Omnia Profumi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2018. december 5.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Kiadás éve: 2013

Fejjegyek: citrusok, gyöngyvirág, rózsa, geránium, ylang-ylang

Szívjegyek: mandula, nőszirom, rum, szegfűszeg

Alapjegyek: szantálfa, vanília

Ár: 12000 , Eladó: Lilisuzy
Állapot: Használt , Helyszín: Szigetszentmiklós , fizetés: Postán maradóra küldöm

Verona5

2019. március 25.

Na ebben aztán semmilyen virágot nem érzek! Viszont cserébe csípős, fahéjas-szegfűszeges fűszerezéssel indít, másnak szúrta az orrát, én meg imádom benne ezt a szakaszt. Ja, és a csillagszórós / puskaporos illatvarázst se hagyjam ki, amit Timi lent megemlít. Később rumos, mandulás, porcukros vaníliásra szárad - igazi gourmand sütis illat, bele lehetne harapni. Nem szeretem az édi-bédi cukorkaillatokat, de ez JÓÓÓ, mi több nagggyon JÓÓÓ! Nemcsak karácsonyra, de azért nem a forróságok idejére - 10-20 fok környékére ajánlott.
Igazi niche kategória, de elérhető drogériás áron! És imádom a gömböckés üvegét is - ugyan csak fufum van belőle, amiért hálás köszönet illeti Timit! ***
Lányok irány-darány és keressek rá neten, mert még vakvásárlásnak is tökéletes a mindeféle pink és candy megnevezésűek helyett!

Most néztem meg a fragranticán, hogy az új verzió (2016 - lehet, hogy most én ezt kóstoltam?), összetevői eltérnek a régiétől kissé. Ebben is van minden finomság: vanília, szerecsendió, karamell, tömjén, fűszerek, dohányvirág, fehér mósusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

gangix

2019. február 13.

Gyönyörű illat. Édes-fűszeres, a rum pedig plusz mélységet ad neki, ami egész nap elkísér. Az abszolút magabiztos nőiesség mellett van benne egy kis nagymamás vonal. De ne öregszagra gondoljatok, hanem horgolt csipkefüggönyre, vaníliás porcukorral megszórt almás pitére, amibe a nagyi rumos diót is tett. Á, megvan a jó szó: vintage stílusú parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Timi8

2019. január 5.

Életem egyik legjobb "vakvásárlása"!!!
...pedig megfogadom mindìg, hogy soha többé, de ennél vhogy éreztem a bugit! Tudtam én, hogy nem lehet rossz! Az ember soha ne mondja, h.soha... Miatta érdemes volt vakvásárolni, szuper-jò parfüm! A fejjegyek mindegyikétől féltem, hála az égnek azok közül rajtam nem sok mutatkozott meg, felismerhető mòdon legalàbbis semmiképp. A többi illatjegy viszont fenomenális-fantasztikus körtáncot jár egymással és mennyei elegyet alkot a bőrömmel. Rajtam kifejezetten fás, szantálfás oldalát mutatja, de vanìliásan tálalva, friss-fűszeresen, édes-balzsamosan és kissé füstösen. Ami nagyon különleges szàmomra, hogy van egy pici (tényleg nagyon enyhe) puskaporos bukéja, vagy olyasmi amit a csillagszòrò làngja körül lehet érezni. Ettől olyan ünneplős a hangulata. Abszolùt el tudom képzelni egy jò pasin is de mégsincs az az érzetem, hogy esetleg férfi pargümmel fùjtam volna be magam. Tessék, ìgy kell uni parfümöt kreálni! Szép illat, tartòs, full egyedi alkotás, semmihez sem tudom hasonlìtani, nemtelen, kortalan, se nem òdon, se nem trendi. Naná, hogy max.csillag!

U.i.: Egyéni szoc.problémám, hogy nekem az Omnia Profumi-k kizáròlag a kis 30ml-s kiszerelésű szögletes üvegcséjükben tetszenek. A nagy kerek üveggel (hiàba a tökéletesség jelképe a gömbforma) egyszerűen nem illenek egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Életem egyik legjobb "vakvásárlása"!!!