Organic Shop

Ár:   3330 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Egzotikus illatával és összetevőivel gyengéden ébreszti fel a bőrt és az érzékeket. A kakaóvaj hidratál és mélyen táplál, a bio vanília és mogyoró helyreállítja a bőr természetes tónusát. A csípős paprika kivonat melegítő hatása élénkíti, feszesíti, kisimítja és rugalmassá teszi a bőrfeszínt.

Organic Shop Forrócsoki Melegítő Testradír (95%)
Ár: 2000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után posta illetve Foxpost (a lenti leírás alapján), a kézbesítés költsége a vevőt terheli

postareb

2020. április 23.

Ez egy baromi jó termék! Nagyon szépen lehet vele radírozni és esetemben abszolút betartja, amit a leírása ígér. Én maximálisan ajánlom a használatát, biztosan újra fogom vásárolni.

Aki a pirosságtól fél: Én egyáltalán nem óckodtam tőle, számítottam rá. Nekem az első két alkalommal jelentkezett "erősebben", azután és most is már csak nagyon enyhe pirosság van és pár perc után el is múlik. Szerintem ne ezen múljon, hogy kipróbáljátok-e vagy sem.

Ahogy én használom: Én kifejezetten a combomra és a fenekemre szoktam használni heti 3x. Vizes bőrre szoktam felvinni, lentről felfelé haladok körkörös mozdulatokkal, kb 3-5 percig szoktam masszírozni. Ezután leöblítem, letusolok. Törülközés után a testápoló szufléval bekenem a bőrömet (marokkói narancsos).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

HealDah

2019. július 22.

Hihetetlen hogy egyesek azon filóznak mitől pirosodhattak ki és hogy allergiás reakció stb .basszus el szoktátok olvasni hogy amit vesztek micsoda ? XD írja rajta . Csípős paprika .... Szerintetek mitől "forró " csoki ? XD de még ha allergia miatt is lennének vörösek . még azt is írja rajta figyelmeztetésnek ,hogy allergiás reakciót válthat ki. Akkor mi a probléma .?
Amúgy nekem bejön .végre valami ami nem csak a nevében csípős hanem tényleg csíp is rendesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Doribako93

2019. január 30.

Már ne is haragudjatok, de mit is vártatok egy a capsaicint tartalmazó terméktől?? Pont ez a lényege, erőspaprikát tartalmaz!!! Ott van az összetevők felsorolásánál. Ez mindenki bőrén pirosságot és melegedést okoz!!! Ez a csípősségért felelős anyag és ez az ami elősegíti a narancsbőr eltűnését. Csípősnek azért érezzük, mert ingerli fájdalom- (hő-)érzékelő idegvégződéseket. Serkenti a keringést. Könyörgöm olvassatok már utána a dolgoknak. Aki meg nem bírja a csipőset, lóbalzsamot stb. Az tényleg ne vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Mrs. Jackman

2019. január 9.

Még csak párszor használtam, de sztem marha jó. Én kifejezetten élvezem a melegítő hatást. Ami rá is van írva btw a tégelyre. Hasonló, mint az Ilcsi esemény előtti pakija, az is kapszaicines. Szóval ha valaki melegítő, keringésfokozó testradírt vesz, akkor az pont ilyen. Nem allergiás reakció, ha valakinek piros lesz a bőre, és azért éles a széle, mert addig ért a bőrhöz. Nyilván van, aki érzékenyebb, annak lehetnek vele problémái, kell tesztelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Fannitazia

2018. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, sűrű textúrájú, sokáig elég, kicsit bizserget, de kellemes, nem éget. Aránylag érzékeny bőröm van, mégsem irritál. Szerencsére nincs nagyon intenzív illata, tehát utána nyugodtam lehet illatos testápolót, parfümöt használni. Újravenném. Müllerben akciósan 2600ft körül jutottam hozzá, 450ml, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Timatak

2018. augusztus 24.

Jöttem megvédeni ezt a csodás édességet.
Most próbáltam ki, és igen, piros és meleg a bőr ott, ahol vizesen bedörzsöltem.
Naná, mivel nem igazán vártam mást egy radírtól, amiben csípős paprika kivonat van.

Az említett Menthyl Nicotinate-ról pedig további utanaolvasassal kiderül, hogy olyan szintetikus aktiv összetevő, ami mikroszinten felpezsdíti a keringést. Mivel a két fő alkotóeleme a mentol es a niacin (aka B3 vitamin....), ezért ez a kis összetevő valójában hűsítő es egyben csiklandósan meleg erzest kelt az erintett bőrfelületen.
Hasznaljak ajakfeltoltesnél mint utokezeles, de inkabb a cellulitisz elleni krémekbe, sportgélekbe, bőrfrissítő készítménnyekbe pakolják.
Nem ördögtől való.

Tehát. Ez a bőrfeszesítő, melegítő hatású radír azt csinálja, amit csinálnia kell, amikor piros és meleg lesz a bőr. Go girl!
Viszont. Egy érzékeny, vékonyabb bőr biztosan tovább marad piros vagy rosszabbul viseli ezt a fajta hatást. Illetve a dobozon is az áll, hogy allergiás reakciót okozhat.

Az én bőröm csak télen szárad ki, így jelenleg nagyon szuper érzés, frissít és bizserget. Imádom.
Mire ezt megírtam, a pirosság is megszűnt.
A mennyei brownie illat meg a hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Jöttem megvédeni ezt a csodás édességet.

Nem ördögtől való.

Mire ezt megírtam, a pirosság is megszűnt.
A mennyei brownie illat meg a hab a tortán.

Dhewilgirl

2018. július 23.

Én is csak az előttem írók véleményét tudom megerősíteni. Egy Facebook-nyereményjátékot szervezett a márka, ahol általunk választott terméket lehetett nyerni - én buta csak a honlapot néztem, az itteni véleményeket nem. Többféleképpen is kipróbáltam a terméket: leírás szerint vizes bőrre, 3 percig; vizes bőrre rögtön lemosva; és száraz bőrre, azonnal lemosva. Mindháromnak ugyanaz lett a vége, lángoló vörös bőr, ami meleg volt, égett, mintha leforráztam volna, és kb 3-4 óra alatt múlt el a vörösség.
Viszont azt hiszem, megfejtettem, hogy mi okozza, tekintve, hogy a lentebbi vélemények mind allergiát hisznek; szerintem a Methyl Nicotinate a hibás. Külföldi oldal szerint: "used as rubefacient in cosmetics to produce a redness or inflammation for a short period of time, often in lip plumpers or other lip products". Szóval szépen fogták magukat, és beledobtak egy olyan összetevőt, ami arra hivatott, hogy rövid időre pirosságot és gyulladást okozzon, amit mondjuk alapból ajakdúsító cuccokba tesznek. Nos, gratulálok. Tényleg, nagyon király. Ezek szerint kell egy ilyen anyag ahhoz, hogy látszatra hasson valamit ez a kence??? Egészen fantasztikus.
A kukában landolt nálam a termék, de a legjobbat még leírom: rám írt a márka Facebookon, hogy már egy ideje megkaptam a terméket és ha tetszett, akkor értékeljem már őket 5 csillaggal. Erre visszaírtam ugyanilyen részletesen, hogy mi történt, és hogy szerintem ilyen termék nem való a boltok polcaira, mire a reakció: "Sajnáljuk." Ennyi. Hát köszi, nagy segítség. Értem én, hogy ingyen volt, de megemlítettem, hogy itt is csak negatív vélemény van róla (akik nyilván drága pénzért megvették), gondoltam legalább megvizsgálják, vagy valami. De nem, ők csak sajnálják. Biztos, hogy ezek után az égvilágon semmit sem fogok ettől a márkától megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

melike_0817

2017. december 21.

A fémen kívül soha semmire sem voltam allergiás...aztán nagy örömmel megvettem ezt a testradírt akciósan a Müllerben, majd másnap ki is próbáltam. Bár ne tettem volna.....olyan allergiás reakciót okozott ez a kence, az egész testem hatalmas méretű vörös kiütés-foltokkal lett tele, ami égetett, és a viszketés mellett még fájt is. Ha lehetne mínusz pontot adni, biztos hogy lehúznám ezt a terméket amennyire csak lehet, főként hogy most olvastam két hasonló esetet - allergiás reakciót - más felhasználóktól is. Eddig úgy voltam vele hogy csak az én bőröm érzékeny, és anyának vagy a tesómnak adom, az alábbi hozzászólásokat olvasva pedig tuti, hogy a kukában landol majd, annyit is ér a termék.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Liza1995

2017. december 12.

Hát hol is kezdjem...imádtam az illatát de tényleg nagyon! Szerelem volt első látásra a Müllerben, alig vártam hogy kipróbáljam. Hazafelé menet a kocsiban egy kis mennyiséget felkentem a kezemre (persze víz nélkül) minden csodás volt puha lett a kezem tőle. Aztán este beálltam a zuhany alá gondoltam ha a kezemen nem jelentkezett semmilyen allergiás reakció akkor nyugodtan kipróbálhatom az egész testemen...és akkor jött a bibi, amint vízzel érintkezett olyan vörös lettem hogy a Mikulás is megirigyelte volna.Még mindig fáj a szívem érte főleg az ára miatt...nem tudom hogy ennyire sok benne az erős paprika vagy inkább az allergén anyagok de inkább kihagynám a fájdalmas bőrradírozást vele.
Még vettem egy samponját is az Organic shop márkájának, remélem nem fog kihullni tőle a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

katacita

2017. november 11.

Értem én, hogy melegítő, de...
Életemben nem váltott ki belőlem semmi allergiás reakciót, pedig próbáltam már jónéhány kencét magamra kenni... Ettől viszont tűzpiros lett a bőröm, de nyilvánvalóan valami allergiás reakcióról van szó, mert nagyon határozott "széle" van, és nem csak enyhe bőrpír, hanem konkrétan kivörösödtem tőle. Nem tudom, melyik összetevő tehet róla, mindenesetre ijesztő.
Használtam már a márka egy másik testradírját is, attól semmi bajom nem volt.
Isteni az illata, de ez most csak 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Értem én, hogy melegítő, de...
Használtam már a márka egy másik testradírját is, attól semmi bajom nem volt.
Isteni az illata, de ez most csak 1*.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.