Omnia Profumi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   Cherry Garden, online

2015-ös megjelenésű, orientális-vaníliás illat nőknek és férfiaknak.

Fejillat: vanília, madagaszkári vanília, citrusok

Szívillat: vanília, csillagánizs, fahéj, virágos jegyek, barackvirág

Alapillat: dohányvirág, cédrus, fehér pézsma, kókusz

Omnia Profumi White Madera 5ml fujos

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Marcsi66

2020. december 19.

Új ez a márka számomra,örültem mert 3 illatukból is kaptam kóstolót.....,most h megismertem ezt a hármat,több biztosan nem lesz.egyik sem tetszett.Vele az volt a problémám,olyan mint amikor a negro olvadozni kezd,( nem szeretem ezt a cukorkát) nagyon erős ánizs illat,és a sok illatjegyből alig érzek valamit...Mire elszáll a fekete negro,hatás,a többi is vele együtt,,,,úgyhogy nem tudom h milyen is igazán,rajtam semmi lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 19.

varnaim

Korcsoport: >54
2020. október 13.

Sokat vacilláltam rajta, hogy megvegyem vagy sem, ugyanis a sima Maderát időközben meguntam...de örülök, hogy vettem egy mély lélegzetet és rányomtam a rendelés küldése gombra, mert nagyon tetszik, sokkal jobban, mint a nagytesója :) az ánizs megtöri az egyhangú édességet,nem is gondoltam volna, hogy mekkora csavart ad, így számomra sokkal izgalmasabb illatnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 13.

GNóri

2019. január 7.

A sima Madera számomra túl édes és egysíkú, ezért kíváncsi voltam a White testvérkéjére. Sokkal különlegesebb édes alkotás! Neki is a krémes vanília az alapja, benne viszont jobban érzem a kókuszt. Légiesebb a virágok miatt, de a legkülönlegesebb benne a domináns ánizs. Eleinte ijesztő és idegen volt, de nagyon szép lesz, ahogy összeolvad a többi illatjeggyel, ad a parfümnek egy érdekes, hűvös, éles, enyhén kesernyés jelleget. Nagyon tetszik, de a tartóssága elég minimális, így nem szerzem be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.