Omorovicza

Ár:   23 500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2021. január 4.

Ár:   23 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A "magyar királyné vize" nevű, első hazai gyógyszer-kölni által inspirált frissítő permet

Narancsvirágot, rózsát és zsályakivonatot tartalmaz, és természetesen nem hiányozhat belőle a termálvíz sem. Nemcsak tisztít és tonizál, hanem bőrtípustól függetlenül használhatjuk arcbőrünk frissítésére is.

Ár: 9900 , Eladó: KisBrigi
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen vagy postazok is
Ár: 11000 , Eladó: Windybindy
Állapot: Teljesen új, sosem használt! , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, de akár posta is megoldható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

piroslili

2021. augusztus 19.

Nagyon drága, nagyon luxi.
Nekem egy idősebb, 60-70 körüli dáma jut eszembe róla - ők hidratálnak ezzel a krém alatt.
Nagyon finom az illata, nem irritál, nem okoz problémákat, megfelelően hidratál.
Jók az összetevői is, persze betegesen túlárazott, a KAP ugyanezt megcsinálja féláron.
De luxi szexinek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Nagyon drága, nagyon luxi.
De luxi szexinek jó.

Schnucki76

2021. április 2.

Imádom, imádom, és imádom.
Soha nem használtam arcpermetet, valahogy nem gondoltam, hogy ennyire használni tud. Valahogy szükségtelennek tartottam.
A habzó lemosóval már nagyon jó tapasztalatom van, így úgy gondoltam, egye fene, mi bajom lehet, próbáljuk ki. Így jutottam el a rendelésig.
Az illata előszörre -bár kellemes- túl soknak tűnt, kicsit féltem, hogy irritálni fogja az arcom. De nem...sőt, teljesen rendbe tette az arcbőrömet, két fújás elég reggelente. Még szérumot sem kíván a bőröm utána, csak egy sima hidratáló jön utána, és kész. Bár hozzá kell tennem, a genetika kegyes volt hozzám, 45 évesen nagyon jó állapotban van a bőröm, de az arcpermet csak javított rajta.
Ez a termék marad a repertoárban, és mivel külföldön élek, büszkén fogom itt reklámozni, mint magyar luxusterméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

Imádom, imádom, és imádom.

Marietta1977

2020. július 1.

Imádom, a legjobb arcpermet amit használtam eddig. A szórása tökéletes és tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. április 1.

Épp a napokban kezdek el bővebben írni a "Királynő vizéről"
Ha a pozitív tulajdonságát kellene kiemelnem, akkor el kell mondjam hogy hozza azt amit ígér a cég. Valóban felfrissít és tonizál. Finom narancsvirág illata van. Aki szereti ezt az esszenciát, és kedveli az aromaterápiát, annak egészen biztos hogy tetszeni fog.
De! Túlárazott! Ezek a kategóriájú termékek féláron, vagy alatta kaphatóak. Nem hidratál, nem ránctalanít!
Viszont isteni illatú!
Négy csillagot érdemelne... Na de az ára.... Pfff
Hármat kap csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 1.

Épp a napokban kezdek el bővebben írni a "Királynő vizéről"
Viszont isteni illatú!
Négy csillagot érdemelne... Na de az ára.... Pfff
Hármat kap csak.

Lolychan

2020. március 26.

Vegyesek az érzéseim. Mikor használom, olyan mintha semmi nem érné a bőrömet. Nem is tapasztaltam semmi hatást. :/ Pedig a csomagolás tényleg nagyon szép (nekem a limitált kiadás van meg) és az illata is remek, de eddig sajnos pénzkidobás számomra. :/ (teljes áron nagyon drága). A KAP mistje sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

danyadi77

2020. február 17.

