Ombia

Ár:   499 ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 x 4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 4.

Ár:   499 ft
Kiszerelés:   3 x 4,8 g
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Ajakápolók

Fényvédő faktoros ajakápoló.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pfk

2017. január 2.

Bár télen kezdtem használni nagyon bevált. Szép fényes lesz a szám tőle, rúzs alá is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

bettike401

2016. december 21.

Nagyon kellemes,nem bántam meg, hogy megvettem, pedig a shea vajas változatot szerettem volna, de az nem volt a boltban. Színe nem igazán van,nekem kissé csillogós hatású a számon,nagyon jól hidratál. Ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Moonbride

2016. január 22.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, kellemes felvinni, kellemes viselni, és nem szárít (ellenben az agyonhájpolt Labelloval...). Ennyiért abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Zsokaa

2015. december 3.

A többi Ombia ajakápolóhoz hasonlóan ez is egy jó termék. Jó az állaga, hidratál. Nagyon halvány narancsos színe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.