Organic Shop

Ár:   3330 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Hihetetlenül bársonyos és selymes bőrt eredményez, gyengéd gondoskodást nyújt az egész test számára. A bio banán kivonat megelőzi a bőr kiszáradását és hámlását, a bio avokádó olaj intenzíven táplál és elősegíti a természetes bőrmegújulást. A makadámia olaj és a bio vanília rugalmassá teszi a bőrt és támogatja regenerálódását. Terhességi csíkok halványítására is hatékony.

kannus

2020. március 26.

Miután a csomagolással kellőképpen felkeltette az érdeklődésemet és odavonzott maga mellé, beleszagiztam és hopp már landolt is a kosárban a termék! :)
Nem természetes az illata, de engem ez nem zavar, mert ettől függetlenül egy kellemes banános illat. A hidratáló hatása szerintem nem kiemelkedő, de nem is rossz! És ami külön szuper, hogy könnyen, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet! Az én bőröm szerencsére normál (kivéve az arcomat persze), így nekem egy ilyen teljesítményű kence éppen elég! A nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig elég, így ár érték arányban is nagyjából rendben van! :) Én szeretem! Nemrég fogyott el, és most újra vettem másik illatban, ami szintén jól teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

heniko90

2020. január 11.

Először is normál, csak enyhén vízhiányos bőröm van. Tökéletes. Ez egy könnyű krém, nekem gyorsan felszívódott persze vékony rétegben. Nem hagyott zsíros érzetet maga után és nagyon finom illata van, csak annak ajánlom aki szereti a nagyon édes illatokat! Én igen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

silence

2019. december 28.

Nekem ez a banános testápoló sokkal jobban bejön, mint a The Body Shop vaníliás testvaja vagy testjoghurtja.
Használtam azokat is, de nekem a The Body Shop-os illata nagy "mű-banános" volt, ennek sokkal természetesebb banán illata van, egy kis vaníliás aláfestéssel.
Állagra szerintem nagyon hasonlít a Body Shop-os testvajhoz, kb. hasonló mennyiséget is kell felvinni belőle. Intenzíven hidratál, fantasztikusan pihe-puha, selymes lesz a bőröm tőle.
Ilyenkor télen telitalálat, nyáron már kicsit tömény, akkor elegendő egy hígabb, tej állagú testápolót alkalmaznom.
Hatalmas kiszerelés, 3 hónapig biztos kitart a mennyiség!
Nekem nagyon bejött és bár nem sajnáltam a TBS-os testápolókra / testvajakra sem a pénzt, ha ár / érték arányt nézek, ez sokkal jobban megéri, de egyébként is ezt választanám a természetesebb illata miatt!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Hatalmas kiszerelés, 3 hónapig biztos kitart a mennyiség!

BViki22

2019. március 20.

Ajándékba kaptam, de 3 hónap után még nem használtam belőle túl sokat. Az illatát nagyon szeretem, és az állaga sem rossz. De nekem nem szívódik fel túl gyorsan, sokkal tovább tart, mint például egy Nivea testápoló. Emiatt ritkábban is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

seoul

2019. február 17.

Elhasználtam belőle egy vödörnyit. Ha valaki szagolt már igazi banánt, az tudja, hogy milyen az illata, na ez nem egészen olyan. Nem rossz próbálkozás, de még így is kicsit mű, engem inkább a vaníliára emlékeztet. És minél többet használtam, az illata kicsit furcsa lett, nem büdös vagy ilyesmi, de már nem volt ugyanolyan jó. Lehet hogy kisebb kiszerelésben praktikusabb lenne, mert hamarabb elfogyna. Nagyon tetszett az állaga, kis könnyű krém, hamar beszívódott, nem ragadt tőle a bőröm. Hidratálás terén pedig egy jó közepes nálam. Összességében nem volt rossz, de én mint banán őrült, nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Kittyki

2019. január 23.

Tesztelésre kaptam. Nagyon csodáltos illata van, akár egész nap tudnám szagolgatni. A hatása viszont má nem teljesen nagy siker számomra. Extra száraz bőröm van. Járok gyógymedencébe, zuhanyzás közben a víz is kiszárítja a bőröm. Sajnos ez a testápoló nem a várt eredményt hozta. Nem sokáig hidratál, viszont arcra is lehet használni. Nekem nem szívódik be olyan gyorsan, nem hagy visziont zsíros érzetet.
Az illata csodás, de a száraz bőrömnek sajnos ez kevés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Az illata csodás, de a száraz bőrömnek sajnos ez kevés volt.

snezi

2019. január 13.

Én is tesztelésre kaptam ezt a terméket egy társával együtt (innen is megszeretném köszönni:)).
Engem az illata banános rágógumira emlékeztet. Noha még sosem kóstoltam, vagy szagoltam olyat, de azt így képzelném el.
Könnyű kenni, és könnyen is szívódik be, nem hagy maga után zsíros, vagy ragacsos érzetet. 5*.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Nomchy

2018. december 30.

Szép is, jó is, de nem lettem szerelmes.
Az illata tényleg hozza azt, amit a neve ígér, ha valaki banán mániás, akkor számára telitalálat lehet. Engem sajnos különösebben nem vonz, de attól még tesztelgetem.
Könnyen kenhető és gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos vagy nedves érzést maga után. A hidratáló hatásával nem vagyok kibékülve. A gazdagabb testápolókat kedvelem, főleg a téli, hideg időben, ami számomra az ekcémámat is előhozza sajnos. A jó hír, hogy a parfüm ellenére sem bántotta a bőröm, aminek nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Szép is, jó is, de nem lettem szerelmes.

foxfox

2018. december 27.

Tesztelésre kaptam, magamnak biztosan nem vennék ilyen illatú terméket, ennek ellenére nem rossz, banán-shakere hasonlít és tartós is. A töménysége mellett azonban nem tudok szó nélkül elmenni, számomra fullasztó és nem is tudom egymás után két napnál tovább használni. Az állagát imádom, a hidratálása pedig erős közepes, de megadom a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

annama

2018. december 27.

Nyami. Egy szóban összefoglalva. A banános, joghurtdesszert tökéletes illúziója. A csomagolás is merész, ha gyerek lennék, biztosan nekiesnék nagykanállal. (A dobozra többször felírták, hogy nem ehető, de nehéz elhinni) Impresszív a 400 grammos kiszerelés - fagyis dobozban. Vagány látvány a fürdőszobában.
A krém színe, állaga, illata tényleg, mint a banános joghurt shake-é. Mióta használom, állandóan kívánom a banános édességeket, azon kaptam magam, hogy vettem banán krémtúrót, amit egyébként nem szoktam, de leginkább a Casali csokis banánjára emlékeztet az aromája. Jól hidratál, szeretem használni. A fürdőszobánk ugyan cukrászdára emlékeztet, nem fürdőre, főleg, ha a vaníliás balea tusfürdőmet is bevetem, de nem bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.