Opilca

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naconxypan, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

egeresi47

2018. szeptember 17.

Hát ilyen király gyantacsíkkal még idáig nem találkoztam. Hál'istennek vékony a gyantaréteg rajta, átlátszó, többször is használható. És az illata is tök király. Imádom. A rossmannban vettem, és annyit pont megért. Jó, mondjuk a szőrszálaim nem túl erősek, mert már kb 10 éve epilálom/gyantázom. :)
Legközelebb is ilyet veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Legközelebb is ilyet veszek.

Greda97

2018. augusztus 3.

Csalódás. Megvettem, kipróbáltam, de azon túl, hogy véraláfutásos lett a bőröm a próbálgatástól, nem történt semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 22.

Jó nekem bevált.
Tökéletes leszedi a szőrt.
könnyen lehet használni.
De van ennél jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 22.

Jó nekem bevált.
Tökéletes leszedi a szőrt.
könnyen lehet használni.
De van ennél jobb is.

sztinke

2018. május 2.

Epilálok most már évek óta, de főleg a bikinivonalon elég szenvedős gyorsan szép munkát végezni, úgyhogy időnként elcsábulok hideggyanta csíkok felé. Már többfélét próbáltam, és egyik sem vált be, mégis valami hirtelen ötlettől vezérelve, megvettem ezt a fajtát, hátha... De nem, nagyon nem. Egyáltalán nem tapad, ebből kifolyólag pedig alig szed ki pár szálat.
Gondoltam, szétvágom kicsikre és megpróbálom a szemöldököm környékén használni, hiszen ott mégis jóval gyengébb szálak vannak. De ott sem vált be, ott sem tapadt meg.
Úgyhogy kuka és azt hiszem, ideje felhagynom a kísérletezéssel is. Végülis elégedett vagyok az epilátorommal.
Csak azért nem 1 csillag, mert legalább nem irritálta az egyébként érzékeny bőrömet, még a szemöldök környékén sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Anettke

2017. február 5.

Az Opilca és a Strep elvileg ugyan az a cég, mégis teljesen más. Azt hiszem opilcát már nem is lehet kapni, (rózsaszín virágos nejlon és benne kék gyanta). Az opilca kék gyantája tökéletes volt. Persze szenvedtem vele, meg sokszor ráragadt a bőrömre (ez ugye olajos vattakoronggal vagy a mellé kapott törlővel koorrigálható), de mindent levitt.... Azonban a STrEP (sima nejlon, rózsaszín gyanta) katazstrófa..... Szóval fogalmam sincs, hogy ez melyik éppen.... de ha a kék cucc van benne, akkor 5 csillag, ha a rózsaszín cucc, akkor 0.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Loona

2016. április 22.

Rövid távon a hideggyantacsíkokhoz vezetett az utam, miután szőrteleníteni kezdtem. Akkoriban jöttek divatba a szőrtelenítő krémek, ilyennel kezdtem, de hihetetlenül nem volt hatékony ahhoz képest, hogy mennyi macera volt vele (meg a bőrömet is szétmarta), így hamar új módszer után néztem. A rendes gyantázást szintén túl macerásnak találtam, az epilálás egyszerűen kimaradt (valószínűleg a drágább kezdeti befektetés meg a sok benőtt szőrszál híre miatt), borotválni meg nem szerettem a lábaimat, benőttek tőle a szőrszálaim, elvágtam magam, és túl kevés ideig tartott a hatása. Ezután találtam rá a hideggyantacsíkokra, és sokfélét próbáltam, de végül ennél (akkor még sima Opilca néven) kötöttem ki, és azóta is csak ezzel szőrtelenítek lábszáron. Ez volt a leghatékonyabb, és szerencsére ár-érték arányban is jó a többiekhez képest (pl. több csík van a dobozban).

A benőtt szőrszálak miatt 8-9 évvel ezelőtt a lézeres szőrtelenítés mellett döntöttem, így jelen állapotomban nem feltétlen vagyok mérvadó abból a szempontból, hogy mire mennyi elég, mert ritkás a szőröm (nem annyira sötét szőr miatt eleve azzal a feltétellel kezeltek csak, hogy valószínűleg nem fog mindent kiirtani a gép; illetve azóta hormonális változások is voltak, ezért van még mit gyantázni), de már előtte, sokkal-sokkal több szőrszálra is ez a termék vált be a legjobban, ebbe ragad bele a legtöbb szőrszál, és lehúzás után nagyon kevés maradék marad a ragacsból a bőrön - ha marad egyáltalán. Nem kézben felmelegítve, hanem kicsit több hővel többször is újraéleszthetők és újra használhatók a csíkok: én úgy szoktam használni, hogy forralok egy teáskancsónyi vizet, és a kancsó talpát (mint valami vasalót :D ) végighúzom a már használt, újra egymással szemben összetapasztott csíkokon, utána széthúzva ismét teljesen jól működnek. A mostani szőrmennyiségemre nekem így egy pár (tehát két) csík bőven elég mindkét lábszáramra+térd feletti kis részre.

A csíkra magára hat csillagot adnék, ha lehetne, de így, egyben a termékre mégsem tudok öt csillagot adni, mert a saját törlőkendője, aminek elvileg nyugtatnia kéne, Endlesshez hasonlóan nekem is instant piros, kidudurodó, csak másnapra múló foltokat okoz. Biztos, hogy nem a gyanta maga a ludas, mert ha gyantázás után nem a dobozban mellékelt saját kendőt használom a maradék gyanta eltávolítására, nem jönnek elő a foltok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

adry1992

2016. április 13.

Messze a legjobb hideggyanta csík. Hónalja, illetve bikinivonalra használom sok éve már, még nem volt vele gond, tökéletesen leszedi a szőrt. A többi márkájú termék egyik sem szedi le úgy a szőrt, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

IdaLea

2016. március 28.

Lassan 10 éve használom, ez mindent elmond a minőségéről. A Veet és társai egyáltalán nem szedték le a szőrt, de ez a márka sosem okozott még csalódást, és elég sokáig kitart. Nekem a törlőkendő illata is bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

vera00

2016. február 21.

Nekem ez a gyanta csík vált be a legjobban. Az én erős szálú, sűrű és sötét szőrszálaimat is kíméletlenül leszedi. Sokáig tart 3-4hét akár! A mellette lévő törlőkendő viszont extra rossz, a maradék gyantát sem hozza le és nem nyugtat, nem tűnik el a pirosság. Én nem szoktam felmelegíteni mert a bőrömön felmelegszik és azt vettem észre nálam így ez sokkal hatékonyabb bár elég nehéz az szétszedni a két csíkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Timcso

2016. január 19.

Régóta használom ez a gyantát, mert a hideggyanta csíkok kategóriában toplistás ellentétben a veet-el például, ami katasztrófa. Különlegessége, hogy a többiekkel szemben ez műanya átlátszó lapon van, míg másoknál fehér textil lapra helyezik a gyantát. Régebben használtam lábamra, karomra, de azóta kitaláltam, hogy kis részekre vagdosva arcra, szemöldökre tökéletes. Sokszor nem látom, de mégis látom :D a kisebb pihéket a szemöldökömnél, ezeket lazán kiszedni. Azonban ennyi pozitív dolog említése után mégsem tudok neki max csillagot adni, ugyanis vannak rosszabb napjai? és nem hajlandó semmit sem leszedni. Fogalmam sincs miért. Hosszúság, szőrirányra való figyelés, megfelelő ideig rajta tartás, mindent betartok, de valamiért néha rosszalkodik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ceresin 0 0