Best of Beauty 2019

Organic Shop

Ár:   3330 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Hihetetlenül bársonyos és selymes bőrt eredményez, gyengéd gondoskodást nyújt az egész test számára. A bio banán kivonat megelőzi a bőr kiszáradását és hámlását, a bio avokádó olaj intenzíven táplál és elősegíti a természetes bőrmegújulást. A makadámia olaj és a bio vanília rugalmassá teszi a bőrt és támogatja regenerálódását. Terhességi csíkok halványítására is hatékony.

BViki22

2019. március 20.

Ajándékba kaptam, de 3 hónap után még nem használtam belőle túl sokat. Az illatát nagyon szeretem, és az állaga sem rossz. De nekem nem szívódik fel túl gyorsan, sokkal tovább tart, mint például egy Nivea testápoló. Emiatt ritkábban is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

seoul

2019. február 17.

Elhasználtam belőle egy vödörnyit. Ha valaki szagolt már igazi banánt, az tudja, hogy milyen az illata, na ez nem egészen olyan. Nem rossz próbálkozás, de még így is kicsit mű, engem inkább a vaníliára emlékeztet. És minél többet használtam, az illata kicsit furcsa lett, nem büdös vagy ilyesmi, de már nem volt ugyanolyan jó. Lehet hogy kisebb kiszerelésben praktikusabb lenne, mert hamarabb elfogyna. Nagyon tetszett az állaga, kis könnyű krém, hamar beszívódott, nem ragadt tőle a bőröm. Hidratálás terén pedig egy jó közepes nálam. Összességében nem volt rossz, de én mint banán őrült, nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Kittyki

2019. január 23.

Tesztelésre kaptam. Nagyon csodáltos illata van, akár egész nap tudnám szagolgatni. A hatása viszont má nem teljesen nagy siker számomra. Extra száraz bőröm van. Járok gyógymedencébe, zuhanyzás közben a víz is kiszárítja a bőröm. Sajnos ez a testápoló nem a várt eredményt hozta. Nem sokáig hidratál, viszont arcra is lehet használni. Nekem nem szívódik be olyan gyorsan, nem hagy visziont zsíros érzetet.
Az illata csodás, de a száraz bőrömnek sajnos ez kevés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Az illata csodás, de a száraz bőrömnek sajnos ez kevés volt.

snezi

2019. január 13.

Én is tesztelésre kaptam ezt a terméket egy társával együtt (innen is megszeretném köszönni:)).
Engem az illata banános rágógumira emlékeztet. Noha még sosem kóstoltam, vagy szagoltam olyat, de azt így képzelném el.
Könnyű kenni, és könnyen is szívódik be, nem hagy maga után zsíros, vagy ragacsos érzetet. 5*.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Nomchy

2018. december 30.

Szép is, jó is, de nem lettem szerelmes.
Az illata tényleg hozza azt, amit a neve ígér, ha valaki banán mániás, akkor számára telitalálat lehet. Engem sajnos különösebben nem vonz, de attól még tesztelgetem.
Könnyen kenhető és gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos vagy nedves érzést maga után. A hidratáló hatásával nem vagyok kibékülve. A gazdagabb testápolókat kedvelem, főleg a téli, hideg időben, ami számomra az ekcémámat is előhozza sajnos. A jó hír, hogy a parfüm ellenére sem bántotta a bőröm, aminek nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Szép is, jó is, de nem lettem szerelmes.

foxfox

2018. december 27.

Tesztelésre kaptam, magamnak biztosan nem vennék ilyen illatú terméket, ennek ellenére nem rossz, banán-shakere hasonlít és tartós is. A töménysége mellett azonban nem tudok szó nélkül elmenni, számomra fullasztó és nem is tudom egymás után két napnál tovább használni. Az állagát imádom, a hidratálása pedig erős közepes, de megadom a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

annama

2018. december 27.

Nyami. Egy szóban összefoglalva. A banános, joghurtdesszert tökéletes illúziója. A csomagolás is merész, ha gyerek lennék, biztosan nekiesnék nagykanállal. (A dobozra többször felírták, hogy nem ehető, de nehéz elhinni) Impresszív a 400 grammos kiszerelés - fagyis dobozban. Vagány látvány a fürdőszobában.
A krém színe, állaga, illata tényleg, mint a banános joghurt shake-é. Mióta használom, állandóan kívánom a banános édességeket, azon kaptam magam, hogy vettem banán krémtúrót, amit egyébként nem szoktam, de leginkább a Casali csokis banánjára emlékeztet az aromája. Jól hidratál, szeretem használni. A fürdőszobánk ugyan cukrászdára emlékeztet, nem fürdőre, főleg, ha a vaníliás balea tusfürdőmet is bevetem, de nem bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Nindzsuuu

2018. december 17.

Tesztelőként kaptam a terméket a gránátalmás testradírral együtt. Miután kipróbáltam ezt a krémet tudtam, hogy ez más mint a többi. Könnyedebb a formulája ezért könnyebben be is szívódott. Azóta próálom minden nap kenegetni magam, mert sajnos nem az erősségem a testápolózás de ez a termék remek muníció rá. Szeretem, mert hidratál, nem ragad, jó illata van és illatozik tőle a szoba, rengeteg terméket kapunk, tehát sokáig elég és nem utolsó sorban de a csomagolása mennyire szép már...

A gránátalmás testradírról is jó véleménnyeé voltam. Ezek után biztosan ki fogok próbálni több terméket is az Organic Shoptól. Csodás termékeik vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

karaibrahimgil

2018. december 16.

Voltatok már úgy, hogy meg akartátok enni, amit magatokra kentetek?
Nos, bevallom, én nagyon szeretek enni. Ezt azok is tudják, akik a közelemben vannak. A kollégám néha Gombóc Artúrnak hív. No nem eszem meg az összes nasiját... Csak addig nézek rá, amíg magától ad belőlük. 🍫🍰🍟🍎🍬 (Helló, Gábor! 👋)
Legyen elég annyi, hogy amikor lecsavartam a tesztelésre kapott (Köszi, Krémmánia!l) banános testdesszert tetejét, egyből azt néztem, meg lehet-e enni. "Don't eat me" - találtam meg a színes kis bödön közepén. Na jó, gondoltam, talán így is el fog fogyni, habár nem nagyon használok testápolót, és testvajból is megvan a kedvencem (Avon Planet Spa Caribbean Escape).
Kipróbáltam... És tényleg jó. Könnyen kenhető, hamar beszívódik, jól hidratál és isteni finom az illata. Annyira igazinak tűnik! Mint egy 🍌 turmix. Viszont mivel nagyon erőteljes, érdemes inkább este használni, mint mondjuk reggel, munka előtt.
A banánról amúgy is azt állítják, segíti az elalvást. Na jó, elfogyasztva, nyammm... 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Voltatok már úgy, hogy meg akartátok enni, amit magatokra kentetek?

Fannitazia

2018. július 21.

Annyira tömény illata van, hogy bár nagyon szerettem az elején, nagyon meg is untam a végére. Túl nagy a kiszerelés, ezért nem hiszem, hogy újra veszem. Hidratálás tekintetében semmi különöset nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!