Organic Shop Arany Orchidea Színkiemelő Sampon Bio Jojoba és Orchidea Kivonattal

Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Hosszantartó, ragyogó hajszín, minden hajtípusra.

A különleges bio összetevők egyedi kombinációja ragyogó fényt és rugalmasságot biztosít. A bio orchidea kivonat kifésülhetővé, selymessé és puhává teszi a hajat, míg a bio Jojoba olaj védi a hajszínt a kifakulástól és természetes erőt biztosít.

Villango

2018. július 7.

Nem, nem 1200.- :) legalábbis én a BIJO-ban 550-ért vettem pár napja, bár ez nagyker ár, a kisker ár +20% kb.
Kellett SOS valami sampon a szokásos helyett amit nekem macerás beszerezni és lusta voltam most a macerát végigcsinálni, ráadásul első samponozáshoz kellett - nem mondom mindegy mit kenek olyankor, de valahogy bíztam ebben.
Én minden másnap mosok hajat, 3. napra már összefogva sem vállalható a hajam. De az kifejezetten irritál ha másnap már tiszta zsír a fejbőröm, sajnos sok sampontól ilyen. Ha szárít azért, ha ápol, azért.
Ő nagyon szépen tartja a frizkót, bár én amikor ki van engedve a hajam, azt körkefével csinálom meg, így eleve nem lapul le másnapra a fejtetőmön, 3. napon pedig mosom.
Jól habzik, tisztít, az ára nagyon jó, első samponozáshoz tökéletes.
Lehet a szokásos - sokkal drágább - samponomról leváltok erre, de a 2. samponozáshoz sajnos kell a sziikonos professzionális samponom.
Írtam máshol hogy hosszú évekig szilikonmentesen éltem, a hosszú évekből 3 évig nagyon rövid is volt a hajam, de az utóbbi másfél évben alig nőtt, a kád tele volt hajjal, arra gondoltam törik mint az őrület, mert kopaszodni nem kezdtem el (hálistennek).
Szóval most röhejesen hangzik, de szilikonnal óvom a hajszálaimat, és mintha tényleg kevesebb lenne a kádban hajmosáskor, a hossza is elkezdett nőni.
Viszont első samponozásra tökéletes lesz sztem ez a szilikonmentes sampon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Jól habzik, tisztít, az ára nagyon jó, első samponozáshoz tökéletes.
Viszont első samponozásra tökéletes lesz sztem ez a szilikonmentes sampon. :)

zorra

2018. január 25.

Még Spanyolországban próbáltam ki, mielőtt hazánkba érkezett. Ott 2€ körül volt az ára szóval kicsit sokallom érte az 1200 Ft-ot.
Először egészen meg voltam vele elégedve, de most hogy itthon is kipróbáltam valamiért nagyon gyorsan zsírosítja a hajamat. Már a második napra eléggé lelapul. Pozitívum, hogy a korpásodást szinte teljesen megszünteti, csupa jó összetevő van benne és szerintem a hajszínem is jobban bírja ezzel.
Akinek nem annyira zsírosodásra hajlamos a haja annak szerintem működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Akinek nem annyira zsírosodásra hajlamos a haja annak szerintem működhet.

Antioxidánsok: Vanda Coerulea Extract, Tocopherol