igazán a szép színe.

Update: ebben a hőségben csak ezt használom, és remekül felfrissít. A bőröm nem szárad ki napi többszöri zuhanyzás után sem, hanem rugalmas, puha és tiszta lesz. Továbbra sem csodaszer, de a 4 csillagot megérdemli. Próbáljátok ki, érdemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol