Omorovicza

Ár:   23 500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2022. május 27.

Ár:   23 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A "magyar királyné vize" nevű, első hazai gyógyszer-kölni által inspirált frissítő permet

Narancsvirágot, rózsát és zsályakivonatot tartalmaz, és természetesen nem hiányozhat belőle a termálvíz sem. Nemcsak tisztít és tonizál, hanem bőrtípustól függetlenül használhatjuk arcbőrünk frissítésére is.

Legendás kozmetikumok: Omorovicza Magyar Királynő Permet

kelemendori

2023. március 7.

Imádom, hogy ilyen apró permetet spriccel és nem hagy foltokat az arcon. Az illata pedig egyszerűen zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

tika

2022. december 8.

Nagyon szeretem a fufuját, nagyon "elegáns" permetet fúj. Szeretem az illatát is, igazi luxus érzetem van. Hatásában nem vettem észre semmilyen rendkívülit. Nem nagyon fogom újra venni, az ára miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 8.

Mse

2022. november 11.

Egy szuper luxustermék, ami nálam kb. az a kategória, mint a Guerlain Meteorites púdergyöngyei, vagy az Hourglass Ambient Lighting púdere. Lehet nélküle élni, de olyan jó érzés, amikor ezeket a termékeket a kezébe veszi az ember. Hisztis bőrre tökéletes, szuperül hidratál, nyugtat, és a világ legjobb porlasztója ezé a terméké. Emiatt gazdaságos is, lassan fogy, csomagban szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 11.

Tarzicia

2022. július 1.

Az évek alatt kipróbáltam néhány arcpermetet, ez a legjobb.
Legutóbb a Sisley Floral Mist-jét használtam, a hatását szerettem, de a virágos illata nem igazán tetszett, nem is vettem újra. A Sisley drágább, de kb. ugyanezt tudja, talán kicsit jobban hidratál.
Az üveg letisztult és elegáns, súlyos, luxus darab, a szórófej pedig világbajnok. A kapott permet olyan, mintha párakapu alatt állnék. Nagyon élvezem fújkálni ebben a kánikulában, naponta többször is rájárok. Az élményhez sokat tesz hozzá a friss illata.
Amikor első alkalommal használtam, úgy éreztem, hogy az ég világon semmi nem került az arcomra. Na gondoltam, ez is egy nesze semmi, fogd meg jól, majd jó sokat kell fújni belőle, hogy valami hatása is legyen. De ez tévedés. Két fújás is elég. A frissítésen túl van egy minimális hidratáló hatása is, annyi mindenképpen, hogy ha arclemosás után elsőként került a bőrömre, csökkentette a húzódást. (Száraz, vízhiányos, érzékeny bőröm van.)
Nagyon tetszik, hogy egyáltalán nem ragad, pedig ettől tartottam a legjobban. Az illatanyag sem okozott irritációt. Szérum és hidratálókrém előtt, után, smink fölött, minden módon próbáltam, mindenhogy működik.
Egyértelműen öt csillagos, újravevős termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 1.

Az évek alatt kipróbáltam néhány arcpermetet, ez a legjobb.
Egyértelműen öt csillagos, újravevős termék.

fannifantasztik

2022. április 1.

A termék, amit minden évszakban használok - természetesen spf mellett. Nyáron felfrissít, télen plusz hidratálást biztosít. Ezzel a termékével sem okozott csalódást a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

piroslili

2021. augusztus 19.

Nagyon drága, nagyon luxi.
Nekem egy idősebb, 60-70 körüli dáma jut eszembe róla - ők hidratálnak ezzel a krém alatt.
Nagyon finom az illata, nem irritál, nem okoz problémákat, megfelelően hidratál.
Jók az összetevői is, persze betegesen túlárazott, a KAP ugyanezt megcsinálja féláron.
De luxi szexinek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Nagyon drága, nagyon luxi.
De luxi szexinek jó.

Schnucki76

2021. április 2.

Imádom, imádom, és imádom.
Soha nem használtam arcpermetet, valahogy nem gondoltam, hogy ennyire használni tud. Valahogy szükségtelennek tartottam.
A habzó lemosóval már nagyon jó tapasztalatom van, így úgy gondoltam, egye fene, mi bajom lehet, próbáljuk ki. Így jutottam el a rendelésig.
Az illata előszörre -bár kellemes- túl soknak tűnt, kicsit féltem, hogy irritálni fogja az arcom. De nem...sőt, teljesen rendbe tette az arcbőrömet, két fújás elég reggelente. Még szérumot sem kíván a bőröm utána, csak egy sima hidratáló jön utána, és kész. Bár hozzá kell tennem, a genetika kegyes volt hozzám, 45 évesen nagyon jó állapotban van a bőröm, de az arcpermet csak javított rajta.
Ez a termék marad a repertoárban, és mivel külföldön élek, büszkén fogom itt reklámozni, mint magyar luxusterméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

Imádom, imádom, és imádom.

Marietta1977

2020. július 1.

Imádom, a legjobb arcpermet amit használtam eddig. A szórása tökéletes és tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. április 1.

Épp a napokban kezdek el bővebben írni a "Királynő vizéről"
Ha a pozitív tulajdonságát kellene kiemelnem, akkor el kell mondjam hogy hozza azt amit ígér a cég. Valóban felfrissít és tonizál. Finom narancsvirág illata van. Aki szereti ezt az esszenciát, és kedveli az aromaterápiát, annak egészen biztos hogy tetszeni fog.
De! Túlárazott! Ezek a kategóriájú termékek féláron, vagy alatta kaphatóak. Nem hidratál, nem ránctalanít!
Viszont isteni illatú!
Négy csillagot érdemelne... Na de az ára.... Pfff
Hármat kap csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 1.

Épp a napokban kezdek el bővebben írni a "Királynő vizéről"
Viszont isteni illatú!
Négy csillagot érdemelne... Na de az ára.... Pfff
Hármat kap csak.

Lolychan

2020. március 26.

Vegyesek az érzéseim. Mikor használom, olyan mintha semmi nem érné a bőrömet. Nem is tapasztaltam semmi hatást. :/ Pedig a csomagolás tényleg nagyon szép (nekem a limitált kiadás van meg) és az illata is remek, de eddig sajnos pénzkidobás számomra. :/ (teljes áron nagyon drága). A KAP mistje sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.