Omorovicza

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A "magyar királyné vize" nevű, első hazai gyógyszer-kölni által inspirált frissítő permet

Narancsvirágot, rózsát és zsályakivonatot tartalmaz, és természetesen nem hiányozhat belőle a termálvíz sem. Nemcsak tisztít és tonizál, hanem bőrtípustól függetlenül használhatjuk arcbőrünk frissítésére is.

Ár: 9000 Ft, megegyezés szerint , Eladó: solar18
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, Budapesten előre egyeztetett helyen személyes átvétel is lehetséges, Bp-en kívülre postával küldöm
100 ml ,Omorovicza Magyar Királynő Permet
Ár: 12.000.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+690.-
thepinkpanther

2019. szeptember 2.

A masodik uveggel hasznaltam el, imadom. Mivel a borom vizhianyos es neha meg erzekenyebb is, muszaj nedvesseggel feltolteni. Nem csak a nyari honapokban, hanem egesz evben hasznalom, nagyon jol hidratalja a boromet. Reggel arctisztitas utan, napfenyvedo arckrem felvitele elott, este ugyanigy az arctisztitas utan, az ejszakai krem felvitele elott spriccelem. Nagyon szeretem az illatat is, egyaltalan nem irritalja a boromet. Nekem teljes mertekben bevalt, csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kakaska

2019. augusztus 8.

Nagyon hasznos kis társ ebben a kánikulában, a kisebb táskákba is belefér. Az illata isteni, én sminkre is szoktam használni vagy tonizálásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

umpalumpa

2019. július 22.

Másodszor szereztem be KM piacról, de nem azért, mert annyira bejött, hanem azért, mert nem akartam elhinni, hogy nem ad többet.
Nagyon jó, lélekemelő, frissítő illata van, fantasztikusan porlaszt a fújókája. Olyan, mint valami igazi köd.
Használtam arctisztítás után, hogy adjon plusz nedvességet a rétegek alatt, napközbeni frissítéshez és túl száraz klímában arcfújkodásra. Abban a pillanatban, amikor kifújtam nagyon fincsi, aztán semmi, mintha sose lett volna. Illan az illat és az érzés is. A régebbi üvegcsét télen csapvízzel töltöttem frissen minden nap és ezzel többre mentem, mint az eredeti anyaggal.
Szóval jól felkerekített 3-ast kap, mert ad némi élményt a rutinhoz, de nincs a bőrömre nézve haszna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Vichy

2019. július 10.

Nagyon érdekesen indult a kapcsolatunk, először nem tetszett, "medvecukor" illathoz hasonlítottam és nem értettem, miért vannak oda olyan sokan érte. Majd mikor elfogyott a sminkfixálóm, gondoltam adok még egy esélyt neki és csodák csodájára elkezdtem vonzódni hozzá. Míg végül most már napi szinten fixálom a sminkem vele, amiben meglepően jó! Plusz, ha smink nélkül vagyok otthon akkor is néha - néha felfrissítem magam vele. Azt hiszem rajongó lettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

jirka

2019. június 28.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

2018. augusztus 10.
Monsieur Gustave csettintene egyet a nyelvével - ha létezne - a Magyar Királynő permet látványától és hatásától minden bizonnyal. "Békebeli kort" idéző a csomagolás és maga a permet illata. A hozzáadott illatanyag természetes, lásd Omorovicza hivatalos oldala.
Egy gyönyőrű masni, egy ékszer, egy luxus darab. Nem használtam mindennap, mégis használtam mindennap (ezért nehezen tudnám leírni mennyi időre is elegendő a 30 ml), 1-2 fújjás erejéig, arcra, hajra, testre. A szórófej fantasztikusan, egyenletesen és szórtan terít, így nagyon keveset adagol egyszerre.
Textúrája vízszerű, könnyű azonnal felszívódó formula, lágyan és kellemesen simul bele az arcbőrbe, irritációt sosem okozott, nagyon érzékeny bőrön tesztelve.
1 hónap használat után tűnt fel, amikor utolsó rétegként fújtam fel, frissítő gyanánt, hogy valószínűleg a pektinneknek köszönhetően csinál egy optikai trükköt az arcbőrrel, a mimikai ráncok területét feltöltötte, az arcbőrt egyenletessé tesszi. Hajra fújva nem nehezíti el azt, hanem ad egy könnyű hidtalását a hajvégeknek. Testen a kánikulában használtam a karjaimra, melyen egy sima, hidratált hatást értem el, enyhe bőrfénnyel.
Több Omorovicza terméket próbáltam és használok is, masszívan erősek tartom őket, ezért például a hagyományos rétegzős rutin az ő esetükben minimalizálható, hibát nem találok rajtuk, árakon pedig sosem vitatkozom.

