Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Kategória:   Tusfürdők

"Ez a tusfürdő juice a grapefruit és lime illatával felvillanyozza és hosszantartó energiával tölti fel napját. A bio gyümölcskivonatok puhítják, feltöltik és rugalmassá teszik bőrét."

fancsmancs

2019. július 12.

A kedvencem... Érzékeny-ekcémás-száraz a bőröm. Más tusfürdőknél eddig legfeljebb annyit tudtam elmondani, hogy ,,legalább nem irritál". Ez a tusfürdő jó krémes, egyáltalán nem szárítja a bőröm és még mintha fel is töltené. Az illatáért odavagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

technodiva

2019. június 23.

Ajándékba kaptam ezt a terméket és nagyon kellemes meglepetés volt. Száraz, érzékeny és ekcémára hajlamos a bőröm, nagyon oda kell figyelnem, hogy milyen tusfürdőt használok. Szinte mindig a mindenmentes, ultra sensitive tusfürdőket vettem le a polcokról, előfordult persze, hogy kísérleteztem, de sajnos általában az illatos csodatusfürdőktől előjött az ekcémám. Mivel natúrkozmetikumról van szó, mertem vele kísérletezni és azt tapasztaltam, hogy semmi bőrprobléma nem jelentkezett. Kicsit nehezen habosodik, de ettől eltekintve meg vagyok elégedve az állagával és szuper az illata is. Valószínűleg az SLS-sel volt problémája a bőrömnek, a felismerést pedig ez a termék hozta, ugyanis ez SLS-mentes. Nagyon ajánlom, érzékeny bőrűeknek is és teljesen biztos, hogy fogok venni ha elfogy! Egyébként a márka több termékét is használom azóta, a szappanokat és a peelinget is ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol