Organic Shop

Ár:   3330 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Hihetetlenül bársonyos és selymes bőrt eredményez, gyengéd gondoskodást nyújt az egész test számára. A bio banán kivonat megelőzi a bőr kiszáradását és hámlását, a bio avokádó olaj intenzíven táplál és elősegíti a természetes bőrmegújulást. A makadámia olaj és a bio vanília rugalmassá teszi a bőrt és támogatja regenerálódását. Terhességi csíkok halványítására is hatékony.

kisszandi

2021. február 13.

Nagyon finom illata van. Bársonyos érzetet hagy a bőrön, könnyen beszívódik nem hagy zsíros éreztet használat után.
Nagyon nagy kiszerelés, ár-érték arányban tökéletes.
Azonban jobb lenne ha pumpás lenne a kiszerelése nem ilyen vödrös, szószerint :)
Ezt a problémát megoldottam azzal, hogy az előző kifogyott pumpás testápolós flakonomat újratöltöttem vele így nem kell nyakig belemászni a nagy vödörbe :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Nagyon nagy kiszerelés, ár-érték arányban tökéletes.

Soraya

2020. december 6.

Sikerült elhasználnom az egész tégely testvajat, sokáig kitartott, akkora mennyiség. Nagyon finom banános illat, gazdag, de viszonylag hamar és jól beszívódó textúra jellemzi. Nem hagy fehér nyomot a bőrön felkenés után. Szépen hidratálta, táplálta, nyugtatta a bőrömet még a szárazabb helyeken is. Tetszenek az összetevői is. Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. A legjobb testvaj, amit eddig használtam. Szerintem megéri az árát, különösen akciósan megvásárolva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

GoldenJasmine

2020. július 25.

Nagyon tetszett a banános illata. Egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet, szépen, maradéktalanul felszívódik. Viszont az jó lenne, ha kisebb kiszerelésben is árulnák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Illa

2020. május 6.

Valóban hihetetlenül bársonyos bőrt hagy maga után! Ráadásul a hatása több napon át érvényesül. Villámgyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet. Az illat megítélése szerintem szubjektív, nekem tetszik. Az ára sem vészes (hatalmas kiszerelés). Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

kannus

2020. március 26.

Miután a csomagolással kellőképpen felkeltette az érdeklődésemet és odavonzott maga mellé, beleszagiztam és hopp már landolt is a kosárban a termék! :)
Nem természetes az illata, de engem ez nem zavar, mert ettől függetlenül egy kellemes banános illat. A hidratáló hatása szerintem nem kiemelkedő, de nem is rossz! És ami külön szuper, hogy könnyen, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet! Az én bőröm szerencsére normál (kivéve az arcomat persze), így nekem egy ilyen teljesítményű kence éppen elég! A nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig elég, így ár érték arányban is nagyjából rendben van! :) Én szeretem! Nemrég fogyott el, és most újra vettem másik illatban, ami szintén jól teljesít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

heniko90

2020. január 11.

Először is normál, csak enyhén vízhiányos bőröm van. Tökéletes. Ez egy könnyű krém, nekem gyorsan felszívódott persze vékony rétegben. Nem hagyott zsíros érzetet maga után és nagyon finom illata van, csak annak ajánlom aki szereti a nagyon édes illatokat! Én igen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

silence

2019. december 28.

Nekem ez a banános testápoló sokkal jobban bejön, mint a The Body Shop vaníliás testvaja vagy testjoghurtja.
Használtam azokat is, de nekem a The Body Shop-os illata nagy "mű-banános" volt, ennek sokkal természetesebb banán illata van, egy kis vaníliás aláfestéssel.
Állagra szerintem nagyon hasonlít a Body Shop-os testvajhoz, kb. hasonló mennyiséget is kell felvinni belőle. Intenzíven hidratál, fantasztikusan pihe-puha, selymes lesz a bőröm tőle.
Ilyenkor télen telitalálat, nyáron már kicsit tömény, akkor elegendő egy hígabb, tej állagú testápolót alkalmaznom.
Hatalmas kiszerelés, 3 hónapig biztos kitart a mennyiség!
Nekem nagyon bejött és bár nem sajnáltam a TBS-os testápolókra / testvajakra sem a pénzt, ha ár / érték arányt nézek, ez sokkal jobban megéri, de egyébként is ezt választanám a természetesebb illata miatt!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Hatalmas kiszerelés, 3 hónapig biztos kitart a mennyiség!

BViki22

2019. március 20.

Ajándékba kaptam, de 3 hónap után még nem használtam belőle túl sokat. Az illatát nagyon szeretem, és az állaga sem rossz. De nekem nem szívódik fel túl gyorsan, sokkal tovább tart, mint például egy Nivea testápoló. Emiatt ritkábban is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

seoul

2019. február 17.

Elhasználtam belőle egy vödörnyit. Ha valaki szagolt már igazi banánt, az tudja, hogy milyen az illata, na ez nem egészen olyan. Nem rossz próbálkozás, de még így is kicsit mű, engem inkább a vaníliára emlékeztet. És minél többet használtam, az illata kicsit furcsa lett, nem büdös vagy ilyesmi, de már nem volt ugyanolyan jó. Lehet hogy kisebb kiszerelésben praktikusabb lenne, mert hamarabb elfogyna. Nagyon tetszett az állaga, kis könnyű krém, hamar beszívódott, nem ragadt tőle a bőröm. Hidratálás terén pedig egy jó közepes nálam. Összességében nem volt rossz, de én mint banán őrült, nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Kittyki

(!)
2019. január 23.

Tesztelésre kaptam. Nagyon csodálatos illata van, akár egész nap tudnám szagolgatni. A hatása viszont már nem teljesen nagy siker számomra. Extra száraz bőröm van. Járok gyógymedencébe, zuhanyzás közben a víz is kiszárítja a bőröm. Sajnos ez a testápoló nem a várt eredményt hozta. Nem sokáig hidratál, viszont arcra is lehet használni. Nekem nem szívódik be olyan gyorsan, nem hagy viszont zsíros érzetet.
Az illata csodás, de a száraz bőrömnek sajnos ez kevés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Az illata csodás, de a száraz bőrömnek sajnos ez kevés volt.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.