Omerta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2014. március 12.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 800 Ft

Lolita Lempicka - Lolita Lempicka jellegű illat

Illatkategória: orientális-vanília

Összetevők: ibolya, tonka, jázmin, édesgyökér, praliné, vanília

Ár: 1 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Lune78

2020. július 31.

Mivel az orientális illatok állnak nekem jól, ezért megvettem szinte szaglás nélkül. Annyira nem tetszett az első szippantásra, mert valami átható virág illata volt. Felfújtam. Amikor elillan ez a virágillat, akkor egy kellemes, púderes, tisztaság illat válik belőle, ami kissé édeskés, de egész nap kellemes. Tényleg olyan érzése van tőle az embernek, mintha most fürdött volna meg egy kellemes szappannal. Aki minden napra való, púderes illatot szeretne, annak ez nagyon jó döntés. Az eredetijét még nem szagoltam, de most már kíváncsi lettem rá. Az üvege nem a legprofibb, de az illat kárpótol. Tartósságát még nem tudom, de szerintem nagyon könnyen hozzá szokott az orrom és azért nem érzem annyira. Tényleg annyira kellemes, púderes. De ha megszaglászom magam jobban, akkor érzem. :D

Update: 2018. április 23.
Csajok, ez egy nagy kedvenc lett! Már a második üveggel is megvettem. Amikor bejön a melegebb idő, akkor kezdem el használni. Mindig megdicsérik, hogy olyan illatom van, mintha most fürödtem volna frissen, szappannal (pedig már leizzadtam aznap vagy 3x.) :D
Kolléganőm is rendelt, de sajnos rajta nem olyan kellemes. Nála nem érvényesül ez a púderes tisztaság illat. Olyanoknak ajánlom, akik bőrén kifejezetten jól állnak az orientális illatok. Nekem szinte csak ilyen illatjegyű parfümjeim vannak. Mostanában nyitok a virágos illatok felé, de inkább az orientális-virágos világ az enyém.
Lehetne szebb az üvege, az tény, de gyakran zsebelem be a "de jó friss, tiszta illatod van" gratulációt. :D

Update 2019. 06. 17.
Még mindig nagy kedvenc. Ez a tipikus mindennapi parfüm, amit bárhol, bármikor, bármilyen melegben-hidegben viselni tudok, ha épp azt szeretném, hogy tisztaság illatom legyen.
Megrendeltem az eredetit már egy ideje, de az sajnos nem ilyen finom. Hiányzik belőle valami, ami ezt édeskéssé és játékossá teszi. Szóval nekem az eredeti parfüm csalódás volt ehhez képes. Ott pihen a polcon és egyáltalán nem használom. Most viszont rendeltem az utánzatból még 1 üveggel, mert ez az illat örök szerelem! Tartósságra is jól vizsgázik. Ha kicsit intenzívebbé akarom tenni, akkor délután még fújok egy picit, de egyébként egész nap érezhető. :)

2020. július 31.
Továbbra is azt kell, hogy mondjam, kitűnő választás annak, akinek a bőrén ez érvényesül. Évek óta mindig dícsérik a "tisztaság illatomat", oda vannak érte. Nem hivalkodó, de még a legnagyobb melegben, halálra izzadva is azt mondják, olyan, mintha most fürödtem volna. Ennél jobb parfümöt el sem tudok képzelni a mindennapokra. Tartós, kellemes. Próbáljátok ki!
Ja, az eredetit még csak nem is használom, pihen a polcomon. Felesleges pénzkidobás volt, mert nincs annyira finom, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Update: 2018. április 23.

Update 2019. 06. 17.

sly

2019. május 31.

Az illatával semmi gondom, nagyon hasonlít az eredetire, de rajtam sajnos nem tartós, max egy órát bír...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Erika80

2017. február 25.

Szerintem abszolút kellemes, krémes, tiszta, édeskés illat. Az eredeti illatot még nem volt szerencsém megismerni, így a hasonlóságról nyilatkozni egyelőre nem tudok, de ez az illat egyáltalán nem rossz. Nem nyomasztó, nem fullasztó. Lágy, krémes illat szerintem. Nem kedvenc, de jó kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

LauraDorina

2017. február 21.

Szerintem semmi köze a Lolitához, büdös. Ulric de Varens mini sexy az hasonló csak ezt a kettőt hasznâlom. Megbántam, hogy ezt megvettem, de wc illatósítónak tökéletesen megfelel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Terka25

2016. október 29.

Nem nagyon szokott érdekelni, hogy egy parfüm üvege milyen, de ez annyira gagyinak tűnt, hogy ezért nem rendeltem meg. De aztán mégis. A kupak bevonata a dobozban magától megkopott és a valóságban is gagyi , de 1500 ft-ért simán elnézem neki. :D Az eredeti Lolitát nem ismerem, nekem egy fekete verzió van meg, ez az Omerta illat olyan, mint annak a leegyszerűsített, csupasz verziója. Nem tudom jól megfogalmazni, édes szappanszerű tisztaságillat nekem. Nem cukros, nem fullasztó . Nagyon tartós, egész nap érzem olyan lágyan, nem tolakodóan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
Színezékek: FD&C Red 40, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.