Organic Shop Éjjeli Csábítás Kényeztető Tusfürdő Bio Maracuja és Kakaó Kivonattal

Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Érzéki illat és bársonyos tapintás a gyümölcs és kakaó ötvözésével. A bio kakaóvaj mélyen hidratálja, selymessé és vonzóvá varázsolja a bőrt. A bio maracuja kivonat enerigát és lendületet biztosít. Nem tartalmaz SLS-t, parabént és szilikont.

fancsa

2021. július 1.

Nagyon sokáig tartott megszoknom az illatát, nekem nagyon nem jön be. (Mondjuk, ha már itt tartunk, illatát tekintve a márka egyik tusfürdője sem tetszik igazán.) Ezt leszámítva tökéletes, nem szárít, kellemes tapintású a bőröm fürdés után. Plusz pont az összetevőkért, de ez az illat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

kalulumia

2021. március 4.

Fürdés közben egzotikus illata van, ami hamar elillan. Természetes illatanyagot tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Zsuzsi216

2020. április 16.

Szerettem volna szeretni, de nem megy.
Nagyon örültem, amikor rátaláltam, mert a márka testradírjai nagyon jók.
Ez a tusi elég híg, az illata sem olyasmi amit vártam és számomra nem kellemes. Ezeket még elviseltem volna, de engem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Szerettem volna szeretni, de nem megy.
Nagyon örültem, amikor rátaláltam, mert a márka testradírjai nagyon jók.

Renipici96

2019. augusztus 24.

Naturkozmetikum, es nalam jobban teljesit ez a tusfurdo mint mondjuk egy alverde. Ja es az illata csodalatos 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

i.napcsi

2018. november 16.

Sokadikat használom,végre megfizethető áron egy nem totál mű tusfürdő amitől nem lesz viszketőgöcsöm!Nagyon kellemes,friss az illata,nem tolakodó és hála nem tartós csak tisztaság érzést ad!Ajánlom mindenkinek,megéri a pénzét!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 16.

szgreta

2018. október 13.

Praktikus a pumpás kiszerelése.Kicsit zselés állagú,illatra nem olyan,mint amire számítottam.Nem kellemetlen,de inkább savanykás gyümölcsös,a kakaót nem érzem.Hamar elillan,nem marad meg az illat.Nem rossz,de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Horvathangelika1

2018. szeptember 27.

Imádtam ezt is,de elég gyorsan fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Imádtam ezt is,de elég gyorsan fogy

Bettina1984

2018. szeptember 12.

Többet vártam volna, az állaga és az illata jó, ami tusolás után nem érződik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Többet vártam volna, az állaga és az illata jó, ami tusolás után nem érződik.

szabs

2018. augusztus 18.

Nem habzik nekem eléggé, sokat kell belőle használni. Az illata keveredik, azonban nem tartós, zuhanyzás után már nem is érezni. Többet vártam volna. 3pont a doboza miatt, ami elég praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. május 23.

Sajnos annyira nem szerettem meg, mint a mandarinost. Inkább gyümölcsös, mint kakaós illatú, de csak minimálisan illatos. Olyan, mintha olajos lenne kicsit a bőrön, aminek örülök, ennek ellenére szárít, viszket a bőröm, testápolóznom kell utána. Jól eloszlatható, megfelelően habzik egyébként, normál vagy zsírosabb bőrre biztos jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol