Oral-B

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkoholmentes szájvíz, segít csökkenteni a fogak érzékenységét.

boni04

2016. szeptember 16.

A legjobb szájvíz amit eddig próbáltam, nem marja szét a számat, komolyan mondom, szinte kellemes "íze" van.
Nekem megfelelően tisztít, olcsó. Azt nem tudom hogy a fogérzékenységet mennyiben csökkenti, mert a fogkrémem is ilyen, de már többször újravettem, és tervezem is, mert nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.