Nekem is a limitált kiadás van meg, kisebb kiszerelés, gondoltam kipróbálom, mert kezdem megszeretni a "mist"-eket. Vicc vagy inkább szégyen, hogy külföldről kedvezőbb áron tudtam megszerezni, de így sem volt.olcsó. Igazából, ha nem lett volna akciós, és nem rendeltem volna mást is az oldalról, nem vettem volna meg. A hatásával kapcsolatban vegyesek az érzéseim. Tényleg nagyon finoman porlaszt, annyira, hogy először elgondolkodtam, h ér-e egyáltalán valamit. Ebben továbbra is csak bízni tudok. Az illata számomra "öreglányos" (bocs), de kezdem megszokni, sőt lassan megkedvelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 17.

Janlei

2020. február 4.

Eleinte szkeptikus voltam az arcpermettel kapcsolatban, rengeteget kifujtam 1-1 alkalommal,mert alig èrzetem valamit. Aztán ràjöttem, hogy ugyanùgy èr valamit, ha csak 3 fùjàsnyit használok:) minden reggel ès este használom, kb. Nem tudnám már a napomat elkèpzelni nèlküle. Nekem hidratàlja a bőrömet hidratáló krém nélkül is, pedig igen problémás. Így hogy eleinte sokat fújtam,így kb 1 hónapig lesz elég, de ha odafigyeltem volna simàn elég 2-3 hónapig. Már megvettem a következőt utánpótláskènt, azt majd tesztelem:) szettben veszem a tisztító habbal, így 8000 Ft a kettő, nekem tökéletesen működik, ezeket mindig újra fogom venni. A tisztítóból kb. elég egy fél mogyorónyi, nagyon nagyon jól habzik, Foreóval is szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

bugeyes

2019. december 9.

Hmmm, gondolkodóban vagyok még mindig a terméket illetően. Pazar csomagolás, számomra kellemes illat, a porlasztója tényleg csúcs, csodás élmény használni, de igazából nem vettem észre, hogy szebb lenne a bőröm, vagy hidratáltabb, üdébb, mint a használata előtt. Aztán elkezdtem vele kísérletezni, hogy vattapamacsra fújtam és kvázi tonikként használtam, ekkor tapasztaltam némi pórusfinomító hatást, másnap reggel üdébb bőrrel ébredtem (remélem nem csak beképzeltem). Talán így koncentráltabban jutottak be a hatóanyagok a bőrömbe, viszont ahhoz elég drága mulatság, hogy vattapamacsra fújkálva úgymond pazaroljam. Imádom a mist-eket, de sajnos ez nem lett szerelem, nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni. Én egy prémium márkától sajnos sokkal többet várok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

skin

2019. november 29.

Itt vásároltam és bevallom ami nagyon kíváncsivá tett az a porlasztó dolog volt amiről többen írtatok. Tényleg szuper a spriccelője remélem ilyen is marad. A tartalommal sincs bajom csak az illattal. Nem szeretném azt mondani ,hogy nem finom csak arcra? Olyan félve fújtam magamra ,hogy mit fog kiváltani a bőrömmel. Örömmel tapasztaltam ,hogy nem okozott irritációt. Azonban nem tudta letaszítani a trónról nálam a KAP It mist be love -ját. Nekem az jobban tetszik valamiért mintha jobban is hidratálna. Tudom ,hogy ez egy prémium márka és biztos ,hogy gondosan megtervezték ,de mégsem veszem újra. Szerencsére az üvege újratölthető így találok neki funkciót.
Update1: a legjobb permet amit használtam valaha. Nem hagy ragacsos érzetet maga után. Könyörgöm miért van az ,hogy mire kiürül addigra a pumpa feladja a szolgálatot? A második üveggel járok így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

lillus09

2019. november 20.

Nagyon szerettem volna kipróbálni ezt a terméket, a magyar oldalon mindig sold out volt, így egy külföldi webshopról rendeltem meg, utazó méretben. Hát az utazás alatt lekopott az üvegről a felirat és a logó, meg minden, most egy sima üvegcse. Előtte egyáltalán nem használtam arcpermetet. Kombinált a bőröm, így extra hidratálásra nincs szüksége, de jól esik arclemosó után,arcszárum előtt befújni vele az arcom. Tényleg nagy jó a porlasztója, ad egy frissítő hatást, főleg nyáron. De ki fogok próbálni más arcpermeteket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.