Omorovicza

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pancsolos84, az összetevőket feltöltötte: blackrose, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Revitalizálja a stresszes, fáradt bőrt

Ebben a hűsítő és nyugtató gél-krémben az egyedi szállítórendszer oxigén molekulákat juttat a bőrbe, drámai hatást eredményezve. Az oxigén molekulák azonnal feltöltik a bőrt, kisimítják a ráncokat, egy simább, egyenletesebb arcbőrért. Az arcizmok megpihennek, és az arcbőr visszanyeri fiatalos ragyogását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Hunnor25

2019. január 20.

Nem is tudom, szerintem o nalam egy ilyen impluzvasarlas eredmenye lehetett, mert nem igazan vagytam ra, de valahogy megis "bekuszott" a kis Omorovicza taskaba hazafele. :) :D Leirasnak megfeleloen hasznaltam, aztan egy-ket Omorovicza video megtekintese utan elkezdtem az Omoressence-szel keverni es azzal felvinni. Hat hogy is mondjam,nem nagyon vettem eszre kulonbseget akkor amikor hasznaltam,es akkor amikor nem. Irto gyorsan elfogyott,kb. 2 honap,(csak hozzavetolegesen a Gold Eye lift es a Blue Diamond szemkrem is 15 ml, es meg mindig boven van bennuk pedig hasznalom minden nap) es ezalatt a 2 honap alatt nem vettem eszre jelentos valtozast a boromon. Csomagolasa hozza az elvarhato Omorovicza luxus szinvonalat, szep furdoszoba-haloszoba kiegeszito.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Cseniko

2019. január 12.

11.27.Omorovicza rajongóként sokadik termékem, mégis kissé vegyesek az érzéseim...

Számomra az Omorovicza minőséghez szorosan kötődik, a gyönyörű csomagolás, üveg, tégely, pumpás adagoló kivitelezése is, amit egészen ezidáig mindig meg is kaptam maradéktalanul, de...

A csodálatos homokfújt üveg rendben is van, viszont onnantól elindul egy műanyag adagoló rész egy akkora ordenáré kályhaezüst műanyag kupakkal, ami pontosan a 3. kézbevétel után rohamos kopásnak is indult... ez számomra kissé lehangoló, mivel ezen termékek árának megfizetésében nálam sokat nyom a latban, hogy egyúttal a fürdőszobám ékei...

Maga a termék megérte az árát, szépen teszi a dolgát, arctisztítás és Omoressence után a ragyogó hidratálóhoz nyomok egy pumpálásnyit és együttesen dolgozom be a bőrömbe.
Tökéletesen együttműködnek, kis mennyiség elég mindkettőből és semmilyen hiányérzetem nincs.

Maga a termék 5 csillag, csomagolás 2, de nem akarom túlzottan lerontani, mivel ha elfogy újra fogom venni, de bízom a kupakrész modernizálásában!

Mivel nincs még feltöltve az összetevők listája:

MINDEN ÖSSZETEVŐ
Aqua(Hungarian Thermal Water), Saccharomyces Ferment Extract, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Carbomer, Pullulan,v Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate, Perfluorohexane, Sodium Hydroxide, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/StemExtract, Ethylhexylglycerin, Perfluoroperhydrophenanthrene, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Perfluorodecalin, Swertia Chirata Extract, Perfluorodimethylcyclohexane, Mentha Piperita Oil.

Up: Elfogyott. Kb 3 hónapra tudtam beosztani napi 1 pumpálás mellett.
Sosem tudtam megítélni mennyi lehet még az üvegben, így miután kifogyott, szétszereltem! 😁
Amilyen igénytelen az említett kupak, olyan meglepetés volt a belső igényessége! Miután kitekertem az adagolós pumpát egy kis vákuum által összehúzott tasatot húzott ki amiben teljesen légmentesen, fényvédetten volt a szérum maradéka!

Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Mivel nincs még feltöltve az összetevők listája:

MINDEN ÖSSZETEVŐ

Up: Elfogyott. Kb 3 hónapra tudtam beosztani napi 1 pumpálás mellett.

Újra fogom vásárolni!

Hidratálók: Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.