Omnia Botanica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: shadow89, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

shadow89

2012. június 6.

Azért vettem meg ezt a sampont, mert az összetevői a leírás szerint 100%-ban természetes anyagok. =1* Az illata szerintem elég intenzív, :) engem személy szerint a mézes negróra emlékeztet = 1* Napi használat van feltüntetve rajta, de én még másnap is elég "tisztának" érzem a hajam tőle (teszem hozzá, hogy nagyon könnyen zsírosodik a hajam) =1* A habzását tekintve elég sokat kell egy alkalommal a hajamra tenni hogy jól felhabosodjon (vagy keveset, de akkor 2x) pedig a címke szerint "lágy, bőséges habzás" lenne az eredmény. =-1* És ha jól nézem akkor már csak az ár maradt ki az értékelésemből, ami 1100-1500 Ft között mozog, a sampon pedig 200 ml. Kb egy hónapja használom és már a felénél tartok pedig tényleg próbálom egyre ritkábban mosni a hajam, így ezért is levonok -1*ot...
Én nem tapasztaltam az előző hozzászólóhoz hasonlóakat, bár mint említettem nem napi rendszerességgel mosom vele a hajam és! mindig hígítom a sampont vízzel! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

uaim

2011. március 7.

A sampon nagy csalódás nekem is és páromnak is, nagyon tetszett hogy természetes, ezért kap egy pontot. A hajam sprőd, fésülhetetlen és nagyon kemény tőle, páromnak még szürkés is mosás után, nagyon nagyon rossz a termék nekünk. A balzsamja sem extra, iszonyat híg és nem igazán hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid