Omorovicza

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A "magyar királyné vize" nevű, első hazai gyógyszer-kölni által inspirált frissítő permet

Narancsvirágot, rózsát és zsályakivonatot tartalmaz, és természetesen nem hiányozhat belőle a termálvíz sem. Nemcsak tisztít és tonizál, hanem bőrtípustól függetlenül használhatjuk arcbőrünk frissítésére is.

Lolychan

2020. március 26.

Vegyesek az érzéseim. Mikor használom, olyan mintha semmi nem érné a bőrömet. Nem is tapasztaltam semmi hatást. :/ Pedig a csomagolás tényleg nagyon szép (nekem a limitált kiadás van meg) és az illata is remek, de eddig sajnos pénzkidobás számomra. :/ (teljes áron nagyon drága). A KAP mistje sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

danyadi77

2020. február 17.

Nekem is a limitált kiadás van meg, kisebb kiszerelés, gondoltam kipróbálom, mert kezdem megszeretni a "mist"-eket. Vicc vagy inkább szégyen, hogy külföldről kedvezőbb áron tudtam megszerezni, de így sem volt.olcsó. Igazából, ha nem lett volna akciós, és nem rendeltem volna mást is az oldalról, nem vettem volna meg. A hatásával kapcsolatban vegyesek az érzéseim. Tényleg nagyon finoman porlaszt, annyira, hogy először elgondolkodtam, h ér-e egyáltalán valamit. Ebben továbbra is csak bízni tudok. Az illata számomra "öreglányos" (bocs), de kezdem megszokni, sőt lassan megkedvelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Janlei

2020. február 4.

Eleinte szkeptikus voltam az arcpermettel kapcsolatban, rengeteget kifujtam 1-1 alkalommal,mert alig èrzetem valamit. Aztán ràjöttem, hogy ugyanùgy èr valamit, ha csak 3 fùjàsnyit használok:) minden reggel ès este használom, kb. Nem tudnám már a napomat elkèpzelni nèlküle. Nekem hidratàlja a bőrömet hidratáló krém nélkül is, pedig igen problémás. Így hogy eleinte sokat fújtam,így kb 1 hónapig lesz elég, de ha odafigyeltem volna simàn elég 2-3 hónapig. Már megvettem a következőt utánpótláskènt, azt majd tesztelem:) szettben veszem a tisztító habbal, így 8000 Ft a kettő, nekem tökéletesen működik, ezeket mindig újra fogom venni. A tisztítóból kb. elég egy fél mogyorónyi, nagyon nagyon jól habzik, Foreóval is szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

bugeyes

2019. december 9.

Hmmm, gondolkodóban vagyok még mindig a terméket illetően. Pazar csomagolás, számomra kellemes illat, a porlasztója tényleg csúcs, csodás élmény használni, de igazából nem vettem észre, hogy szebb lenne a bőröm, vagy hidratáltabb, üdébb, mint a használata előtt. Aztán elkezdtem vele kísérletezni, hogy vattapamacsra fújtam és kvázi tonikként használtam, ekkor tapasztaltam némi pórusfinomító hatást, másnap reggel üdébb bőrrel ébredtem (remélem nem csak beképzeltem). Talán így koncentráltabban jutottak be a hatóanyagok a bőrömbe, viszont ahhoz elég drága mulatság, hogy vattapamacsra fújkálva úgymond pazaroljam. Imádom a mist-eket, de sajnos ez nem lett szerelem, nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni. Én egy prémium márkától sajnos sokkal többet várok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

skin

2019. november 29.

Itt vásároltam és bevallom ami nagyon kíváncsivá tett az a porlasztó dolog volt amiről többen írtatok. Tényleg szuper a spriccelője remélem ilyen is marad. A tartalommal sincs bajom csak az illattal. Nem szeretném azt mondani ,hogy nem finom csak arcra? Olyan félve fújtam magamra ,hogy mit fog kiváltani a bőrömmel. Örömmel tapasztaltam ,hogy nem okozott irritációt. Azonban nem tudta letaszítani a trónról nálam a KAP It mist be love -ját. Nekem az jobban tetszik valamiért mintha jobban is hidratálna. Tudom ,hogy ez egy prémium márka és biztos ,hogy gondosan megtervezték ,de mégsem veszem újra. Szerencsére az üvege újratölthető így találok neki funkciót.
Update1: a legjobb permet amit használtam valaha. Nem hagy ragacsos érzetet maga után. Könyörgöm miért van az ,hogy mire kiürül addigra a pumpa feladja a szolgálatot? A második üveggel járok így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

lillus09

2019. november 20.

Nagyon szerettem volna kipróbálni ezt a terméket, a magyar oldalon mindig sold out volt, így egy külföldi webshopról rendeltem meg, utazó méretben. Hát az utazás alatt lekopott az üvegről a felirat és a logó, meg minden, most egy sima üvegcse. Előtte egyáltalán nem használtam arcpermetet. Kombinált a bőröm, így extra hidratálásra nincs szüksége, de jól esik arclemosó után,arcszárum előtt befújni vele az arcom. Tényleg nagy jó a porlasztója, ad egy frissítő hatást, főleg nyáron. De ki fogok próbálni más arcpermeteket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

NovakneViki

2019. november 13.

Április környékén Pekár Magdolna egyik videója után ruháztam be rá. Azóta függővé váltam! Minden nap reggel-este része az arcápolási rutinomnak. És a porlasztója az valami fenomenális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

preka

2019. november 7.

Az elso uvegem, hihetetlen finom illata van. Nekem amugy zsiros a borom, de sokszor eszreveszem, hogy kell egy kis frissites, hidratalas akar smink elott vagy csak ugy napkozben. nagyon finom, puha, friss bort varazsol!
En sminkre viszont nem ajanlom zsirosabb borueknek, nekem elegge elnehezitette az alapozomat, de emiatt nem vonnek le csillagot, mivel nem is erre talaltak ki.
A fuvokaja is tokeletes. Luxus erzes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

A fuvokaja is tokeletes. Luxus erzes! :)

thepinkpanther

2019. szeptember 2.

A masodik uveggel hasznaltam el, imadom. Mivel a borom vizhianyos es neha meg erzekenyebb is, muszaj nedvesseggel feltolteni. Nem csak a nyari honapokban, hanem egesz evben hasznalom, nagyon jol hidratalja a boromet. Reggel arctisztitas utan, napfenyvedo arckrem felvitele elott, este ugyanigy az arctisztitas utan, az ejszakai krem felvitele elott spriccelem. Nagyon szeretem az illatat is, egyaltalan nem irritalja a boromet. Nekem teljes mertekben bevalt, csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kakaska

2019. augusztus 8.

Nagyon hasznos kis társ ebben a kánikulában, a kisebb táskákba is belefér. Az illata isteni, én sminkre is szoktam használni vagy tonizálásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.