Omnia Profumi

Ár:   18 600 Ft és 45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sehen, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   18 600 Ft és 45 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Fejjegyek: fehér virágok, szerecsendió, citrusok

Szívjegyek: kávé, étcsokoládé, rózsa, tömjén

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília, borotstyán, cédrus

Verona5

2020. május 9.

Sikeres vakvásárlás csodás eredménye őkelme! Ennyire már régen trafáltam bele egy illatba csak az összetevői alapján! A Cristallo di Rocca is csodás tőlük, meg a Bronzo is, de EEEZ!

Fűszeres is, fehérvirágos is, meg kávés is, meg tömjénes is, meg ámbrás. Isteni aurát képez rajtam!
Az eladóm számára erős orientális csíkhúzós illat kevés fújással is, én meg csak úgy locsolnám magamra, annyira szívja magába a bőröm és eggyé válik vele. Utoljára a Nawabh of Oud-dal voltam így, amikor megjött.
Nagyon tartós, bőrre fújva 6-8 óra után is érezhető.

Számomra Seherezádét és a szultánt vagy az indiai maharadzsákat asszociálja. Nem tudom, hogy mi köze lehet a koncepcióban a fehér gyémántokhoz, hacsak nem egy hárem lányainak kincseiről szeretne mesélni nekünk.

Csakis ötcsillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Nagyon tartós, bőrre fújva 6-8 óra után is érezhető.

Csakis ötcsillag!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Pentadecalactone, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: BHA, Benzyl Alcohol