Omnia Botanica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Tusoló zselé lágy, tápláló hidratáló formulában. Tiszta, energikus, bársonyosan selymes érzetet biztosít a bőr felső hámrétegének.

Felhasználási javaslat: Vigyen fel egy kis mennyiséget közvetlenül a bőrére, lágyan masszírozza be, majd meleg vízzel öblítse le.

Hatóanyagok:

• Menta (Mentha Piperita): Esszenciális olajokban és gyantában gazdag. Tonizáló, élénkítő és frissítő hatású.
  • Vadrózsa (Rosa Canina): Esszenciális olajokban, csersavban és C vitaminban gazdag. Kondícionál, lágyít, tonizál.

100% Natural, Dermatológiailag tesztelt.

Oraculum

2014. február 21.

Megnyugtató az illata és a használata, a kamillás-hársfásat jobban szeretem, de ez nem szárítja a bőrömet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Riruka

2013. szeptember 29.

Nem túl jók a vélemények ezt a tusfürdőt illetően, pedig én egyszerűen imádom... az illatától elkap a nosztalgia, gyermekkorom meghatározó illatát idézi plusz nagyon jól habzik és az én bőrömet nem szárította. Érzelmi okokból ugyan, de 5 csillag, mert időről időre, kisebb kihagyásokkal, de újra meg újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Lunita

2013. szeptember 8.

Igen,tényleg szárít. sajnos,mert aközben nagyon jó illata van!!
olajos gél állagú és felhabzik egy kicsit, én még régebben vettem,nem a mostani akciósból,de az egy flakon nagyon lassan használódott el.
inkább a szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Igen,tényleg szárít. sajnos,mert aközben nagyon jó illata van!!
inkább a szappanok.

Flami

2013. szeptember 8.

Akciósan vettem, de nem szeretem. Rettentően szárít, fehér fátyolréteg van azóta a karomon, lábamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Sissy26

2013. augusztus 13.

Nem rossz tusfürdő, de nem ájultam el se az illatától (a menta miatt), az állagától pláne nem. Na és a csomagolása. Utazáshoz a legteljesebb mértékben alkalmatlan, ugyanis a kupakja nem zár. Amúgy nem irritált, viszont a bőrömet szárazabbá tette. Akinek zsírosabb a bőre inkább annak ajánlom. Gél állaga miatt nyárra való

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

timilla

2012. november 21.

Nagyon jó illatú és lágyan tisztító tusfürdő, az én bőrömet egyáltalán nem szárítja. Elég híg és nem habzik, de pont ez mutatja, hogy nincs benne brutális tisztítószer. Nálam öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

siskin7

2012. október 7.

Végre, amiről valami rosszat is írhatok....nem kár érte. Az illata már nem tetszett, és még vakaróztam is tőle, vártam, hogy elfogyjon, többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

ancsibancsi

2012. április 28.

Nagyon finom az illata, olyan tiszta. Nekem sajnos szárította nagyon a bőröm. Sajnálom nagyon, mert jól tisztít is, nem olyan drága, isteni illattal... A szárítás miatt -1 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!