Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek

levendula72

2014. május 13.

Nagyon jól hidratál, nekem egy kicsit lassan szívódik be. Sokkal jobb, mit egy átlag kézkrém. Megéri az árát. Majdnem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

hajasbaba

2013. április 2.

Én is lefekvés előtt szoktam használni, nagyon gyorsan beszívódik. Drágább kézkrémeket is veri hidratálásában, mert nem csak utána érzem pihe-puhának hidratáltnak a kezem, hanem még másnap is. Már a tubus alján járok, de ahogy látom 5 parabén is van benne, így lehet valami szebb összetevőjűt keresek.
Az enyémnek is más a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Az enyémnek is más a csomagolása.

szeleske

2012. április 25.

Másfél hónapja használjuk, mondjuk kicsit más s csomagolása, de szerintem ugyanarról van szó. Szeretem, lefekvés előtt szoktam használni. Teljesen illatmentes, ez néha kifejezettem jól esik... :) Szuperül beszívódik, hidratál. Kicsit drágább mint az Aldi többi kézkrémje, de szerintem a mennyiség (nagyobb a tubus), a hatás és a semleges / nemlétező illata miatt érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Triacetin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.