Organic Shop

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Samponok

Kitörően gyümölcsös dúsító sampon

• A bio málna magas C-vitamin tartalma fényessé és könnyen kezelhetővé varázsolja a hajat.
  • A bio acai segít megerősíteni a hajat A-, E- és B-vitamin tartalmával, tökéletesen tisztít, dús, rugalmas és csodálatosan sűrű hatást eredményez.

hoberboglarka

2018. november 14.

Az első 3 hajmosásnál imádtam, a balzsammal együtt használtam. Ahogy ígérte dús lett a hajam, még dicséretet is kaptam rá. Majd az ezt követő alkalmakkor valami megváltozott (én ugyanúgy használtam, 2 alkalommal is jelentkezett a probléma) szinte már a megmosás napján estére undorítóan zsírosnak nézett ki a hajam, nehézzé vált és teljesen lapos lett. Jelenleg más sampont használok, de még adok neki esélyt, amíg van belőle. A kiszerelése + 1 csillag, nagyon praktikus. Negatívum, hogy viszonylag sok kell belőle, kevéssé habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Kíváncsi Fáncsi

2018. október 24.

Az első használat utáni csalódás ellenére adtam még pár esélyt ennek a samponnak, de nem változott róla a véleményem. Már a mosást követően sem voltam megelégedve vele, se rugalmasságot, se csodálatosan sűrű hatást nem eredményezett, sőt másnapra olyan lett, hogy moshattam újra. Habzása és illata jó, a pumpás kiszerelés praktikus, de számomra csak ennyit tud. Azért nem lesz kuka, majd tisztítószerként felhasználom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.