OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: cherrygarden, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Natural Nail Base Coat egy eszenciális keratin aminosavval gazdagított termék. Megelőzi a természetes körmök szennyeződését és különösen arra készítették, hogy a Bond-Aid pH Balancing Agent-tel együtt használják a tartós manikűrre.

Kiszerelés: 15 ml

Pajzs

2019. október 11.

Az eddigi legjobb alaplakkom. Tökéletesen terül, gyorsan szárad, magában is szép. Könnyen lehet rá lakkozni. Tovább szép a színes lakk a körmeimen, ha ezt használom alá. Állagra híg, nem kell vastagon vagy többször felvinnem, mert jól eloszlik. És ami a legfontosabb: amióta ezt használom, azóta semmi körömtöredezés, -szárazság, elszíneződés, lemezes leválás, pedig gyakran lakkozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

ZemanTimi

2019. július 16.

Nagyon szuper alapozó lakk.Gyorsan szárad és szép egyenletes manikűrt lehet csinálni vele.Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

b0rzi

2017. február 3.

Nekem a körmeim állapota nem javult (sőt, előző kommentekben olvastam hogy valakinek a lemezes töredezést segítette. Nekem is, csak éppen pont elő.) viszont tény, hogy ezzel (és a china everglaze-zel) lerobbanthatatlan bármilyen körömlakk egy hétig.
És tényleg nagyon gyorsan szárad, ami külön plussz pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

És tényleg nagyon gyorsan szárad, ami külön plussz pont!

jkrisztie2

2016. április 20.

Most olvastam egy szuper kis összefoglalót alap-és fedőlakkokról a krémmánia blogon, eszembe jutott az én kedvenc kis alaplakkom. Nagyon gyorsan szárad, mire végig érek vele, lehet is kezdeni a színes lakkot. A legjobb, hogy eltűnteti a köröm sárgás elszíneződését is, még lemosás után is szép, egészséges, rózsaszínű a körmöm. Emagról rendeltem 60% kedvezménnyel, de a teljes árát is bőven megéri. Ajánlom, tényleg szuper alaplakk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

ehilda

2016. január 13.

Hamar megszárad, felkenés után már egyből lehet lakkozni. Egy üveg egy évig is elég. Csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

mariib

2015. április 29.

Kissé bajban vagyok az értékeléssel, mert az INCI-t böngészve semmi különlegeset nem találok ebben a körömlakkban, de tény ami tény: ilyen jó állapotban még soha sem voltak a körmeim, és az ezeréves problémám, a lemezes töredezés is rengeteget javult, mióta ezt használom. Azt nem mondom, hogy teljesen megszűnt, de nagyon-nagyon minimálisra csökkent. Más oka nem lehet, csak ez a kis csodaszer, mert semmit nem változtattam sem az étkezésemben, sem az életmódomban, vitaminokat sem szedek pluszban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

ducababy

2013. december 20.

Sok csalodas utan megvettem ezt az alap lakkot es fedo lakkot is, azota nincs maszatos, toredezett, lepattogzott stb koromlakk! Mindketto nagyon gyorsan szarad! A velemenyek alapjan csodat vartam es csodat is kaptam! Abszolut elegedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

médea

2012. február 26.

Nagyon gyorsan, másodpercek alatt megszárad és lehet lakkozni. Akkor kezdtem el használni, amikor már kezdtek megsárgulni a körmeim. Sokáig tartott, mire lenött, de most már újból rózsaszínek semmi sárga nincs rajtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)