Omnia Botanica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2011. április 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

heno

2013. június 24.

Elég sokáig használtam, monhatni elég jó volt. Csak azt hiányoltam benne, hogy nem voltak nagyobbak a radírozó szemcsék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 24.

whyteangel

2013. január 9.

Nekem kicsit furcsának tűnt első ránézésre, de bevált! A dm-ben vettem, nem volt vészes az ára és az összetevők is természetesek, öröm látni sok zöld pöttyöt itt a felsorolásban. :)
Nagyon érdekes érzés, amikor használom, kellemes, bizsergető hatást nyújt, utána pedig tiszta és selymes a bőröm. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Roxanne

2012. szeptember 1.

Furcsa dolog ez a bőrömmel, hogy ami jó radírozó a testem többi porcikájára, az brutális az arcbőrömnek. Miközben teafaolajjal, mentoltartalmú lemosókkal tisztítom napi rendszerességgel.
Mindenesetre, ez a holmi bevált. Pihe-puhává, tisztává varázsolta a bőröm, leszedte az elhalt réteget, mégsem érzem úgy, mintha megnyúztak volna.
A csomagolása is csodaszép. Már csak egy olaszszakos bölcsészt kellene találnom, aki lefordítja nekem a mellé csomagolt irodalmi idézeteket.... :)
Az egyetlen dolog, amiben a L'occitane-os bőrradírom mögött kullog az az eltarthatóság. Amaz hintőpor állagú, vízzel elegyedve válik radírozó péppé, emez folyékony, ergo gyorsabban megromolhat.
Ettől függetlenül jó vétel volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Ettől függetlenül jó vétel volt.

lujzi

2011. augusztus 12.

árban, összetevőkben és csomagolásban jónak tűnt, ezért vettem meg, és egyáltalán nem bántam meg. kíméletes, nem szárít és nem sérti a bőrt, én heti kétszer használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

glamannie

2011. augusztus 3.

Egyszerűen fantasztikus!!! Hetente egyszer használom és a bőröm fantasztikusan sima és tisztább lesz tőle. Mindenkinek ajánlom. Olcsó, természetes és jó minőségű. Az oliva mag "golyócskák" kicsik és finomak az arcbőrhöz.
(nekem nem a képen látható zöld leveles, hanem barnább mintásom van ugyanezzel a névvel)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

cirmok

2011. április 8.

tetszett a csomagolása, megvettem, mert éppen elfogyott az arcradírom. Az utóbbi hónapok egyik legnagyobb csalódása volt. Sok vivőanyag, kevés szemcse (dióhéjőrlemény), vizes-nyálkás állag, és amint felkentem, egyből HIHETETLENÜL büdös lett. Az egyetlen haszna az volt, hogy megmutattam a barátnőimnek, vidám perceket szerzett. Aztán kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.