Organic Shop

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bőrmegújító testradír puhává varázsolja és egészséges ragyogással ajándékozza meg a bőrt. Szőlőmagolaj és mangóvaj támogatja a bőr természetes önmegújító rendszerét. A bio sárgabarack-olaj tonizálja, a bio lime méregteleníti a bőrt, mely puha és ragyogó lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kataveronika

2020. június 9.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A kristályok lassan olvadnak, így egy kicsi adaggal is alaposan le lehet radírozni az adott testrészt. Igen sokáig elég lesz. Nem szárít, talán kicsit ápol is (bár ezt nem vártam tőle). Kellemes érzést hagy a használata után, én nem krémezek utána. Ez talán a legjobb tulajdonsága, mert én speciel utálok lefekvés előtt testápolót használni. Ár-érték aránya kiváló, eddig egy nevesebb gyártó 60 százalékkal drágább termékét használtam (megjegyzem, azt is nagyon szerettem), de idén ezt már biztosan nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Traveler5

2020. január 3.

Hu ez tényleg tuti jó!!! Az illata mennyei. Pont elég nagyok a cukor darabok benne, hogy tökéletesen radirozzon és az olajok miatt tök puha lesz utána a bőr. Na és az illata... 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

beautygirl80

2019. január 16.

Na ez valami isteni!!!!! Az illata és az állaga olyan, h nem véletlenül van ráírva, hogy nem szabad megenni!:) És az egy dolog, hogy szuperül radíroz, de tele van olyan szuper összetevőkkel, h nagyon-nagyon hidratált lett tőle a bőröm!
Én most ismertem csak meg ezt a márkát a Müllerben, de tuti végigprobálom majd amiket még láttam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Kaolin 0 0

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.