2019.június 28.
Visszatértem az arcápoló termékek leggyönyörűbb masnijához, és be kell, hogy valljam, nyáron - épp könnyűsége miatt - tökéletesen működik. Omorovicza Tündöklő Arcolajával (Miracle Facial Oil) használom párban, és áhhh és mély sóhaj (őszintén nem akarok bagatellizálni), levagyok nyűgözve.
Napi kétszer használalom 5-10 pumpa fújással, de extra hőség esetén frissítő és hűstő érzést nyújt, "adhoc" használat esetén.
Szeretettel ajánlom figyelmetekbe: Beauty School with Omorovicza Co-Founders Stephen & Margaret - https://www.youtube.com/watch?v=WwusWO45xvg
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

2018. augusztus 10.

2019.június 28.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

drTSz

2019. június 13.

Ez valami fantasztikus!!!!!!!!!!!!!! Ma voltam arckezelésen az Omoroviczában, és ott fújták rám...kifelé menet ez volt az első amit megvettem (az arckezelések ára levásárolható). Csodás illata van, remekül porlaszt, Hidratál, frissít, tényleg luxus érzetet ad, amikor magadra kened. Tekintve a hatását, illatát, és azt hogy elkápráztatott az ára miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Scarface

2019. április 8.

Ajándékba kaptam a terméket, és bár korábban nem használtam arcpermetet mindig is szerettem volna. Nagyon szeretem a terméket, kifinomult az illata, nyáron felrissíti az arcot, repülés közben is kiváló erre. Valamint az Omorovicza krémek felvitele előtt is permetezek belőle, így még jobban felszívódnak azok. És amire különösen ajánlom: a sminkünket feltéve is ha kicsit szomjazik a bőr, v felrissítenénk is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

lulley93

2019. március 26.

Ez a kedvenc arcpermetem, pedig nagy face mist fan vagyok, próbáltam párat. Nyáron nem is érzem szükségét más terméknek utána (normál-vízhiányos bőröm van), de azért a biztonság kedvéért legtöbbször teszek még valamit. Szóval hidratál. És frissít. És egy luxus spa-ban érzed magad az illatától. A permete tökéletes, nem köpköd, gyönyörű ködöt fúj. Az üvege nagyon elegáns.
Az ára nevetséges, de mivel sokáig elég, ezért ezt is elnézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Az ára nevetséges, de mivel sokáig elég, ezért ezt is elnézem.

sajtosszenya

2019. január 16.

Feleségem a 30-as évei közepén jár és kb. 1 éve használja nagy megelégedettségére (meg az enyémre is:). Vízhiányos, érzékeny a bőre, reggel arctisztítás után használja szérum, hidratáló krém (Omorovicza ragyogó hidratáló) előtt. A permet illata nagyon kellemes, a hatása hosszabb távon érvényesül - azon túl, hogy felüdíti a bőrt, teljesen jól kordában tartja a pattanásosodásra hajlamos bőrét. Sokkal egyenletesebb és tisztább bőrképe van, mint egy évvel ezelőtt. Persze ez nyilván nemcsak a permetnek köszönhető... Nagyon precízen adagolható, klassz a pumpás porlasztás, elegáns az üvegcse megjelenése. Telitalálatos, újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Cseniko

2018. december 23.

09.01. Nagyon kedvelem az Omorovicza termékeit, áprilisban szereztem be az első kettőt, de azóta már 10 különböző terméküket is rendszeresen használom.
Kedvelem a permetet, de nem lett szerelem, nem tudom azt mondani, hogy nem bírnám nélküle, hogy hiányozna a rutinomból.

A megjelenése valóban igazi luxus, a szórófeje pedig egy álom! Egész egyszerűen egy olyan finom porlasztást végez, amire rajta kívül csak a Tiffany parfümöm képes.

Kezdetben különösen zavart egy illatos dolgot az arcomra fújni, de valóban nem irritál, igaz lehet, hogy teljesen természetes maga az illatanyag is.

Ha valamely maszkjukat felteszem fél óra elteltével át szoktam fújni ezzel a permettel felfrissítés gyanánt.
Nem annyira a test, sokkal inkább a lélek ápolója! 🤗

Up.: eltelt további 3-4 hónap és még az elsőt se tudtam elhasználni, pedig van még a szekrényemben további 2 travelsize...azóta több mint 30 Omorovicza terméket volt módom kipróbálni/használni, de ez nem lett szerelem.

Arcpermetben visszatértem a Forever First-jéhez, ha Omorovicza és folyékony hidratáló, akkor pedig Omoressence! Most kapható kedvező áron travel size-ban is és az illata is kellemes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Nem annyira a test, sokkal inkább a lélek ápolója! 🤗

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.