Omnia Profumi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2018. december 5.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Kiadás éve: 2013

Fejjegyek: citrusok, gyöngyvirág, rózsa, geránium, ylang-ylang

Szívjegyek: mandula, nőszirom, rum, szegfűszeg

Alapjegyek: szantálfa, vanília

Ár: 3000 , Eladó: Monika5
Állapot: 10ml/3x probalt, Helyszín: Budapest 18.ker, fizetés: Banki elore utalassal
Omnia Profumi Cristallo di Rocca (30ml)
Ár: 14000 , Eladó: via0408
Állapot: Egyszer próbált, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés: banki átutalás, Posta: Foxpost, vagy posta (ez rá jön pluszban az árra)

via0408

2021. március 30.

Vakvásárlás volt, és határozottan a szerencsésebbek közül való, de azért nem mondanám az illatot safe buy-nak. Lehet, hogy az én orrom működik rosszul, de felfújás után van benne valami bőrös, motorolajos, ami pár perc után leginkább ahhoz az algás pakoláshoz kezd hasonlítani, amit a kozmetikusom használ. (hogy ez melyik illatjegyek kombinációja, azt nem tudnám megmondani, talán a muskátli a hibás) De egészen tetszik. Jól áll ez a kesernyésség az édes alapnak, és ahogy múlik az idő, úgy csökken az érdesség és úgy lesz egyre krémesebb az illat. Olyan 4-5 óra után rajtam már egészen bőrközeli, de még nem érzem úgy, hogy újra kéne fújnom. Most nagyon fini, vaníliás-krémes, enyhén fűszeres, épp egy leheletnyit kesernyés (de tényleg alig), emlékeztet kicsit a Maderára. (Amit egy időben szintén meg akartam venni, csak aztán valahogy mégsem). Szóval egyelőre elégedett vagyok a vásárlással, de majd meglátjuk, hogyan működünk együtt. Az is lehet, hogy kedvenc lesz, az is lehet, hogy nagyon nem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Verona5

2019. március 25.

Na ebben aztán semmilyen virágot nem érzek! Viszont cserébe csípős, fahéjas-szegfűszeges fűszerezéssel indít, másnak szúrta az orrát, én meg imádom benne ezt a szakaszt. Ja, és a csillagszórós / puskaporos illatvarázst se hagyjam ki, amit Timi lent megemlít. Később rumos, mandulás, porcukros vaníliásra szárad - igazi gourmand sütis illat, bele lehetne harapni. Nem szeretem az édi-bédi cukorkaillatokat, de ez JÓÓÓ, mi több nagggyon JÓÓÓ! Nemcsak karácsonyra, de azért nem a forróságok idejére - 10-20 fok környékére ajánlott.
Igazi niche kategória, de elérhető drogériás áron! És imádom a gömböckés üvegét is - ugyan csak fufum van belőle, amiért hálás köszönet illeti Timit! ***
Lányok irány-darány és keressek rá neten, mert még vakvásárlásnak is tökéletes a mindeféle pink és candy megnevezésűek helyett!

Most néztem meg a fragranticán, hogy az új verzió (2016 - lehet, hogy most én ezt kóstoltam?), összetevői eltérnek a régiétől kissé. Ebben is van minden finomság: vanília, szerecsendió, karamell, tömjén, fűszerek, dohányvirág, fehér mósusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

gangix

2019. február 13.

Gyönyörű illat. Édes-fűszeres, a rum pedig plusz mélységet ad neki, ami egész nap elkísér. Az abszolút magabiztos nőiesség mellett van benne egy kis nagymamás vonal. De ne öregszagra gondoljatok, hanem horgolt csipkefüggönyre, vaníliás porcukorral megszórt almás pitére, amibe a nagyi rumos diót is tett. Á, megvan a jó szó: vintage stílusú parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Timi8

2019. január 5.

Életem egyik legjobb "vakvásárlása"!!!
...pedig megfogadom mindìg, hogy soha többé, de ennél vhogy éreztem a bugit! Tudtam én, hogy nem lehet rossz! Az ember soha ne mondja, h.soha... Miatta érdemes volt vakvásárolni, szuper-jò parfüm! A fejjegyek mindegyikétől féltem, hála az égnek azok közül rajtam nem sok mutatkozott meg, felismerhető mòdon legalàbbis semmiképp. A többi illatjegy viszont fenomenális-fantasztikus körtáncot jár egymással és mennyei elegyet alkot a bőrömmel. Rajtam kifejezetten fás, szantálfás oldalát mutatja, de vanìliásan tálalva, friss-fűszeresen, édes-balzsamosan és kissé füstösen. Ami nagyon különleges szàmomra, hogy van egy pici (tényleg nagyon enyhe) puskaporos bukéja, vagy olyasmi amit a csillagszòrò làngja körül lehet érezni. Ettől olyan ünneplős a hangulata. Abszolùt el tudom képzelni egy jò pasin is de mégsincs az az érzetem, hogy esetleg férfi pargümmel fùjtam volna be magam. Tessék, ìgy kell uni parfümöt kreálni! Szép illat, tartòs, full egyedi alkotás, semmihez sem tudom hasonlìtani, nemtelen, kortalan, se nem òdon, se nem trendi. Naná, hogy max.csillag!

U.i.: Egyéni szoc.problémám, hogy nekem az Omnia Profumi-k kizáròlag a kis 30ml-s kiszerelésű szögletes üvegcséjükben tetszenek. A nagy kerek üveggel (hiàba a tökéletesség jelképe a gömbforma) egyszerűen nem illenek egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Életem egyik legjobb "vakvásárlása"!!!